Program TV

SOBOTA 27.04
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
To był rok! (4)
15:45program rozrywkowy
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Stulecie Winnych (8)
18:30serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (490)
od 14:35teleturniej
O mnie się nie martw 10 (8/13)
15:20serial komediowy
Rodzinka.pl: Ufamy sobie (259)
16:10serial komediowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Kroniki F1
18:30program sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Polsat
Świat według Kiepskich (202)
15:05serial komediowy
zdjęcieKabaret na żywo (57)
15:45program rozrywkowy
SuperPies (21)
17:45magazyn poradnikowy
Chłopaki do wzięcia (157)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Salon sukien ślubnych Goka (1)
15:00serial dokumentalny
zdjęcieDorota inspiruje (7)
17:00reality show
36,6°C (9)
18:00program medyczny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nieźle kliknięci
16:30program rozrywkowy
Przełęcz Człowieka Śniegu
17:00film sensacyjny
TV 4
Wyścig
od 14:30film sensacyjny
Kopalnie króla Salomona
16:50film przygodowy
TV 6
zdjęcieK-19
15:05dramat sensacyjny
Monsters
18:00thriller SF
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 4 (191)
od 14:10serial obyczajowy
Rodzinny interes: Superfura (29)
15:10serial obyczajowy
Jumper
18:20film przygodowy
TVN 7
Granice czasu
od 13:35film fantasy
Pluto Nash
15:55komedia SF
Wredne dziewczyny
17:55komedia
TVP Kultura
Na skraju lasu
od 13:45komedia
One. Kobiety kultury: Maria Sadowska
15:25program publicystyczny
Purpura i czerń
15:55dramat wojenny
Dranie w kinie
18:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Wolny ekran (142)
15:40magazyn
Kulturalni PL
16:00magazyn
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1430)
17:55serial obyczajowy
Szansa na sukces. Opole 2019 (3)
18:45widowisko muzyczne
WP
Megafabryki 2: Swiss Army knife (11)
15:00serial dokumentalny
Wariaci za kierownicą 2 (3)
16:00serial dokumentalny
Kabaret na żądanie (26)
18:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
od 13:40dramat obyczajowy
Droga na szczyt
16:05komediodramat
Wyrok za prawdę
18:05dramat biograficzny
AXN
Hawaje 5-0 4 (11)
od 14:15serial kryminalny
Karate Kid 3
15:15film przygodowy
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
17:30komedia sensacyjna
CANAL+
Łapu-capu
od 14:55chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
15:10film krótkometrażowy
Niezwyciężony
15:25dramat biograficzny
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
17:30mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 13:45dramat biograficzny
Łapu-capu
15:55chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
16:10film krótkometrażowy
Niezwyciężony
16:25dramat biograficzny
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:30mecz ćwierćfinałowy: PGE Vive Kielce - Paris Saint-Germain HB
CANAL+ Family
Życie na wrotkach
od 13:50komedia muzyczna
Szukając misia
15:40komedia
Nie przegap
17:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:05chochliki telewizyjne
Jak chłopaki
17:15komedia
Wolta
18:45film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Pętla
od 13:55dramat obyczajowy
zdjęcieChata
15:30dramat psychologiczny
Żegnaj, Christopher Robin
18:10dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (7)
16:10serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (8)
17:05serial szpiegowski
Larp
18:00etiuda filmowa
Próba niewinności (1)
18:30serial kryminalny
CBS Europa
Syn smoka (1/2)
od 13:45film przygodowy
Syn smoka (2-ost.)
15:30film przygodowy
zdjęcieDirty Dancing 2
17:15film muzyczny
HBO
Kroniki Spiderwick
15:00film fantasy
Iniemamocni 2
16:35film animowany
Księga życia
18:30film animowany
HBO 2
Gdzie mieszkają dzikie stwory
od 13:50film familijny
zdjęciePaweł, apostoł Chrystusa
15:30dramat historyczny
Kowboje i obcy
17:20film SF
HBO 3
Dunkierka
od 13:50film wojenny
Cudotwórcy (1)
15:35serial komediowy
Prawo Artura (1)
15:55serial komediowy
zdjęcieThe Act (1)
16:45serial obyczajowy
Wampiry: Dziedzictwo (16)
18:30serial fantasy
Kino Polska
Wszystkie kobiety Mateusza
od 14:00komedia obyczajowa
Wichry Kołymy
16:00dramat biograficzny
Bikini blue
18:25dramat obyczajowy
Kino TV
Przygody Merlina (3)
od 14:45serial fantasy
Przygody Merlina (4)
15:45serial fantasy
Żółte cytrynki
16:45komedia romantyczna
Marzyciel
18:50dramat biograficzny
TNT
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
od 13:45komedia sensacyjna
Ocean's Twelve: Dogrywka
16:05komedia sensacyjna
Ocean's 13
18:35komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 13:00mecz: Piast Gliwice - Cracovia
Piłka nożna: Liga niemiecka
15:20mecz: Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:40mecz: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
nSport+
O co biega?
15:00magazyn sportowy
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:30mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Futbol amerykański: CEFL Championship
17:30mecz fazy grupowej: Panthers Wrocław - Koc Rams
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 13:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
15:302. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
17:30mecz: ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
od 13:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
15:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
od 14:35mecz: Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
16:35mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Włoch
17:30podsumowanie rewanżowych meczów półfinałowych

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!