Program TV

NIEDZIELA 24.02
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:35teleturniej muzyczny
TVP 2
Koło fortuny (429)
od 14:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Polsat
Indiana Jones i ostatnia krucjata
od 13:05film przygodowy
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (1)
15:50program rozrywkowy
Nasz nowy dom (106)
17:50reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Potworny kundel
15:00film familijny
Nieźle kliknięci
16:45program rozrywkowy
Czynnik PSI 3 (2/22)
17:00serial SF
Rosyjska piękność (8)
18:05serial kostiumowy
TV 4
Stara miłość nie rdzewieje
od 14:45komedia romantyczna
Biały Tygrys
16:45film wojenny
TVN 7
Miś Yogi
od 13:35film familijny
Przygoda na Antarktydzie
15:20film przygodowy
Ostatni władca wiatru
17:50film przygodowy
TVP Kultura
Zakochany Molier
od 13:15film biograficzny
Chuligan literacki
15:20magazyn o książkach
TVP Polonia
Tygrysy Europy: Decyzje (4/18)
od 14:35serial komediowy
Lajk!
15:40magazyn kulturalny
Leśniczówka (33)
16:30telenowela
Leśniczówka (34)
16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1414)
17:55serial obyczajowy
WP
Meghan & Harry: The First 100 Days
od 14:30film dokumentalny
Mistrzowie Kabaretu (3)
16:30program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (13)
18:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Cena odwagi
od 14:15dramat biograficzny
Świadek
16:15dramat sensacyjny
AXN
Premiera: Grimm 6 (8)
15:00serial fantasy
Premiera: Grimm 6 (9)
16:05serial fantasy
CANAL+
Piłka nożna: Liga angielska
15:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Uwięzieni
17:05film krótkometrażowy
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
CANAL+ 1
Tylko dla odważnych
od 13:50dramat biograficzny
Piłka nożna: Liga angielska
16:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Uwięzieni
18:05film krótkometrażowy
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:30mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Family
Kumple z dżungli
15:00film animowany
Muzyka ciszy
16:35film biograficzny
CANAL+ Film
Młodzież bez Boga
od 14:55dramat obyczajowy
zdjęciePętla
16:45dramat obyczajowy
Nie przegap
18:15magazyn informacyjny
Abdel i hrabina
18:25komedia
CANAL+ Seriale
Zaczęło się w środę (1)
od 14:55serial sensacyjny
Zaczęło się w środę (2)
15:50serial sensacyjny
Zrobione na czysto (5)
16:45serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
17:35serial obyczajowy
Uprowadzona 2 (9)
18:30serial sensacyjny
CBS Europa
Tajemnicza wyspa (1/2)
od 14:00film przygodowy
Tajemnicza wyspa (2-ost.)
15:35film przygodowy
zdjęcieNapad na bank
17:10komedia kryminalna
Ostatni Mohikanin
18:55film przygodowy
HBO 2
Speed Racer
od 13:25film przygodowy
Plamy z trawy
15:40dramat obyczajowy
zdjęcieSomalijscy piraci
17:10dramat biograficzny
HBO 3
Moje wakacje z Rudym
od 13:45film familijny
Lego Ninjago: Film
15:15film animowany
Odpowiednik 2 (5/10)
17:00serial SF
Odpowiednik 2 (6/10)
18:00serial SF
Kino TV
Przygody Merlina 3 (8)
od 14:45serial fantasy
Przygody Merlina 3 (9)
15:45serial fantasy
Burmistrz Mary
16:40komediodramat
Gang z boiska
18:30dramat obyczajowy
Polsat Film
Eskadra "Czerwone ogony"
od 13:40film wojenny
Ja, robot
16:20film SF
Percy Jackson: Morze potworów
18:45film przygodowy
Stopklatka TV
Taxi 4
od 13:30komedia sensacyjna
Pracująca dziewczyna
15:20komedia obyczajowa
Czekolada
17:35komediodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+
od 14:00magazyn ligi polskiej
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
15:10mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
1 na 1 Extra: Ivan Miljković
17:35magazyn sportowy
Golf: European Tour
18:00Mexico Championship - finał
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 13:55mecz: Golden State Warriors - Houston Rockets
Piłka z góry
15:55magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
16:55mecz gazy grupowej: RK Celje Lasko - Paris Saint-Germain HB
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: Montpellier HB - Barca Lassa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:30mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos
16:30waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!