Ogólnotematyczne

od 14:55program muzyczny
15:10cykl reportaży
15:45magazyn informacyjny
15:55magazyn informacyjny
zdjęcie
16:05serial obyczajowy
17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
18:00telenowela
18:40serial kryminalny
od 14:20serial dokumentalny
zdjęcie
15:30serial obyczajowy
16:30teleturniej
zdjęcie
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50teleturniej
od 14:45serial paradokumentalny
15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:30serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial obyczajowy
18:50magazyn informacyjny
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
od 14:55serial paradokumentalny
15:55serial obyczajowy
16:55serial fantasy
17:55serial komediowy
18:30serial komediowy
15:00reality show
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial fabularny
od 14:15program muzyczny
15:15serial fantasy
16:15serial obyczajowy
17:15serial kryminalny
od 14:15film dokumentalny
15:45magazyn informacyjny
15:55telenowela dokumentalna
16:55program rozrywkowy
17:30magazyn informacyjny
17:55magazyn dla młodzieży
18:25magazyn
18:55serial obyczajowy
od 14:15film obyczajowy
15:15magazyn kulturalny
15:50film biograficzny
17:35magazyn kulturalny
17:50film dokumentalny
18:55film dokumentalny
od 7:30
15:55program rozrywkowy
16:20program rozrywkowy
18:05magazyn motoryzacyjny
18:45program rozrywkowy

Filmowe

15:05film krótkometrażowy
15:25thriller
17:10blok filmów krótkometrażowych
18:15dramat obyczajowy
15:00serial fabularno-dokumentalny
16:00serial fabularno-dokumentalny
17:00serial kryminalny
18:00serial sensacyjny
od 14:55dramat wojenny
16:45magazyn filmowy
17:15dramat obyczajowy
15:25magazyn sportowy
15:55dramat wojenny
17:45magazyn filmowy
18:15dramat obyczajowy
15:05dramat przygodowy
16:40chochliki telewizyjne
17:10serial dokumentalny
15:00dramat biograficzny
17:05magazyn muzyczny
17:25dramat obyczajowy
od 14:00komedia obyczajowa
16:00film krótkometrażowy
16:30film krótkometrażowy
17:00serial obyczajowy
17:45serial obyczajowy
18:30film krótkometrażowy
18:45film krótkometrażowy
od 14:00dramat biograficzny
zdjęcie
16:00komedia sensacyjna
od 13:55komedia
15:40komedia
zdjęcie
17:15komediodramat
od 13:30dramat obyczajowy
15:10komediodramat
16:50dramat obyczajowy
18:35serial komediowy
od 13:30dramat obyczajowy
15:30film krótkometrażowy
zdjęcie
16:20komedia
18:00program rozrywkowy
od 13:55dramat obyczajowy
15:55film muzyczny
17:55western
od 14:55film przygodowy
17:40dramat wojenny

Sportowe

od 14:35magazyn piłkarski
15:40mecz: West Bromwich Albion FC - Manchester United FC
17:45newsy sportowe
18:30magazyn sportowy
15:00magazyn sportowy
15:30magazyn sportowy
16:00magazyn sportowy
16:30magazyn sportowy
17:002. przejazd slalomu giganta kobiet
od 13:00mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk
15:25mecz: Górnik Zabrze - Cracovia
17:30magazyn piłkarski
18:30magazyn piłkarski
od 13:25mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - PGE Skra Bełchatów
15:55mecz fazy grupowej: Fenerbahce SK Stambuł - Sir Colussi Sicoma Perugia
od 14:55mecz 1/8 finału: Atalanta BC - US Sassuolo Calcio
17:25mecz 1/8 finału: AS Roma - Torino FC
15:00program informacyjny
15:07bieg ze startu wspólnego kobiet
16:00program informacyjny
16:07bieg ze startu wspólnego kobiet
17:00program informacyjny
17:07magazyn sportowy
17:50mecz: BK Chimki - Anadolu Efes Stambuł
15:30mecz: FC Bayern Monachium - 1. FC Köln
18:25mecz 1/8 finału: Werder Brema - SC Freiburg

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!