Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Polsat
Turysta
od 22:05film sensacyjny
Gra o życie
0:20film sensacyjny
Nasz nowy dom (187)
2:35reality show
Nasz nowy dom (188)
3:35reality show
TVN
Superwizjer
od 23:40magazyn reporterów
Autentyczni (4)
0:40program rozrywkowy
Dowody zbrodni (20/23)
1:25serial kryminalny
Projekt Cupid (2/10)
2:25program rozrywkowy
Szpital (290)
3:10serial paradokumentalny
Uwaga!
3:55magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Smile (17)
od 23:25program rozrywkowy
Radioaktywny terror
0:25thriller
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
2:10program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki (15)
2:35program rozrywkowy
Kobra - oddział specjalny (31)
3:00serial sensacyjny
TV 4
Nie oddychaj
od 23:00horror
STOP Drogówka
0:55magazyn policyjny
Śmierć na 1000 sposobów (7)
1:55serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (8)
2:25serial dokumentalny
SuperLudzie (20)
2:55serial dokumentalny
SuperLudzie (21)
3:25serial dokumentalny
SuperLudzie (22)
3:55serial dokumentalny
TV 6
Więzienie (140)
0:05serial dokumentalny
Więzienie (141)
0:35serial dokumentalny
Święty (101)
1:00serial komediowy
Święty (102)
1:30serial komediowy
STOP Drogówka
2:00magazyn policyjny
Benny Hill (70)
3:00program rozrywkowy
Nowe sekrety sąsiadów: Powrót Marka (21)
3:40serial paradokumentalny
TV Puls
Zawrotna prędkość
od 22:30film sensacyjny
Miasto śmierci
0:10film sensacyjny
Dzielnica strachu 6: Czas zapłaty (226)
2:20serial kryminalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
3:20serial obyczajowy
TVN 7
Adwokat diabła
od 23:10thriller
Medium z Long Island 4 (14/33)
2:05reality show
Mieszkając z duchem 2 (4/10)
2:35serial dokumentalny
Mieszkając z duchem 2 (5/10)
3:30serial dokumentalny
TVP Polonia
Gra słów. Krzyżówka (836)
0:00teleturniej
Makłowicz w podróży: Podróż 49. Niemcy - Hamburg
0:30magazyn kulinarny
Studio Lwów
1:00program informacyjny
Przepis dnia
1:20magazyn kulinarny
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:55program publicystyczny
Polacy światu: Urszula Nałęcz
3:55cykl dokumentalny
WP
1, 2, 3... Kabaret!: Chory, chorszy, trup (5)
0:00program rozrywkowy
Kabaretowy śmiech grupowy (6)
1:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Wyżej, dalej, mocniej (6)
2:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (1)
3:00program rozrywkowy
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Smak życia
0:05komediodramat
Kruk. Szepty słychać po zmroku (2)
2:15serial kryminalny
Welcome Homo
3:20komedia
AXN
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (2)
od 23:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (5)
0:55serial kryminalny
Walker: Strażnik Teksasu (6)
1:50serial kryminalny
Rekrut 5 (3)
2:50serial kryminalny
Rekrut: FBI (3/22)
3:45serial kryminalny
CANAL+ Family
Chwile szczęścia (4)
od 23:20serial dokumentalny
Jeszcze na chwilę
0:25film krótkometrażowy
W kręgu
0:45film krótkometrażowy
Synchronizacja
1:05film krótkometrażowy
Wizyta
1:25film krótkometrażowy
Twój kawałek ogrodu 4 (4)
1:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (5)
2:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (6)
2:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (7)
3:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (8)
3:50serial dokumentalny
CANAL+ Premium
Kaganiec
od 23:00thriller
Kiedy ślub? (8-ost.)
0:35serial komediowy
Anatomia
1:25dramat obyczajowy
Życie w błocie się złoci
3:15dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Il Re. Jego królestwo (1)
od 23:40serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (2)
0:30serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (3)
1:15serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (4)
2:00serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (5)
2:45serial kryminalny
Łapu Capu
3:40program rozrywkowy
CBS Europa
Legenda Zorro
od 23:05film przygodowy
Jak urodzić i nie zwariować
1:35komediodramat
Dziecko w czasie
3:40dramat obyczajowy
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
od 22:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Pościg (3)
0:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 15: Krew na torach (4)
1:20serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe 2: Doskonałe święta (7)
2:05serial obyczajowy
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
3:05serial kryminalny
HBO
El Mariachi
0:05dramat sensacyjny
Sisu
1:30dramat wojenny
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
3:00dramat kryminalny
HBO 3
Premiera: Reedukacja Molly Singer
od 22:45komedia
Gra w klucze
0:45komedia
Dzieci zła (8)
2:30serial kryminalny
Wielkie kłamstewka 2: Tell-Tale Hearts (2)
3:20serial obyczajowy
Polsat Film
Wyznania gejszy
od 23:15dramat obyczajowy
Gliniarze: Miła Pani (697)
2:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Karma (550)
3:15serial paradokumentalny
Stopklatka
Zasady walki
od 21:55dramat sensacyjny
Zbaw nas ode złego
0:25horror
Serce - serduszko
2:45dramat obyczajowy
Warner TV
Czarownice z Eastwick
od 22:10horror komediowy
Wataha 3 (3)
0:25serial sensacyjny
Wataha 3 (4)
1:30serial sensacyjny
Święty w Nowym Jorku
2:45film kryminalny
Zrozpaczeni jeźdźcy
3:55western
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
od 23:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Charlestonie
1:35mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
3:45mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:20mecz: Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Basket Office
1:30magazyn koszykarski
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 23:30mecz: Włochy - Korea Południowa
Formuła E: ePrix Japonii
0:30podsumowanie
Snooker: Turniej World Grand Prix
1:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Judd Trump
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
3:002. etap
Eurosport 2
Chasing Glory
od 23:30magazyn sportowy
Chasing Glory
0:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
1:302. etap
Snooker: Turniej German Masters
3:00mecz finałowy
Polsat Sport Extra
Atleci
0:00magazyn sportowy
Sporty walki: FEN 40 w Ostródzie
0:30walka: Kacper Formela - Alexander Gorshechnik 19.05.2022
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga holenderska
od 23:30mecz: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven
Sporty walki: Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach
1:30walka: Łukasz Sudolski - Ederson Cristian De Macedo 08.07.2022
TVP Sport
Boks: Walka o pasy IBF World, WBA Super World, WBC World i WBO World w Tokio
od 23:45waga superkogucia: Naoya Inoue - Marlon Tapales
Boks: Gala w Las Vegas
0:45podsumowanie
Boks: Night of Violence w Legnicy
3:00podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!