Program TV na niedzielę 24.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Mechanik
od 23:20thriller
Galimatias, czyli kogel-mogel 2
1:15komedia obyczajowa
Jaka to melodia?
3:05teleturniej muzyczny
Polsat
Battleship: Bitwa o Ziemię
od 21:50film SF
Maksimum ryzyka
0:45film sensacyjny
Świat według Kiepskich: Galareta społeczna (165)
2:55serial komediowy
Świat według Kiepskich: Redaktor naczelny (166)
3:25serial komediowy
Świat według Kiepskich: IQ (167)
3:55serial komediowy
TVN
Wzgórze krwi
od 23:50horror
Rzeczy, których nie nauczyła mnie matka (2/6)
2:20reality show
Szpital (281)
2:50serial paradokumentalny
Uwaga!
3:45magazyn reporterów
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
W rozkwicie
od 23:55dramat kryminalny
Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a
1:35film przygodowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju, część 3 (11)
3:30program rozrywkowy
TV 4
Blok 99
0:05dramat kryminalny
Fabryka jedzenia (9)
2:55serial dokumentalny
Disco Polo Life (2253)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Człowiek zasad
od 23:00film sensacyjny
Spadkobiercy (39)
1:00program rozrywkowy
Spadkobiercy (40)
2:00program rozrywkowy
Benny Hill (20)
3:05program rozrywkowy
Sekrety sąsiadów: Kochliwe serce (1)
3:40serial obyczajowy
TV Puls
John Wick 2
od 21:55film sensacyjny
Maczeta
0:15film sensacyjny
Zobacz to!: Menu na miarę (2)
2:25program kulinarny
Taki jest świat 9 (12)
3:05program informacyjny
TVN 7
365 dni
od 23:55film erotyczny
Medium z Long Island 4 (4/33)
2:20reality show
NASA - archiwum tajemnic 2 (5/8)
2:55serial dokumentalny
Druga strona medalu 4: Caroline Woźniacki (4/8)
3:45talk-show
TVP Kultura
Wieczór kinomana: Papierowy księżyc
od 23:30komediodramat
Kino nocne: Miłość blondynki
1:25komedia
Cześć, SI
2:55film dokumentalny
TVP Polonia
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1777)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Pogoda
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:03magazyn informacyjny
O mnie się nie martw (9)
2:10serial komediowy
O mnie się nie martw (10)
3:00serial komediowy
Lady Pank na dobry wieczór
3:55widowisko muzyczne
WP
Mistrzowie Kabaretu 7: Paranienormalni/Chyba 1 (2)
od 23:50program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu: KMN - Jerzyk dziś nie pije (9)
0:50program rozrywkowy
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (3)
1:01serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (4)
2:05serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (5)
3:00serial kryminalny
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Ostatnia egzekucja
0:00dramat biograficzny
Misja Afganistan: Blizny (5)
2:15serial wojenny
Pierwsze lato końca świata
3:10etiuda filmowa
Wenus z Willendorfu
3:45film krótkometrażowy
AXN
Resident Evil: Zagłada
od 22:30horror
Projekt Monster
0:30film katastroficzny
FBI 3 (6/15)
2:10serial kryminalny
FBI: Most Wanted 2 (4/15)
3:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Premiera: Zielona granica
od 22:00dramat obyczajowy
Operacja "Napoleon"
0:30thriller
Wyrwa
2:25thriller
CANAL+ Family
Rekruci: Egzaminy (9/10)
od 23:35serial dokumentalny
Polska z góry 4: Wzdłuż Noteci (9)
1:40serial dokumentalny
Polska z góry 4: Z biegiem Odry. Od Bramy Morawskiej do Brzegu (10)
2:05serial dokumentalny
Polska z góry 4: Kotlina Kłodzka (11)
2:40serial dokumentalny
Polska z góry 4: Mazury (12)
3:05serial dokumentalny
Polska z góry 4: Ponidzie (13)
3:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Chłopi
od 23:35dramat obyczajowy
Ślicznotki
1:30komedia kryminalna
Kobieta na dachu
3:20dramat obyczajowy
CANAL+ Premium
Operacja "Napoleon"
od 23:30thriller
Wyrwa
1:25thriller
Ślub doskonały
3:00komedia romantyczna
CANAL+ Seriale
Baronowie (5)
od 23:40serial obyczajowy
Baronowie (6)
0:35serial obyczajowy
Baronowie (7)
1:30serial obyczajowy
Baronowie (8)
2:25serial obyczajowy
Dexter: New Blood (7)
3:25serial kryminalny
Epic Drama
Sven Hjerson: Fantôme, część 2 (4)
od 23:30serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Jeszcze jeden Farnon (2)
0:30serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Andante (3)
1:20serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Niełatwa sprawa (4)
2:10serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
3:00serial obyczajowy
Wszystkie stworzenia duże i małe: Panaceum (6)
3:45serial obyczajowy
HBO
Aquaman i Zaginione Królestwo
od 22:05film SF
22 Jump Street
0:15komedia kryminalna
Jak owce między wilki
2:10dramat kryminalny
Świat w płomieniach
3:50film sensacyjny
HBO 2
Mokra robota: Tatang (1/6)
0:05serial sensacyjny
Typ: Zabójca (1/6)
1:05serial kryminalny
Maskarada
2:00komedia kryminalna
HBO 3
Stamtąd: Silhouettes (5)
od 23:20serial grozy
Stamtąd: Book 74 (6)
0:10serial grozy
Stamtąd: All Good Things... (7)
1:00serial grozy
Stamtąd: Broken Windows, Open Doors (8)
1:50serial grozy
Stamtąd: Into the Woods (9)
2:45serial grozy
Stamtąd: Oh, the Places We'll Go (10-ost.)
3:30serial grozy
Polsat Film
El Chicano
od 23:00film sensacyjny
Ślad: Zatańcz ze mną (17)
1:15serial kryminalny
Ślad: Zawodowiec (18)
2:10serial kryminalny
Ślad: Pewna niepewność (87)
3:10serial kryminalny
Warner TV
Złoto pustyni
od 22:55film wojenny
Pakt z diabłem
1:10film kryminalny
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
3:25serial animowany
Laboratorium Dextera (8)
3:41serial animowany
Toast za Nowy Jork
3:50film biograficzny
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Miami
0:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Miami
2:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
CANAL+ Sport 5
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 23:40mecz: Widzew Łódź - Legia Warszawa
Sędziowie 2: Daniel Stefański i Karolina Bojar (6)
2:00serial dokumentalny
Eurosport 1
The Power of Sport
0:00magazyn sportowy
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Ocala
0:15jeździectwo
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
2:00program dowolny solistów
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
3:00mecz półfinałowy
Eurosport 2
Wyścigi supersportów: Mistrzostwa świata w Barcelonie
od 23:301. wyścig
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:30zjazd kobiet
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
1:30mecz półfinałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
3:006. etap
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Miami
od 23:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Miami
1:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Sporty walki: UFC Fight Night
3:00walka: Amanda Ribas - Rose Namajunas
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata - Montreal 2024
0:00program dowolny solistów
Polsat Sport News
Piłka nożna
od 23:00mecz towarzyski: Francja - Niemcy
Sporty walki: Babilon MMA 18 w Warszawie
1:00walka: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński 27.11.2020
TVP Sport
Sportowy wieczór
od 23:30program informacyjny
Boks: Night of Violence w Legnicy
0:15podsumowanie
Megafights - walki stulecia: Williams - Lara (2)
2:40magazyn bokserski
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!