Program TV na czwartek 21.03.2024
POPULARNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
TVP 1
Klan (4304)
od 4:45telenowela
Dziedzictwo (240)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (142)
6:05serial obyczajowy
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Javani znaczy młodość
7:30magazyn
Wydział kryminalny Kitzbühel: Przyjaźń po grób (34)
8:00serial kryminalny
Ranczo 3: Zrozumieć kobietę (37)
8:50serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Serce matki (795)
od 4:30serial obyczajowy
M jak miłość (1539)
5:25serial obyczajowy
Operacja zdrowie: Stomatologia zachowawcza (2)
6:20magazyn medyczny
Rodzinka.pl: Manipulować, ale z uwagą (171)
6:50serial komediowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
od 4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Mroczna namiętność (693)
8:40serial fabularno-dokumentalny
TVN
Kto was tak urządził?
5:00magazyn
Uwaga!
5:35magazyn reporterów
Ukryta prawda (900)
5:50serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Poznań, Czerwony Kapturek (5/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
Tele 5
Na osi (480)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (3)
5:40serial przyrodniczy
Stolik dla trojga (9)
6:00telenowela
Telezakupy
7:00magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (5)
7:30program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Smile (3)
7:40program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Kabaret Młodych Panów, część 1 (4)
8:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (206)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (267)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Nadopiekuńcza matka robi piekło z życia swojej niepełnosprawnej córki (803)
8:00serial paradokumentalny
TV 6
Kochane pieniądze: Będziesz nasz (79)
od 4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (8)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (9)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1123)
8:00serial obyczajowy
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Przypadki chodzą po ludziach (217)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 2: Motylek (6)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 2: Najemnik (7)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Tylko prawda (12)
8:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (661)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (415)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (986)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1084)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (790)
8:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Podróże z historią: Jedyne takie miasto (27)
5:00serial dokumentalny
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Ukraińska czytanka: Jurij Andruchowycz
8:40cykl felietonów
TVP Polonia
Barwy szczęścia (2925)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Polesia czar...
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (828)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski (605)
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Atom
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (8)
5:00program rozrywkowy
1, 2, 3... Kabaret!: Wyżej, dalej, mocniej (6)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (981)
6:55program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 2 (1)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 7 (9)
8:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
ale kino+
Kruk. Czorny Woron nie śpi (2)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 4: Mazury (12)
6:30serial dokumentalny
Beztroska
7:00film krótkometrażowy
Rachel nie biega
7:30film krótkometrażowy
Maski
8:00film krótkometrażowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
8:30serial komediowy
AXN
Znaki 2 (6)
od 4:55serial kryminalny
Znaki 2 (7)
6:00serial kryminalny
Carter 2 (3)
7:00serial kryminalny
MacGyver 3 (11)
7:55serial akcji
MacGyver 3 (12)
8:55serial akcji
CANAL+ 1
Pornografia
od 3:50film obyczajowy
Trochę w ciąży
5:45komedia
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
#Happy. Dyktatura szczęścia w mediach społecznościowych
7:05film dokumentalny
Niebieska linia
8:00dramat obyczajowy
CANAL+ Family
365 obiadów Mariety Mareckiej (1)
5:00magazyn kulinarny
365 obiadów Mariety Mareckiej (2)
5:25magazyn kulinarny
Milo (46)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (21)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (5)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (6)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (7)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (5)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Wspaniała rewolucja
5:00film krótkometrażowy
Mój brat rybak
5:25etiuda filmowa
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Corgi, psiak królowej
6:30film animowany
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
#Happy. Dyktatura szczęścia w mediach społecznościowych
6:05film dokumentalny
Niebieska linia
7:00dramat obyczajowy
Pan Tadeusz
8:40film kostiumowy
CANAL+ Seriale
Emigracja XD (1)
od 4:55serial komediowy
Podejrzani (8)
5:20serial kryminalny
Łapu Capu
5:45program rozrywkowy
Miasta rytm: Cieszyn
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (9)
6:50serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (10)
7:15serial dokumentalny
Miasta rytm: Świdnica
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Patryk Warga (1)
8:30serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
CBS Europa
Droga śmierci
od 3:35film kryminalny
Bliżej gwiazd (29/48)
5:25serial dokumentalny
Boeing-Boeing
6:00komedia
Hook
8:00film przygodowy
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: W kobiecym gronie (14)
od 4:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
5:10serial kryminalny
Wszystkie stworzenia duże i małe: Wielki dzień (5)
6:05serial obyczajowy
Grantchester 4 (2)
6:55serial kryminalny
Inspektor George Gently 3: Łagodne zło (1)
7:55serial kryminalny
Kino Polska
Życie na wyścigach (7)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach (8)
7:00serial dokumentalny
Och! Kabaret (2)
8:05program rozrywkowy
Kino TV
Klasyka krótkich animacji: Bulletters
5:00filmy animowane
Bonanza: Rewolwerowcy
6:00serial obyczajowy
Megatrzęsienie w San Andreas
7:00film SF
Celnicy 2 (4)
8:50serial dokumentalny
Polsat Film
Ślad: Zawodowiec (18)
od 4:30serial kryminalny
Więzienie (76)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (77)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (78)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Dziecięce kłopoty (9)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (241)
8:30serial obyczajowy
Stopklatka
MiłośćKropka.pl 2: Miłosna taksówka (5)
5:00serial paradokumentalny
Skarby z odzysku 3 (2)
6:00reality show
Kabaretowe hity (3)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (12)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Zemsta Rexa (61)
8:55serial kryminalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (19)
5:05serial sensacyjny
Cudotwórcy 2: Koniec szkoły (1)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Braterska miłość (4)
6:15serial komediowy
Alf 2 (17)
7:40serial komediowy
Alf 2 (18)
8:10serial komediowy
Kochane kłopoty (14)
8:40serial obyczajowy
SPORTOWE
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
CANAL+ Sport
Basket+
6:00newsy sportowe
Wysoki Pressing
6:25magazyn sportowy
Tenis: Turniej WTA w Miami
8:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
5:003. etap
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
6:00kolarstwo
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
6:303. dzień
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
7:304. dzień
Eurosport 2
Snooker: Turniej World Open w Yushanie
5:003. dzień
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
6:30skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
7:00skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
7:30skoki narciarskie
Kolarstwo: Driedaagse Brugge-De Panne
8:00kolarstwo
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
8:303. etap
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
6:00rewanżowy mecz półfinałowy: Ziraat Bank Ankara - Jastrzębski Węgiel
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
8:30waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
6:00mecz: Wisła Kraków - Miedź Legnica
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Miami
6:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30mecz: Grupa Azoty Unia Tarnów - Górnik Zabrze
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:35program informacyjny
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Bośnia i Hercegowina 2 (16)
6:15sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!