Program TV

PIĄTEK 22.03
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Polsat
Pierwsza miłość (2848)
14:00serial obyczajowy
Dlaczego ja? (892)
14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (315)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (305)
17:00serial paradokumentalny
TVN
19+ (362)
14:00serial paradokumentalny
Szkoła (662)
15:30serial paradokumentalny
19+ (363)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (899)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 7:50
Pieska miłość (10)
15:00telenowela
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:00program rozrywkowy
Test z czarów (2)
16:30program rozrywkowy
TV 4
STOP Drogówka
od 13:55magazyn policyjny
zdjęciePolicjantki i Policjanci (508)
14:55serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (45)
15:55serial kryminalny
Joker (45)
17:00teleturniej
TV 6
Niesamowite rekordy (9)
od 13:35program rozrywkowy
MacGyver (36)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (54)
15:15serial kryminalny
Drużyna A (2)
16:15serial sensacyjny
Paulina (47)
17:15telenowela
TVN 7
Sąd rodzinny: Dopóki będę żyć (39/52)
od 13:40serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska: Dziennikarz (76)
14:40serial fabularno-dokumentalny
Szpital (237)
15:40serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 4 (6/17)
16:45serial obyczajowy
Przyjaciele (22/24)
17:40serial komediowy
TVP Kultura
Zbrodnia i kara
15:10film animowany
Fachowiec
15:55film obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Kino Mówi: Bez wyjścia: Klient
od 13:15dramat obyczajowy
Historia kobiety
15:40dramat społeczny
AXN
Grimm 4 (9)
14:00serial fantasy
Grimm 4 (10)
15:00serial fantasy
S.W.A.T. (2)
16:00serial sensacyjny
S.W.A.T. (3)
17:00serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieManifesto
od 13:25dramat obyczajowy
W blasku nocy
17:05melodramat
CANAL+ 1
Dwie prawdy
od 12:45dramat obyczajowy
Mrówka wychodzi za mąż
14:10film krótkometrażowy
Manifesto
14:25dramat obyczajowy
CANAL+ Family
My Little Pony. Film
od 13:55film animowany
Nowa Tonacja
15:30magazyn muzyczny
Łapu-capu
16:00chochliki telewizyjne
Daddy Cool
16:05komedia
Jak rozbić bank
17:40komedia kryminalna
CANAL+ Seriale
Księga wielkich życzeń
od 13:10dramat obyczajowy
Piknik pod Wiszącą Skałą (2)
14:45serial obyczajowy
Materiał nieemisyjny
17:15film krótkometrażowy
Zrobione na czysto (1)
17:30serial obyczajowy
CBS Europa
Ostatnie takie lato
od 13:00film obyczajowy
Uśmiech Mony Lizy
16:50komediodramat
HBO
Spacer po linie
od 12:15dramat biograficzny
1945
16:15dramat obyczajowy
Premiera: Filmy i gwiazdy
17:45magazyn filmowy
HBO 2
Czarna Pantera
od 13:55film sensacyjny
Współczesna rodzina 10 (6)
16:10serial komediowy
Młody Sheldon 2 (15)
16:35serial komediowy
Pępek świata 9 (23)
16:55serial komediowy
Obłędny rycerz
17:25komedia przygodowa
HBO 3
All American (13)
od 13:20serial obyczajowy
Wampiry: Dziedzictwo (11)
14:10serial fantasy
Nie ma ideałów
15:00komediodramat
Kino Polska
Dom wariatów
od 13:50dramat obyczajowy
zdjęcieBarwy ochronne
15:55dramat obyczajowy
Kino TV
I tak, i nie
od 13:15komedia romantyczna
Miłość w Indiach
15:10komedia romantyczna
Bella i Bell
17:55komedia romantyczna
Stopklatka TV
Katastrofy w przestworzach (152)
od 13:15serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (153)
14:10serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach (154)
15:05serial dokumentalny
Scena śmiechu (5)
17:05program rozrywkowy
TNT
Mistrz kierownicy ucieka 2
od 13:05komedia sensacyjna
Mistrz kierownicy ucieka 3
15:00komedia sensacyjna
Zakazane królestwo
16:45film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Wisła Płock
od 13:35serial dokumentalny
Piłka z góry
14:10magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
15:15rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Cucine Lube Civitanova - Dinamo Moskwa
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Tenis stołowy: Liga Mistrzów
od 13:55rewanżowy mecz półfinałowy: TTC Fakel Gazprom - Vaillante Sports Angers TT
Ekstrapaka: 26. kolejka
17:00magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
14:00mecz: Chorwacja - Azerbejdżan
Tenis: Turniej ATP w Miami
16:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
od 12:07sporty walki
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
14:20mecz: Macedonia Północna - Łotwa
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo
16:20bieg sprinterski mężczyzn
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!