Program TV

CZWARTEK 25.04
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Komisarz Alex 9: Zemsta (117)
od 9:40serial kryminalny
Korona królów (211)
11:30telenowela historyczna
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Sprzątanie (160)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2050)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (292)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (70)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (124)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (607)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (168)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (869)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1032)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (921)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (684)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sekrety sąsiadów (9)
11:25serial obyczajowy
Galileo (741)
11:55program popularnonaukowy
Detektywi w akcji (166)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (183)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (22)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Safari (43)
12:55serial komediowy
Sekrety sąsiadów (18)
13:40serial obyczajowy
TVN 7
Mango
10:35telezakupy
19+ (79/165)
12:10serial paradokumentalny
19+ (80/165)
12:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda (323)
13:15serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (430)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
Wiadomości
12:25magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1964)
13:10serial obyczajowy
M jak miłość (1429)
13:45serial obyczajowy
WP
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver (16)
12:00serial dokumentalny
Nowe życie starych domów (5)
13:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
zdjęcieVera 8 (3)
10:00serial kryminalny
Otwarcie
11:45film krótkometrażowy
Basen
12:15film krótkometrażowy
Stwór
12:50film krótkometrażowy
Cienista dolina
13:30dramat obyczajowy
AXN
Grimm 6 (8)
od 9:15serial fantasy
Seal Team (22)
10:10serial akcji
Castle 8 (1/22)
11:10serial kryminalny
MacGyver (4)
12:10serial akcji
MacGyver (5)
13:05serial akcji
CANAL+
Najlepszy przyjaciel człowieka
10:05film dokumentalny
zdjęcieSynalek
11:40komedia
Aktualności filmowe+
13:05magazyn filmowy
Pianista
13:35dramat wojenny
CANAL+ 1
Listy miłosne
od 8:50dramat psychologiczny
O co biega?
10:35magazyn sportowy
Najlepszy przyjaciel człowieka
11:05film dokumentalny
Synalek
12:40komedia
CANAL+ Family
Dzieci słońca
10:55film dokumentalny
Daddy Cool
11:50komedia
Łapu-capu extra
13:30chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Francuscy tajni agenci
od 9:15film dokumentalny
Potwory to tacy interesujący ludzie
10:10film krótkometrażowy
Happy End
10:30dramat obyczajowy
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
12:25chochliki telewizyjne
Pewnego razu w listopadzie
12:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (2)
od 9:15serial szpiegowski
Informator (3)
12:00serial sensacyjny
Aktualności filmowe+
13:00magazyn filmowy
Odprawa
13:30film krótkometrażowy
Podatek od miłości
13:50komedia romantyczna
HBO
Spacer po linie
od 9:10dramat biograficzny
Witamy w Trouilly!
11:25komedia
Mission: Impossible - Fallout
12:50film sensacyjny
HBO 2
Diabeł ubiera się u Prady
od 9:05komediodramat
Znaki
10:50thriller SF
Billions 2 (11)
12:35serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż 5 (4)
13:30serial komediowy
HBO 3
Czekolada
od 9:10komediodramat
Tajemnice Laketop 2 (1/8)
11:15serial kryminalny
Castle Rock (5)
12:15serial grozy
Godzilla
13:10film SF
Kino Polska
Aria dla atlety
od 9:40dramat obyczajowy
zdjęciePapierowe małżeństwo
12:05komedia obyczajowa
Blizna
13:50dramat społeczny
Kino TV
Kupiec wenecki
od 8:40dramat kostiumowy
Panna Minoes - kocia agentka
13:40film familijny
Polsat Film
Król Maciuś I
od 9:30baśń filmowa
Na fali
11:30film animowany
Anna i król
13:15melodramat

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 9:00mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:10mecz: Atletico Madryt - Valencia CF
Czarny charakter: Motor Lublin
13:15cykl reportaży
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:00mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Piłka nożna: Liga+
12:10magazyn ligi polskiej
Witaj w klubie: Miedź Legnica
12:45serial dokumentalny
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:15mecz ćwierćfinałowy: HBC Nantes - Barca Lassa
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 8:30mecz półfinałowy fazy play-off: ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
11:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
13:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: Liga holenderska
11:00mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: Liga holenderska
10:07mecz: NAC Breda - Feyenoord
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny
Cafe Futbol
12:07magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 9:25rewanżowy mecz półfinałowy: AC Milan - SS Lazio
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
11:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
13:30mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!