Volta

Volta

5.4/10 5.1/10
KOMEDIA Polska 2017   od 12 lat
Występują:Andrzej Zieliński, Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski
Reżyseria:Juliusz Machulski
W skrócie:Bruno Volta jest mistrzem w rozwiązywaniu zagadek i odgadywaniu tajemnic ludzkiej duszy. Pewnego dnia jego partnerka Agnieszka poznaje Wiki, która odkrywa pewien niezwykle cenny przedmiot.
Juliusz Machulski o specjaliście od politycznego wizerunku, który daje się wciągnąć w poszukiwanie korony Kazimierza Wielkiego - atrybutu mającego ułatwić karierę jednego z jego podopiecznych.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 lutego
pojutrze
5:00 CANAL+ Discovery (z napisami)
środa, 20 lutego
za 4 dni
10:55 CANAL+
środa, 20 lutego
za 4 dni
11:55 CANAL+ 1
piątek, 22 lutego
za 6 dni
13:00 CANAL+ Seriale
niedziela, 24 lutego
za 8 dni
5:00 CANAL+ Discovery (z napisami)
niedziela, 24 lutego
za 8 dni
13:15 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Bruno Volta (Andrzej Zieliński) jest prawdziwym mistrzem w rozwiązywaniu zagadek i odgadywaniu tajemnic ludzkiej duszy. Pewnego dnia nadarza się okazja, dzięki której może wykorzystać swój zmysł kombinowania oraz zarabiania. Jego znacznie młodsza partnerka, Agnieszka (Aleksandra Domańska), w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę imieniem Wiki (Olga Bołądź). Nowa znajoma odkrywa w ścianie starej kamienicy pewien niezwykle cenny przedmiot. Bruno nie może przepuścić takiej okazji na wzbogacenie się. Wspólnie z ochroniarzem Dychą (Michał Żurawski) postanawiają sięgnąć po wszelkie środki, by zdobyć skarb. To jednak trudniejsze, niż początkowo zakładali, ponieważ Wiki okazuje się być wymagającym rywalem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)