Program TV na wczoraj, środa 27.03.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
Wydział kryminalny Kitzbühel: I nic nie było tak jak wcześniej, część 1 (38)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Śluby i rozstania (42)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Trenerka (221)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Pudło (347)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Ślub Zdzisia (548)
od 6:50serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Narzeczona złodzieja (701)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Pacjent zero (702)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Obsesja (338)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Nie mogę o tobie zapomnieć - powiedziała Marta, spotkawszy Wojciecha po długiej rozłące (1277)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Czerwionka-Leszczyny, Helios (8/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Telezakupy
od 6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się 3 (6)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (5)
7:40magazyn motoryzacyjny
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru, część 2 (7)
8:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Moralnego Niepokoju (10)
9:15program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Łowcy.B (11)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_2 (32)
9:50program rozrywkowy
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (270)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Tajemnicza klientka taksówki (809)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Wygrana i strata (810)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Wdowa znajduje pocieszenie w tarocie (948)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu 2 (17)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1127)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (10)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (11)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Wszystko zależy od ciebie (6)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Długa droga (16)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Stłumiony ból (1)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (173)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (990)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1088)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (798)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (799)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Teledyski: Warsaw Harmony - J. Ch. Schieferdecker - Musicalisches Concert No. 12
8:00magazyn muzyczny
Pogranicze w ogniu (14)
9:00serial sensacyjny
Skowronki na uwięzi
10:10komedia obyczajowa
TVP Polonia
Kuchnia dwudziestolecia: Zagranicznie i krajowo. Kuchnia kurortów (21)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
WP
Premiera: Tłit (985)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 2 (4)
7:30program rozrywkowy
Porzucone budowle 6 (3)
8:30serial dokumentalny
Porzucone budowle 6 (4)
9:30serial dokumentalny
Wymazane z historii (3)
10:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Plaża
7:00film krótkometrażowy
Beztroska
7:30film krótkometrażowy
Rachel nie biega
8:00film krótkometrażowy
Vera 12 (3)
8:30serial kryminalny
Kraina Lata
10:15dramat wojenny
AXN
Carter 2 (7)
7:05serial kryminalny
MacGyver 3 (19)
8:00serial akcji
MacGyver 3 (20)
8:55serial akcji
Carter 2 (7)
9:50serial kryminalny
MacGyver 3 (21)
10:45serial akcji
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (25)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (17)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (18)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 5 (19)
7:50serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (9)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Szereg syczący
od 6:50film krótkometrażowy
Światło nocy
7:20film krótkometrażowy
Więź
7:40film krótkometrażowy
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Królowa chmur
8:05film obyczajowy
Guliwer
9:25film animowany
Dom pogodnej starości
10:55komedia
CANAL+ Premium
Kiler
od 6:05komedia sensacyjna
MTV Unplugged - Margaret
7:45koncert
Szansa na zwycięstwo
8:45komedia
Łapu-capu extra
10:20chochliki telewizyjne
Dopóki mnie pamiętasz
10:50dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Gliniarze na Gibraltarze (7)
od 6:55serial dokumentalny
Gliniarze na Gibraltarze (8)
7:40serial dokumentalny
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
8:25serial komediowy
Łapu Capu
8:45program rozrywkowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (7)
9:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (8)
9:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (9)
10:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
10:35serial komediowy
Epic Drama
Grantchester 4 (6)
7:05serial kryminalny
Inspektor George Gently 5: Człowiek z Północy (1)
8:00serial kryminalny
Agenci NCIS 15: Krok do przodu (21)
9:55serial sensacyjny
Agenci NCIS 15: Dwa kroki w tył (22)
10:50serial sensacyjny
HBO
Randki pań Delaney
od 6:00komedia romantyczna
David Holmes: Chłopiec, który przeżył
7:25film dokumentalny
Mariah Carey. Świąteczne życzenie
8:55film animowany
Wielkie nieba!
10:25komedia
HBO 3
Do diabła z miłością
od 6:00komedia romantyczna
Zadzwoń do Jane
7:40dramat obyczajowy
Przyjaciele 10: The One Where Chandler Gets Caught (10)
9:45serial komediowy
Przyjaciele 10: The One Where the Stripper Cries (11)
10:10serial komediowy
Przyjaciele 10: The One with Phoebe's Wedding (12)
10:40serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (2)
7:05serial dokumentalny
Och! Kabaret (6)
8:05program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (2)
9:05program rozrywkowy
Wojciech Cejrowski. Kura
10:05program rozrywkowy
7 słów o przemijaniu
10:55etiuda dokumentalna
Kino TV
Potop
7:00film SF
Celnicy 2 (7)
8:50serial dokumentalny
Celnicy 2 (8)
9:20serial dokumentalny
Poirot 7: Zabójstwo Rogera Ackroyda
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (87)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Trucizna (18)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (249)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (250)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Gumowy interes (23)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Kabaretowe hity (3)
7:05program rozrywkowy
Hudson i Rex 5 (16)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Nagonka (67)
8:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5 (68)
9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Okup (69)
10:55serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Cele: Daisy i Lulu (8)
7:00serial komediowy
Alf 3 (1)
8:00serial komediowy
Alf 3 (2)
8:30serial komediowy
Kochane kłopoty (22)
9:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (1)
9:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (9)
10:50serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Basket Office
od 6:15magazyn koszykarski
Ekstraklasa po godzinach
8:00magazyn piłkarski
Tenis: Turniej WTA w Miami
9:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej: Wiktoria Azarenka - Julia Putincewa
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 6:00magazyn piłkarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
Magazyn skrótów LaLiga
9:45magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej World Grand Prix
od 6:25mecz finałowy: Judd Trump - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
8:30kolarstwo
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
9:57supergigant mężczyzn
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
10:56skoki narciarskie
Eurosport 2
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
od 6:25konkurs drużynowy
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Planicy
7:24skoki narciarskie
Snooker: Turniej World Grand Prix
8:28mecz finałowy
Cycling Show
10:25magazyn sportowy
Kolarstwo: E3 Saxo Bank Classic
10:56kolarstwo
Polsat Sport
Piłka nożna
od 6:00mecz towarzyski: Niemcy - Holandia
Boks: Babilon Boxing Show w Nowym Dworze Mazowieckim
8:30waga superśrednia: Łukasz Stanioch - Robert Talarek 24.02.2023
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 6:00magazyn piłkarski
Sporty walki: FEN 23 w Lublinie
7:30walka: Mateusz Rębecki - Daguir Imavov 12.01.2019
Tenis: Turniej ATP w Miami
8:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
7:00magazyn
Piłka ręczna kobiet: ORLEN Superliga Kobiet
8:00mecz: MKS URBiS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin
Piłka nożna
10:30mecz towarzyski: Anglia - Belgia
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy do lat 21
od 6:00mecz: Polska - Bułgaria
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
8:15finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Piłkarskie EURO - Decydujące Momenty
10:25film dokumentalny
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!