Program TV na wczoraj, czwartek 25.04.2024
POPULARNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
TVP 1
Klan (4328)
od 17:55telenowela
Leśniczówka (882)
18:25telenowela
Jeden z dziesięciu
19:00teleturniej
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Ojciec Mateusz 31: Dzień św. Huberta (396)
20:35serial kryminalny
Sprawa dla reportera
21:30magazyn interwencyjny
TVP 2
Zakazany owoc (455)
od 17:15telenowela
Va banque (766)
18:10teleturniej
Akacjowa 38 (364)
18:45telenowela
Barwy szczęścia (2989)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2990)
20:10serial obyczajowy
Postaw na milion
20:50teleturniej
Na sygnale: Monogamia rotacyjna (565)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Pierwsza miłość (3804)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Lepsza Polska (7)
19:15program publicystyczny
Nasz nowy dom (316)
20:05reality show
Przyjaciółki (274)
21:10serial obyczajowy
TVN
Detektywi (92)
18:00serial fabularno-dokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Doradca smaku (31/40)
20:10magazyn kulinarny
Na Wspólnej (3808)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (732)
20:55teleturniej
Kuchenne rewolucje (8/12)
21:35program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
Tele 5
Kabaretowy Szał: Łowcy.B (6)
od 17:15program rozrywkowy
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
18:10program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ireneusz Krosny (13)
19:05program rozrywkowy
Tajemnicza Wyspa Juliusza Verne'a
20:05film przygodowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (294)
18:00reality show
Policjantki i Policjanci (1149)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (792)
20:00serial kryminalny
Oldboy: Zemsta jest cierpliwa
21:00dramat sensacyjny
TV 6
Strażnik Teksasu (4)
18:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (5)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (11)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 13 (12)
21:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (756)
18:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 14 (757)
19:00serial obyczajowy
Na pewno, być może
20:00komediodramat
TVN 7
Szpital (709)
od 17:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1197)
18:55serial paradokumentalny
Hotel Paradise 8 (31/40)
20:00reality show
Przychodzi facet do lekarza
21:00komedia
TVP Kultura
Komediantka (7/9)
od 17:15serial obyczajowy
Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
18:20magazyn kulturalny
Legendy opery: Enrico Caruso (7)
19:00serial dokumentalny
Hala odlotów
20:00talk-show
Czwartkowy klub filmowy: Wstęp do filmu "Do utraty tchu"
21:05magazyn filmowy
Czwartkowy klub filmowy: Do utraty tchu
21:10dramat kryminalny
TVP Polonia
Leśniczówka (696)
od 17:50telenowela
Polskie Parki Narodowe: Poleski Park Narodowy
18:20serial dokumentalny
W obiektywie Polonii: Wschód
18:50magazyn
Wilnoteka
19:10magazyn
Program informacyjny 19.30
19:30magazyn informacyjny
Pytanie dnia
19:55program publicystyczny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn informacyjny
Ekstradycja (6-ost.)
20:25serial sensacyjny
Ekstradycja 2 (1/9)
21:20serial sensacyjny
WP
Pan Wołodyjowski (2-ost.)
od 17:25film historyczny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (25)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (26)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 4 (20)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
ale kino+
Maski
od 17:50film krótkometrażowy
Miłość po sąsiedzku
18:15komediodramat
Premiera. Kino Mówi: Niewidzialne: Saint Omer
20:10dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (1)
od 17:30serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (2)
18:20serial sensacyjny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (9)
19:15serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (10)
20:05serial kryminalny
Premiera: Agenci NCIS: Hawaje (8)
21:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
od 17:45film biograficzny
Zbuntowana
19:20film SF
Duff i Wazowski 3 (8)
21:15serial kryminalny
CANAL+ Family
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 2: Muzeum Zamkowe w Malborku (12)
18:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Sudeckie warownie (1)
18:30serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: W stolicy Polski (2)
19:05serial dokumentalny
Polska z góry. Zamki, dworki, pałace 3: Południowa Wielkopolska (3)
19:30serial dokumentalny
Scarlet Hill (5)
20:05serial kryminalny
Scarlet Hill (6)
21:05serial kryminalny
CANAL+ Film
Między lustrami
od 16:50dramat obyczajowy
Mała mama
18:40dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Fałszerz
20:00dramat biograficzny
CANAL+ Premium
Lamborghini: Człowiek, który stworzył legendę
od 16:45film biograficzny
Zbuntowana
18:20film SF
Duff i Wazowski 3 (8)
20:15serial kryminalny
Premiera: Fear The Night
21:00thriller
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (3)
od 17:50serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (4)
18:35serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (5)
19:15serial kryminalny
Granica zbrodni (1)
20:00serial kryminalny
Granica zbrodni (2)
20:45serial kryminalny
Granica zbrodni (3)
21:25serial kryminalny
CBS Europa
Miłość w Harmony Valley
od 17:05melodramat
Czarna książeczka
18:55komedia romantyczna
Bracia
21:00dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Nemezis
od 17:40film kryminalny
Agenci NCIS 13: Dekompresja (14)
19:40serial kryminalny
Premiera: Detektyw Murdoch 17: Na dnie (4)
20:30serial kryminalny
Premiera: Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6-ost.)
21:30serial kryminalny
HBO
2012
od 15:35film katastroficzny
Charlie i fabryka czekolady
18:15komedia przygodowa
Premiera: Życie na talerzu
20:10komedia
Premiera: Daniel
21:45film dokumentalny
HBO 2
Destrukcja
od 17:45dramat obyczajowy
8. mila
19:30dramat obyczajowy
Wielkie kłamstewka 2: Kill Me (5)
21:20serial obyczajowy
HBO 3
Nić widmo
od 16:45dramat obyczajowy
Premiera: Prawo ulicy 3: Mission Accomplished (12-ost.)
19:00serial kryminalny
Premiera: Prawo ulicy 4: Boys of Summer (1/13)
20:00serial kryminalny
Wielka: Love Hurts (9)
21:40serial komediowy
Kino Polska
Stawka większa niż życie: Wielka wsypa (8)
od 17:25serial wojenny
Stawka większa niż życie: Genialny plan pułkownika Krafta (9)
18:50serial wojenny
Niewinne
20:00dramat obyczajowy
Polsat Film
Dick i Jane: Niezły ubaw
od 16:25komedia
Mamuśka
18:20dramat obyczajowy
Romantyczny czwartek: Trzy kroki od siebie
21:00melodramat
Stopklatka
Komisarz Rex 2: Mordercze lato (3)
18:00serial kryminalny
Komisarz Rex 2: Śmiertelna pokusa (4)
19:00serial kryminalny
Pierwszy strzał
20:00thriller
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (10)
od 17:30serial sensacyjny
Alf 4: Miłość na lodzie (15)
18:30serial komediowy
Alf 4: Obrzędy z dawnych lat (17)
19:00serial komediowy
Alf 4: Przyszłość tak jasna, że aż razi (18)
19:25serial komediowy
Męska gra
20:00dramat obyczajowy
SPORTOWE
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
CANAL+ Sport
Premiera: NBA Action
18:00magazyn koszykarski
Premiera: Kroniki LaLiga
18:30magazyn piłkarski
Basket Office
19:00magazyn koszykarski
Basket+
20:40newsy sportowe
Piłka nożna: Liga angielska
20:55mecz: Brighton & Hove Albion FC - Manchester City FC
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
18:00mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
21:00magazyn żużlowy
Premiera: Speedway+
21:30magazyn sportowy
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
od 17:305. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
19:002. etap
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
19:456. dzień
Eurosport 2
Jeździectwo: Zawody Pucharu Świata w Rijadzie
od 17:31jeździectwo
FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Imoli
18:33wyścigi samochodowe
The Power of Olympics
19:35magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de Romandie
20:022. etap
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
20:38mecz ćwierćfinałowy: Paris Saint-Germain Handball - Barca
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
od 17:302. mecz półfinałowy fazy play-off: BBTS Bielsko-Biała - Bogdanka Arka Chełm
Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga
20:302. mecz półfinałowy fazy play-off: BKS VISŁA PROLINE Bydgoszcz - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 17:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
19:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: GKS Katowice - Górnik Łęczna
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 17:553. mecz finałowy fazy play-off: Sir Susa Vim Perugia - Mint Vero Volley Monza
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55mecz: Go Ahead Eagles - Feyenoord Rotterdam
TVP Sport
Pływanie: Mistrzostwa Polski - Lublin 2024
od 16:551. dzień
Tenis stołowy: Puchar Europy
19:40mecz finałowy: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki - KS Dekorglass Działdowo
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!