Program TV

CZWARTEK 5.11
22:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Drugie oblicze
23:20dramat kryminalny
Złów i wypuść
1:50komedia romantyczna
Polsat
Przyjaciółki (191)
od 21:10serial obyczajowy
Ilu miałaś facetów?
22:20komedia romantyczna
Dzika droga
0:45dramat biograficzny
TVN
Kuchenne rewolucje (14)
od 21:30program rozrywkowy
Tylko mnie kochaj
0:50komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Wallis i Edward
23:50film obyczajowy
Pierwszy raz
1:55film erotyczny
TV 4
Agent XXL 2
od 21:40komedia
Wspaniali ludzie (9)
23:35serial dokumentalny
Wspaniali ludzie (8)
0:05serial dokumentalny
Anatomia głupoty (2)
0:35serial dokumentalny
Graffiti
1:05program publicystyczny
STOP Drogówka
1:25magazyn policyjny
TVN 7
Komediowy czwartek: Polowanie na druhny
od 21:30komedia romantyczna
Szybcy i wściekli 5
0:00film sensacyjny
TVP Polonia
Mocne kino nocne: Sfora (2/9)
od 21:30serial sensacyjny
Uzdrowisko: Rumianek i bratek (44)
22:25telenowela dokumentalna
Polonia wybierze
22:50felieton
Pani Alicja od Rossy
23:05reportaż
Focus on Poland (467)
23:55program informacyjny
Nauka literek z Żużu: Literka J
1:40program edukacyjny
Alarm!
1:45magazyn interwencyjny

FILMOWE

ale kino+
Siła strachu
22:20thriller
Bezlitosny
0:10dramat sensacyjny
AXN
Premiera: Agenci NCIS 14 (4)
22:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (4)
22:55serial kryminalny
Świat w płomieniach
23:50film sensacyjny
CANAL+ Family
Pavarotti
od 21:25film dokumentalny
zdjęcieKochanice króla
23:30dramat historyczny
Boże Ciało
1:35dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Obywatel Jones
od 21:30film historyczny
Anioł
23:25film kryminalny
CANAL+ Premium
zdjęcieKrew na betonie
22:30film kryminalny
To, co zostaje
1:05film krótkometrażowy
Serce do walki
1:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Polityka (1)
od 21:25serial obyczajowy
Bulletproof 2 (5)
22:10serial kryminalny
Bulletproof 2 (6)
22:55serial kryminalny
Cela śmierci (4)
23:40serial kryminalny
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
0:25film krótkometrażowy
Ikar. Legenda Mietka Kosza
1:00dramat biograficzny
CBS Europa
Na skraju niewinności
od 21:00dramat obyczajowy
Uśmiech Mony Lizy
22:50komediodramat
Billy Elliot
1:05film obyczajowy
HBO
Duża ryba
od 20:10komediodramat
Premiera: Axios 3 (14)
23:50serial dokumentalny
Kolor z przestworzy
0:20horror SF
HBO 2
Aniołki Charliego
od 21:00film sensacyjny
Miasto niedźwiedzia (3/5)
23:00serial obyczajowy
4 Blocks 2 (2/7)
0:40serial kryminalny
No Escape
1:40thriller
HBO 3
Premiera: Godność (5/8)
22:00serial grozy
Doom Patrol 2 (5/9)
22:50serial przygodowy
Natręt
23:45thriller
Królowe zbrodni
1:25film kryminalny
Kino TV
Obława
od 21:00dramat wojenny
Układ idealny
1:45komedia
Stopklatka
Air America
od 20:00film sensacyjny
Wyborcze jaja
22:25komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
od 20:50mecz: Włochy - Anglia
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:30mecz: Aston Villa FC - Southampton FC
Liga gra
1:45zapowiedź 9. kolejki
Eurosport 1
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
22:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek - Sofia Kenin
Kolarstwo: Vuelta a Espana
0:0015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Snooker: Turniej European Masters
1:30mecz półfinałowy
Eurosport 2
Kolarstwo: Vuelta a Espana
22:0015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
Wiadomości Eurosportu
23:55magazyn informacyjny
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
0:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Vuelta a Espana
1:3015. etap: Mos - Puebla de Sanabria
nSport+
zdjęcieBoks: Walka o pas IBF World w Uncasville
22:00waga półśrednia: Sergiej Lipinets - Custio Clayton
Sport News+
23:00magazyn sportowy
Premierowa Jazda (4)
23:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 20:30mecz: Itas Trentino - Leo Shoes Modena
Sporty walki: KSW
1:00sporty walki
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
od 21:00mecz 3. rundy gry pojedynczej
Boks
1:00boks
TVP Sport
Piłka nożna: Liga Europy
23:55mecz: Lech Poznań - Standard Liege

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!