Złe mamuśki

6.6/10

(Bad Moms)

KOMEDIA USA 2016   od 16 lat
Występują:Mila Kunis, Kathryn Hahn, Kristen Bell, Christina Applegate
Reżyseria:Jon Lucas, Scott Moore
W skrócie:Amy Mitchell stara się godzić pracę zawodową z wychowaniem dzieci. Sfrustrowana nadmiarem obowiązków buntuje się przeciwko wizerunkowi idealnej matki. Dołączają do niej Carla i Kiki.
Trzy panie, z trudem łączące obowiązki macierzyńskie z pracą zawodową, wszczynają bunt, który wprawdzie szokuje otoczenie, ale im daje - choćby na chwilę - poczucie upragnionej wolności.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 grudnia
pojutrze
21:35 CANAL+ Film (z napisami)
piątek, 22 grudnia
za 8 dni
21:30 CANAL+ Family (z napisami)

Opis

Amy Mitchell (Mila Kunis) to młoda matka dwójki wspaniałych dzieci - Jane (Oona Laurence) i Dylana (Emjay Anthony) - oraz cudowna żona Mike'a (David Walton), a także perfekcyjna pani domu. W rzeczywistości przerasta ją ilość obowiązków, których się podjęła. Pracuje w kawiarni, przygotowuje zdrowe lunche dla pociech, wykonuje za nich część pracy domowej, wreszcie bierze udział w przygotowaniach do kiermaszu ciast organizowanego przez członkinie samorządu rodzicielskiego: Gwendolyn James (Christina Applegate) i jej przyjaciółki Stacy (Jada Pinkett Smith) i Vicky (Annie Mumolo). Pewnego dnia przyłapuje męża na internetowej zdradzie. Wyrzuca go z domu. Nagromadzony stres sprawia, że opuszcza spotkanie w sprawie kiermaszu i idzie do baru. Tam spotyka Carlę (Kathryn Hahn) i Kiki (Kristen Bell). Wspólnie decydują się zerwać z wizerunkiem idealnych matek. Wkrótce okazuje się, że Gwendolyn użyła swoich wpływów, by wykluczyć Jane z drużyny piłkarskiej. Amy postanawia kandydować na nową przewodniczącą samorządu. Kobiety zaczynają ze sobą rywalizować...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)