13 posterunek 2 (27)

13 posterunek 2 (27)

7.1/10
serial komediowy Polska 2000   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Agnieszka Włodarczyk, Marek Perepeczko, Marek Walczewski
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Arnie i Rysio zostają wysłani do Francji i Japonii, a ich miejsce zajmuje Francuz oraz japoński policjant, który nie zna polskiego. W integracji pomocna okazuje się butelka...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Na trzynastym posterunku zachodzi wiele zmian, zwłaszcza personalnych. W ramach wymiany międzynarodowej Arnie oraz Rysio zostają wysłani na kilka tygodni za granicę. Pierwszy wyjeżdża do Francji a drugi do Japonii. Na ich miejsce pojawiają się: japoński policjant Tak oraz dawny kolega Cezarego z Francji. Mimo że Tak w ogóle nie mówi po polsku, to Czarek za wszelka cenę stara się z nim dogadać. W porozumieniu oraz integracji niezwykle pomocna okazuje się butelka wódki. Alkohol wprowadza nowych kolegów w polskie realia i pozwala na przełamanie wszelkich barier kulturowych. Sielską zabawę przerywa jednak niespodziewana wizyta. Na komisariacie zjawia się delegacja posłów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także