Program TV

ŚRODA 29.01
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
Zaginiona: Raj (4/7)
od 1:15serial obyczajowy
Wilde Maus
2:15komedia kryminalna
Sekrety Katedry Notre Dame
4:05film dokumentalny
Polsat
Nasz nowy dom (137)
od 1:35reality show
Tajemnice losu
2:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Klinika bez tajemnic (9)
od 1:10program medyczny
Mentalista 5 (12)
2:10serial kryminalny
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
NOC Magii
3:30interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
od 1:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:50program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
4:50serial grozy
Na osi (264)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Muzyczny relaks
5:55program muzyczny
TV 4
Galileo (769)
od 1:20program popularnonaukowy
Interwencja
2:30magazyn reporterów
Interwencja
2:45magazyn reporterów
Atleci
3:00magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (5)
4:40serial dokumentalny
SuperLudzie (6)
5:10serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Galileo (545)
od 1:40program popularnonaukowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TVN 7
NOC Magii
2:25interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (165)
5:10serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2119)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Koło pióra
5:25program kulturalny
Focus on Poland
5:55program informacyjny
WP
zdjęcieNa skróty
2:00horror
Modus (6)
4:00serial kryminalny
Kabaret na żądanie (11)
5:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Bezlitosny
od 0:00dramat sensacyjny
Niewidzialne
4:20dramat obyczajowy
AXN
Zabójcze umysły 14 (5)
od 1:50serial kryminalny
Ultraviolet 2 (9)
2:45serial kryminalny
Castle 8 (3)
3:50serial kryminalny
Castle 8 (4)
4:45serial kryminalny
CANAL+
zdjęcieStrefa nagości
2:05dramat obyczajowy
Biała sukienka
3:25film obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
4:30serial komediowy
Długi weekend
4:50film obyczajowy
CANAL+ 1
Czarna rzeka
od 1:15thriller
zdjęcieStrefa nagości
3:05dramat obyczajowy
Biała sukienka
4:25film obyczajowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
5:30serial komediowy
Długi weekend
5:50film obyczajowy
CANAL+ Family
Głośniej od bomb
2:00film obyczajowy
Spitsbergen
3:30film krótkometrażowy
Księga wielkich życzeń
3:55dramat obyczajowy
Odprawa
5:30film krótkometrażowy
CANAL+ Film
Garfield
od 0:50film familijny
Autsajder
2:10dramat polityczny
Rodzina
3:40film krótkometrażowy
Egzekutor
4:05film sensacyjny
CANAL+ Seriale
Pisarze. Serial na krótko (8)
2:00serial komediowy
Pisarze. Serial na krótko (9)
2:10serial komediowy
Ułaskawienie
2:20dramat obyczajowy
High Life
4:00horror
Pisarze. Serial na krótko (6)
5:50serial komediowy
CBS Europa
Zły Mikołaj
od 1:10komedia
zdjęcieDziewczyńskie porachunki
3:00dramat obyczajowy
Doktor Becker 2 (5/24)
4:50serial komediowy
Doktor Becker 2 (4/24)
5:25serial komediowy
HBO
American Hustle
od 23:55dramat kryminalny
Czas przemian
4:00dramat obyczajowy
HBO 2
Glass
od 0:40thriller
Droga śmierci
2:45film kryminalny
Searching
4:15thriller
HBO 3
Nowy papież (3/9)
od 1:45serial obyczajowy
Ray Donovan 7 (3/10)
2:45serial obyczajowy
Rycerz króla Artura
3:40film przygodowy
Kino Polska
Dublerzy
od 0:10komedia sensacyjna
Ogród Luizy
2:55dramat obyczajowy
Tak w każdym porcie
5:10film dokumentalny
Dzieciak
5:40etiuda filmowa
Polsat Film
Gliniarze (271)
2:05serial paradokumentalny
Gliniarze (238)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze (239)
4:00serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (806)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (807)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stopklatka
Drogówka
od 0:45dramat kryminalny
Wszyscy moi bliscy
2:55dramat obyczajowy
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
TNT
Zaginiony w akcji 2
od 0:55dramat wojenny
Zaginiony w akcji 3
2:40dramat sensacyjny
Święty w Londynie
4:20film kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
od 1:45serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
2:20serial dokumentalny
O co biega?
2:55magazyn sportowy
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:00mecz: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Eurosport 1
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 0:55mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
5:00mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 0:30mecz: Cucine Lube Civitanova - Jihostroj Czeskie Budziejowice
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 1:45mecz ćwierćfinałowy
Boks: Walka o pas WBA Super World
3:50waga półśrednia: Keith Thurman - Manny Pacquiao
Boks: Gala w Londynie
4:45waga ciężka: Dereck Chisora - Artur Szpilka
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!