Program TV

ŚRODA 28.08
2:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

Polsat
Bad Boys 2
od 1:30komedia sensacyjna
Kabarety
4:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
TVN
Porwani (3)
od 1:15serial kryminalny
Salon sukien ślubnych Goka (8)
2:15serial dokumentalny
Uwaga!
3:15magazyn reporterów
zdjęcieNOC Magii
3:40interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:45magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Błękitna stal
od 1:55film sensacyjny
Heheszki na całego
4:00program rozrywkowy
Na osi (242)
5:10magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Polityka na ostro
2:00program publicystyczny
Atleci
3:05magazyn sportowy
Trans World Sport
3:40magazyn sportowy
SuperLudzie (23)
4:40serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
5:10serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TV 6
Benny Hill (59)
2:00program rozrywkowy
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
zdjęcieDisco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
TVN 7
NOC Magii
2:15interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (55)
5:10serial paradokumentalny
TVP Kultura
Kino nocne: Warszawa
3:15film obyczajowy
Teledyski
5:10magazyn muzyczny
Afisz kulturalny
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Ojciec Mateusz 21: Gniew (266)
2:35serial kryminalny
Barwy szczęścia (2033)
3:30serial obyczajowy
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
4:25program publicystyczny
Halo Polonia
4:40magazyn
Żywy Bałtyk: Piasek (3)
5:30serial dokumentalny
Focus on Poland (166)
5:55program informacyjny
WP
Techno gadżety (10)
4:15serial dokumentalny
Techno gadżety (11)
4:50serial dokumentalny
Techno gadżety (12)
5:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Nie wracaj do mnie w snach
od 1:45dramat psychologiczny
Rollercoaster
3:25film krótkometrażowy
Na drodze
4:10film krótkometrażowy
Uczciwi ludzie
4:40film krótkometrażowy
NDR
5:15film krótkometrażowy
Figury niemożliwe i inne historie 2
5:45film krótkometrażowy
AXN
MacGyver 3 (4)
od 1:55serial akcji
The Good Doctor (15)
2:45serial obyczajowy
Rewir (1)
3:30serial fabularno-dokumentalny
Rekrut (10)
4:20serial kryminalny
Rekrut (11)
5:10serial kryminalny
CANAL+
Kiedy ranne wstają zorze
od 1:40film krótkometrażowy
Szamanka
2:10thriller erotyczny
Potwory to tacy interesujący ludzie
4:05film krótkometrażowy
Święta krowa
4:25komedia
CANAL+ 1
Katyń. Ostatni świadek
od 1:10film historyczny
Kiedy ranne wstają zorze
2:40film krótkometrażowy
Szamanka
3:10thriller erotyczny
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:05film krótkometrażowy
Święta krowa
5:25komedia
CANAL+ Family
Prawo ojca
od 0:40dramat sensacyjny
Listy miłosne
2:20dramat psychologiczny
Palimpsest
4:05thriller
O co biega?
5:25magazyn sportowy
CANAL+ Film
Europa Filmowa 2: Barcelona (8)
od 1:35serial dokumentalny
Nie ma zmiłuj
2:20film obyczajowy
Szamanka
4:05thriller erotyczny
CANAL+ Seriale
Belfer 2 (8)
od 1:15serial kryminalny
Cicha noc
2:20dramat obyczajowy
Pitbull. Ostatni pies
4:00film sensacyjny
CBS Europa
Moja słodka Audrino
od 1:15dramat sensacyjny
Pęknięcie
3:00thriller SF
Zdrówko! 2 (17/22)
5:00serial komediowy
Zdrówko! 2 (16/22)
5:30serial komediowy
HBO 2
Cop Land
od 0:35film sensacyjny
Dyktator
2:20komedia
Zbyt wielcy, by upaść
3:45dramat obyczajowy
Na planie
5:25magazyn filmowy
HBO 3
Syn swego kraju
od 0:30dramat obyczajowy
Wymyśleni bohaterowie
2:15komediodramat
Kino Polska
Poniedziałek
od 0:15film sensacyjny
Wiosna 1941
2:55dramat wojenny
Casting
4:55film krótkometrażowy
Fusy
5:30film krótkometrażowy
Kino TV
Wkłucie
od 0:50dramat obyczajowy
Max Manus
2:40dramat wojenny
Polsat Film
Gliniarze: Wizerunek (209)
od 1:10serial paradokumentalny
Gliniarze: Terapia (210)
2:10serial paradokumentalny
Gliniarze: Fotografia (159)
3:05serial paradokumentalny
Gliniarze: Milczenie (160)
4:05serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy: Uchodźca (790)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Kłopoty prawniczki (791)
5:30serial fabularno-dokumentalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
od 1:55magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
3:00mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:30serial dokumentalny
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 0:45mecz: Cracovia - Arka Gdynia
Polsat Sport Extra
Żużel: Nice 1. liga żużlowa
od 1:00rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: PGG ROW Rybnik - Unia Tarnów
Sporty walki: KSW 28: Fighters' Den
3:30waga ciężka: Karol Bedorf - Rolles Gracie

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!