Lombard. Życie pod zastaw 2 (63)

Lombard. Życie pod zastaw 2 (63)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
W skrócie:44-letni Marcin spędza noc z dużo młodszą od siebie Klaudią. Niedługo później kochanka zaczyna go szantażować: albo Marcin zapłaci jej za milczenie, albo o wszystkim powie jego żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) i jego rodzina prowadzą lombard, w którym pojawiają się ludzie w różnym wieku i reprezentujący rozmaite grupy społeczne. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni drogie elektroniczne gadżety. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje, jak również policjanci.

W tym odcinku

44-letni Marcin spędza noc z dużo młodszą od siebie Klaudią. Niedługo później kochanka zaczyna go szantażować: albo Marcin zapłaci jej za milczenie, albo o wszystkim powie jego żonie. Dziewczyna twierdzi, że dysponuje dowodem - filmem nakręconym w trakcie ich schadzki. Przestraszony mężczyzna postanawia spełnić żądania dziewczyny. Gdy żona orientuje się, że na ich wspólnym koncie brakuje środków, Marcin kłamie, że musiał zapłacić za naprawę auta. Klaudia jednak żąda kolejnych pieniędzy i sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Zrozpaczony mężczyzna mówi o swojej sytuacji Adkowi. Ten podpowiada mu pewne rozwiązanie. W lombardzie pojawia się też Dawid, który przynosi szwedzką pompkę. Marzena, która ma wycenić przedmiot, nie ma pojęcia, do czego on służy. Adek pomaga też Alinie uwolnić się od dresiarzy, którzy zaczepiali ją w parku. Zostaje mocno pobity, jednak zachwycona jego bohaterską postawą dziewczyna daje mu znać, że jest nim zainteresowana. Adkiem zaczyna interesować się także Kinia, która przychodzi do lombardu wycenić pierścionek.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także