Program TV

PONIEDZIAŁEK 25.02
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:15magazyn rolniczy
Agropogoda
12:35program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:40magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Rodzinka.pl: Komunia (119)
11:25serial komediowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2008)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (202)
12:30teleturniej
Miłosne potyczki (30)
13:15serial obyczajowy
Polsat
Dzień, który zmienił moje życie (82)
10:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (845)
11:00serial paradokumentalny
Gliniarze (126)
12:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy (792)
13:00serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (665)
11:00serial paradokumentalny
Szpital (507)
12:00serial paradokumentalny
Szkoła (408)
13:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Benny Hill (23)
11:30program rozrywkowy
Buffy, postrach wampirów 3 (1)
12:00serial przygodowy
Detektywi w akcji (125)
13:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Galileo (125)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (1)
11:00serial sensacyjny
Miodowe lata: Krzyżacy (82)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Ochroniarze (61)
12:50serial komediowy
Niesamowite rekordy (4)
13:35program rozrywkowy
TVN 7
Mango
10:05telezakupy
19+ (26/38)
11:45serial paradokumentalny
Ukryta prawda: Wigilia z córkami (281)
12:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny: Samarytanka (20/52)
13:20serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Znieważona ziemia
od 9:00dramat obyczajowy
Personel
13:00film obyczajowy
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:50magazyn
Kulturalni PL
11:00magazyn
Racja stanu
12:00program publicystyczny
Wiadomości
12:35magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (1930)
13:10serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Dzień (5)
10:00serial obyczajowy
Dzień (6)
11:00serial obyczajowy
Ale krótkie po polsku: Nie ma jak w domu
13:00blok filmów krótkometrażowych
AXN
Grimm 2 (14)
od 9:10serial fantasy
Agenci NCIS 12 (10)
10:10serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (11)
11:10serial sensacyjny
Detektyw Monk 3 (1/16)
12:05serial kryminalny
Detektyw Monk 3 (2/16)
13:05serial kryminalny
CANAL+
Wyspa psów
od 8:40film animowany
Płytki facet
12:10komedia romantyczna
CANAL+ 1
Wyspa psów
od 9:40film animowany
Płytki facet
13:10komedia romantyczna
CANAL+ Family
Skarby Chin - Yunnan (1)
od 9:40serial dokumentalny
Skarby Chin - Yunnan (2)
10:30serial dokumentalny
The Place
11:20dramat obyczajowy
Synalek
13:05komedia
CANAL+ Film
Nie przegap
11:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
11:55chochliki telewizyjne
zdjęcieA Ghost Story
12:10film fantasy
Granice wytrzymałości
13:40film krótkometrażowy
Antwone Fisher
13:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Biuro szpiegów 4 (2)
od 9:50serial szpiegowski
Próba niewinności (4)
12:15serial kryminalny
Historie miłosne
13:05film obyczajowy
CBS Europa
Królowa dziewica (2-ost.)
od 9:50dramat historyczny
Życie domowe
11:50film familijny
Poczta serc
13:35film obyczajowy
HBO
Strażnicy Galaktyki
od 9:15film SF
Narzeczony mimo woli
12:50komedia romantyczna
HBO 2
Somalijscy piraci
od 8:45dramat biograficzny
Geostorm
10:45film SF
Famous in Love 2 (10)
12:35serial obyczajowy
Kłamstwa na sprzedaż (9/12)
13:20serial komediowy
HBO 3
Czarny poniedziałek (4)
11:00serial komediowy
Gra o tron (9/10)
11:35serial fantasy
Gra o tron (10-ost.)
12:30serial fantasy
Testament mamy
13:25dramat obyczajowy
Kino Polska
Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości
od 8:30komedia kryminalna
Belcanto
10:40komediodramat
Wiedźmin: Jaskier (11)
13:15serial fantasy
Kino TV
Mikołajek
od 8:55komedia
Poirot: Śmierć na Nilu (4)
10:50serial kryminalny
Delikatność
13:00komedia romantyczna
TNT
Wzgórze nadziei
10:05melodramat
Starcie tytanów
13:10film fantasy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Toronto Raptors - Orlando Magic
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:20mecz: CD Leganes - Valencia CF
Eurosport 2
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 8:30mecz: Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
10:45mecz: Górnika Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 9:30mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
1 na 1 Extra: Marcin Gortat
11:40magazyn sportowy
zdjęciePiłka z góry
12:25magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
13:30mecz fazy grupowej: Montpellier HB - Barca Lassa
Polsat Sport
7. strefa
od 8:30magazyn siatkarski
Atleci
10:10magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Dubaju
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 8:30mecz: Itas Trentino - Kioene Padwa
Piłka nożna: Liga holenderska
13:10mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 8:00mecz: Vero Volley Monza - Sir Safety Conad Perugia
zdjęcieCafe Futbol
10:30magazyn piłkarski
Sporty walki: KSW 37: Circus of Pain
12:00waga ciężka: Karol Bedorf - Fernando Rodrigues Jr.

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!