Program TV

NIEDZIELA 28.04
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zagadkowa wyspa
od 9:30program interaktywny
Test z czarów
10:30program rozrywkowy
Pamiętny kwiecień
13:00dramat wojenny
TV 4
Galileo (741)
10:30program popularnonaukowy
Galileo (742)
11:30program popularnonaukowy
Nie można pocałować panny młodej
12:40komedia romantyczna
TV 6
Galileo (186)
10:00program popularnonaukowy
Kopalnie króla Salomona
11:00film przygodowy
Gwiazdy Kabaretu (10)
13:00program rozrywkowy
TVP Kultura
Od ucha do ucha: Warzywa
11:05film krótkometrażowy
Od ucha do ucha: Dwa wiatry
11:10film krótkometrażowy
Od ucha do ucha: Fortepian
11:15film krótkometrażowy
Trzeci punkt widzenia
11:35program publicystyczny
W domu
12:15film obyczajowy
Wszyscy mają się dobrze
13:10dramat obyczajowy

FILMOWE

AXN
Nie wszystko złoto, co się świeci
od 9:35komedia przygodowa
2012
11:50film katastroficzny
CANAL+
zdjęcieMaria Magdalena
11:55dramat historyczny
Szmaragdowe wyspy
13:50film dokumentalny
CANAL+ 1
Sekretne życie pszczół
od 9:10dramat obyczajowy
Maria Magdalena
12:55dramat historyczny
CANAL+ Family
Premiera: Twierdze przyrody (4)
10:00serial dokumentalny
Śmieszny ślub
11:05komedia
Podatek od miłości
12:40komedia romantyczna
CANAL+ Film
Twój Vincent
od 9:20film animowany
Czarownice z Salem
10:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Obława (1)
od 9:20film kryminalny
Motylek (1)
10:10dramat obyczajowy
Płacz (2)
12:30serial kryminalny
Zrobione na czysto (1)
13:30serial obyczajowy
CBS Europa
Marco Polo (1/2)
od 8:20film przygodowy
Marco Polo (2-ost.)
10:10film przygodowy
Słodkie zmartwienia
12:00komedia romantyczna
HBO
Iniemamocni 2
od 9:05film animowany
Księga życia
11:00film animowany
Troja
12:35dramat historyczny
HBO 2
Wiek niewinności
od 9:30dramat obyczajowy
Brexit
11:50dramat biograficzny
Pułapka czasu
13:30film fantasy
HBO 3
Szkoła zabójców (10)
od 9:25serial kryminalny
Wampiry: Dziedzictwo (16)
10:25serial fantasy
Młody Sheldon 2 (18)
11:10serial komediowy
Współczesna rodzina 10 (11)
11:35serial komediowy
Jack, pogromca olbrzymów
13:30film fantasy
Kino Polska
Grzeszny żywot Franciszka Buły
od 8:50film obyczajowy
Constans
10:55film psychologiczny
Nowy Kabaretowy Rejs (3)
13:10program rozrywkowy
TNT
Legenda pijanego mistrza
od 8:25komedia karate
Bardzo Dziki Zachód
10:30western komediowy
Armageddon
12:40film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Premier League+
od 9:45magazyn ligi angielskiej
Premiera: La Liga+
10:30magazyn ligi hiszpańskiej
Piłka z góry
11:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Piast Gliwice
12:00serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
12:40mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:10mecz: FC Barcelona - UD Levante
Witaj w klubie: Piast Gliwice
11:15serial dokumentalny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:55mecz: Valencia CF - SD Eibar
Polsat Sport
Sporty walki: KSW 48
od 8:00waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Cafe Futbol
11:00magazyn piłkarski
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
12:30mecz finałowy fazy play-off
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Francji
od 8:30mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
ATP World Tour Uncovered
12:00magazyn tenisowy
Atleci
12:40magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
13:30mecz finałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
Sport flesz
12:00program informacyjny
Piłka nożna: Puchar Francji
12:07mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
12:25walka półfinałowa w wadze koguciej: Nonito Donaire - Zolani Tete

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!