Ogólnotematyczne

od 9:50film dokumentalny
11:30telenowela historyczna
12:00telenowela historyczna
12:25telenowela historyczna
13:00telenowela historyczna
od 8:55magazyn
11:00magazyn poradnikowy
12:15komedia
od 9:45program dla dzieci
10:10magazyn kulinarny
10:45reality show
13:15program rozrywkowy
od 8:00magazyn
11:00serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
12:25serial obyczajowy
12:50program rozrywkowy
od 9:20serial kryminalny
10:20serial kryminalny
13:45komedia
od 8:05film przygodowy
10:20serial obyczajowy
zdjęcie
11:20serial obyczajowy
zdjęcie
12:20serial obyczajowy
13:20magazyn policyjny
od 9:50serial animowany
12:35melodramat
10:20magazyn dla młodzieży
10:50magazyn informacyjny
11:05magazyn
od 7:45
10:50program rozrywkowy
11:20program rozrywkowy
11:50program rozrywkowy
12:30magazyn motoryzacyjny
13:00film sensacyjny

Filmowe

od 8:45dramat obyczajowy
zdjęcie
10:55dramat biograficzny
12:40dramat obyczajowy
od 9:05serial komediowy
10:15serial kryminalny
12:10serial sensacyjny
13:10serial sensacyjny
od 9:35dramat obyczajowy
11:00magazyn muzyczny
11:30dramat obyczajowy
13:05dramat biograficzny
od 9:00film animowany
10:35dramat obyczajowy
12:00magazyn muzyczny
12:30dramat obyczajowy
od 9:20film animowany
10:50magazyn muzyczny
12:55film dokumentalny
od 9:50magazyn filmowy
10:20dramat wojenny
12:10magazyn informacyjny
12:20chochliki telewizyjne
12:25film muzyczny
10:00serial kryminalny
12:30chochliki telewizyjne
13:10serial obyczajowy
od 9:10dramat historyczny
10:55film muzyczny
13:00serial kostiumowy
od 9:50komedia romantyczna
11:25komedia
13:05film SF
10:05komedia romantyczna
11:35film animowany
10:40serial komediowy
11:10serial komediowy
11:40serial komediowy
12:15serial obyczajowy
13:00film kryminalny
od 9:20program rozrywkowy
10:30film obyczajowy
13:30serial obyczajowy
od 9:50serial kryminalny
10:55film przygodowy
12:50komedia obyczajowa
od 9:15film animowany
11:15film animowany
12:45film muzyczny

Sportowe

od 9:30magazyn piłkarski
10:30magazyn żużlowy
11:25magazyn piłkarski
11:55magazyn piłkarski
13:00mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
od 8:55mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia
11:00magazyn piłkarski
12:00podsumowanie sezonu kategorii 450
13:00mecz: Wisła Płock - Lechia Gdańsk
od 9:00mecz fazy grupowej: Dominikana - Serbia
12:30mecz: Odra Opole - Garbarnia Kraków
od 8:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:30mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:00program informacyjny
12:00program informacyjny
12:10mecz fazy grupowej: Chiny - Kuba
od 9:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
10:30cykl reportaży
11:05magazyn sportowy
13:05mecz finałowy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!