Przyjaciółki (128)

Przyjaciółki

sezon 11 odc. 128

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Dorota spotyka Ingę przed bankiem. Oznajmia, że skończyła z facetami i postanowiła się uniezależnić. Zuza zaczyna mieć dziwne zachcianki. Przypuszcza, że jest w ciąży, o czym mówi Jaśkowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Dorota spotyka Ingę przed bankiem. Oznajmia, że skończyła z facetami i postanowiła się uniezależnić. Zuza zaczyna mieć zachcianki ciążowe. Przypuszcza, że znowu jest w ciąży, o czym mówi Jaśkowi. Inga zastaje w pracy pijanego Żółkowskiego. Natychmiast wysyła go do domu. Razem z Dagmarem dyskretnie odprowadzają go do taksówki. Julka wychodzi z baru i spotyka Rafała, który proponuje, że odwiezie dziewczynę do domu. W przeciwieństwie do Anki Pawłowi nie podoba się różnica wieku między nimi. Wiktor i Patrycja w drodze do restauracji Kuby na spotkanie z klientem rozmawiają o Wice. Przy wyjściu są świadkami jej kłótni z Kubą o Agnieszkę. Dziewczyny razem z Jaśkiem i Pawłem jadą grać w squasha. Okazuje się, że Patrycja zaprosiła też Wikę. Zuza orientuje się, że jednak nie jest w ciąży. Podczas gry Jasiek ulega wypadkowi. Konieczna jest pomoc lekarska. Wkrótce mężczyzna dowiaduje się, że ma wadę wrodzoną uniemożliwiającą posiadanie dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także