x
Ojciec Mateusz 25: Ostatnia akcja Szpicbródki (324)

Ojciec Mateusz 25: Ostatnia akcja Szpicbródki (324)

serial kryminalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Jakub Wesołowski, Piotr Polk, Justyna Wasilewska
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Reżyser Jacek Droz (Mateusz Banasiuk) kręci w Sandomierzu kryminał "Ostatnia akcja Szpicbródki". Niebawem bez śladu znika kaskader. Ginie też jeden z rekwizytów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia przygląda się ekipie filmowej, która w Sandomierzu kręci kryminał pt. "Ostatnia akcja Szpicbródki". Daje się ponieść marzeniom o karierze aktorskiej. Wkrótce na planie dochodzi do zaskakującego odkrycia. Bez śladu zniknął kaskader, niezbędnego do kręcenia scen napadów. Co więcej, ginie jeden z rekwizytów - replika pistoletu Browninga... Wracając z wyczerpującego dyżuru Wojtek Schiller ma niegroźny wypadek. Jego ofiara, potrącona na ulicy kobieta, kategorycznie odrzuca propozycję pomocy z jego strony, a następnie szybko znika mu z oczu. Wojtek wraz z narzeczoną, aspirant Kobylicką, postanawia ustalić tożsamość poszkodowanej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)