Zaklinaczka duchów 4 (75)

Zaklinacz dusz

sezon 4 odc. 75

(Ghost Whisperer 4: Body of Water)

serial fantasy USA 2009   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Camryn Manheim, Jay Mohr
Reżyseria:Jennifer Love Hewitt
W skrócie:Melindę niepokoi przyjazd Nikki, partnerki Sama. Grupa nastolatków wybiera się nocą nad jezioro. Okazuje się, że w zbiorniku spoczywają ciała kilkorga osób. Duchy zmarłych są rozgniewane.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarta seria ukazująca losy Melindy Gordon (Jennifer Love Hewitt), która została obdarzona darem komunikowania się ze zmarłymi. Kobieta stara się pomagać zagubionym duszom. Tymczasem wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste.

W tym odcinku

Melinda jest zaniepokojona przyjazdem Nikki, partnerki Sama. Tymczasem grupa nastolatków wybiera się nocą nad jezioro. Młodzi ludzie stają się świadkiem niepokojących zdarzeń. Niebawem okazuje się, że w zbiorniku spoczywają ciała kilkorga osób. Duchy zmarłych są rozgniewane, że naruszono ich spokój. By przejść w zaświaty, potrzebują pomocy medium. Kobieta wspólnie z Jamesem próbuje rozwikłać zagadkę. Okazuje się, że odnalezione zwłoki miały zostać poddane kremacji w zakładzie pogrzebowym należącym do Carla. Sam musi podjąć trudną decyzję dotyczącą przyszłości swojej relacji z Nikki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)