Program TV

PIĄTEK 26.07
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (533)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Wokół mórz: Wędrowni szamani
8:40serial dokumentalny
TVP 2
Familiada
7:20teleturniej
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
SuperPies (17)
8:45magazyn poradnikowy
Malanowski i partnerzy (32)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (37)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (670)
10:45serial paradokumentalny
TVN
Szkoła (446)
od 6:55serial paradokumentalny
Doradca smaku
7:50magazyn kulinarny
19+ (361)
8:00serial paradokumentalny
19+ (362)
8:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Porwanie Toli (1157)
10:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Hanka z galerii (1158)
10:45serial fabularno-dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Przygody Kota w Butach (40)
7:05serial animowany
Dragon Ball Super (81)
7:35serial anime
Nasz nowy dom (82)
8:00reality show
Septagon (25)
9:00serial kryminalny
Anatomia głupoty (1)
10:30serial dokumentalny
TV 6
Buffy, postrach wampirów (12)
7:00serial przygodowy
Drużyna A (22)
8:00serial sensacyjny
Gwiazdy Kabaretu (10)
9:00program rozrywkowy
Galileo (578)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Ukryta prawda (643)
od 6:10serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (123)
7:10serial fabularno-dokumentalny
Szpital (321)
8:10serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (160)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:15telezakupy
TVP Polonia
Cafe piosenka
od 6:55magazyn
Domisie: Kufer pradziadka
7:25program dla dzieci
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Sześć sióstr (84)
od 6:50serial obyczajowy
B&B Słowa i słówka (10)
8:00serial obyczajowy
Premiera: WP Express (88)
9:00program rozrywkowy
Ucho Prezesa 4 (2)
9:25serial komediowy
Ucho Prezesa 4 (3)
9:50serial komediowy
Kocham, ale kłamię (9)
10:00serial fabularno-dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Ale krótkie po polsku: Komedia pomyłek
8:00blok filmów krótkometrażowych
Tajny dziennik
9:25dramat obyczajowy
AXN
Skorpion 4 (18)
od 6:40serial sensacyjny
Skorpion 4 (19)
7:30serial sensacyjny
Poza czasem 2 (12)
8:20serial SF
Oficer Blart
10:10komedia sensacyjna
CANAL+
Wino truskawkowe
od 6:15dramat obyczajowy
W stronę Słońca
8:00film dokumentalny
O co biega?
9:45magazyn sportowy
Na głęboką wodę
10:15dramat biograficzny
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Wino truskawkowe
7:15dramat obyczajowy
W stronę Słońca
9:00film dokumentalny
O co biega?
10:45magazyn sportowy
CANAL+ Family
Najlepszy przyjaciel człowieka
od 6:30film dokumentalny
Bezkresne niebo
8:05film dokumentalny
Nie przegap
9:35magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:45chochliki telewizyjne
Morze Arabskie (5)
10:00serial dokumentalny
Twierdze przyrody (5)
10:50serial dokumentalny
CANAL+ Film
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Listy miłosne
7:10dramat psychologiczny
Nie przegap
10:40magazyn informacyjny
Łapu-capu
10:50chochliki telewizyjne
The Place
10:55dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Piknik pod Wiszącą Skałą (3)
od 6:50serial obyczajowy
Biuro szpiegów 4 (3)
9:00serial szpiegowski
Biuro szpiegów 4 (4)
9:55serial szpiegowski
Informator (2)
10:50serial sensacyjny
CBS Europa
14 godzin
7:05film katastroficzny
Lew w zimie (1/2)
8:50dramat historyczny
Lew w zimie (2-ost.)
10:20dramat historyczny
HBO
Ramona i Beezus
od 6:45film familijny
Piotruś Królik
8:30film familijny
Pokój Marvina
10:05dramat psychologiczny
HBO 2
Podróż powrotna
od 6:00dramat wojenny
Geostorm
7:20film SF
Tully
10:35komediodramat
HBO 3
Gdzie mieszkają dzikie stwory
od 6:00film familijny
Storm. Opowieść o odwadze
7:40film familijny
Obłędny rycerz
9:20komedia przygodowa
Kino Polska
Kocie ślady
od 6:00film kryminalny
Czas przeszły
8:30dramat psychologiczny
Zaklęte rewiry
10:30dramat obyczajowy
Kino TV
TV okazje
8:10magazyn reklamowy
Delikatność
8:55komedia romantyczna
Polsat Film
Stołeczna drogówka (54)
od 6:45serial dokumentalny
Nasz nowy dom (134)
7:15reality show
Przyjaciółki (112)
8:15serial obyczajowy
TNT
King Kong
od 6:05film przygodowy
Good Morning, Vietnam
8:10dramat wojenny
Wybuch
10:40film katastroficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 6:15mecz: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Kącik klubowy
8:45magazyn piłkarski
Premier League 100: Andy Cole
9:00magazyn piłkarski
Liga gra
9:35zapowiedź 2. kolejki
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
10:15mecz: Raków Częstochowa - Korona Kielce
Eurosport 1
Tour de France dziś
od 6:30magazyn kolarski
Legends Live On
7:30magazyn sportowy
Legends Live On
8:00magazyn sportowy
Legends Live On
8:30magazyn sportowy
Kolarstwo: Tour de France
9:0018. etap: Embrun - Valloire
nSport+
Liga gra
od 6:35zapowiedź 2. kolejki
Rayo - więcej niż klub
7:10film dokumentalny
Sport News+
9:35magazyn sportowy
Motogamia
9:45magazyn sportowy
Speedway+
10:30magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
10:50mecz: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk
Polsat Sport
Siatkówka kobiet
8:30mecz towarzyski: Polska - Białoruś
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 6:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
8:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Gstaad
10:301. mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
7:07mecz: LA Galaxy - Los Angeles FC
Sport flesz
8:00program informacyjny
Sport flesz
9:00program informacyjny
Sport flesz
10:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
10:07mecz: Atlanta United - D.C. United
TVP Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
od 6:50mecz 2. rundy: mecz 2. rundy: Legia Warszawa - KuPS
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Europy
9:05mecz 2. rundy: Lechia Gdańsk - Broendby IF

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!