Program TV

NIEDZIELA 26.05
7:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 2
M jak miłość (1447)
7:00serial obyczajowy
Pogoda
10:30magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Studio Polsat SuperHit Festiwal 2019
9:00magazyn informacyjny
Wall-E
10:30film animowany
TVN
Mango
od 5:45telezakupy
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Zagadkowa wyspa
9:30program interaktywny
Nieźle kliknięci
10:40program rozrywkowy
TV 4
101 dalmatyńczyków (13)
7:05serial animowany
101 dalmatyńczyków (14)
7:35serial animowany
Dzielna mysz
7:55serial animowany
Atlantyda: Powrót Milo
8:10film animowany
Galileo (749)
9:50program popularnonaukowy
Galileo (750)
10:50program popularnonaukowy
TV 6
Benny Hill
7:00program rozrywkowy
Detektywi w akcji (52)
7:35serial fabularno-dokumentalny
Galileo (213)
8:35program popularnonaukowy
Galileo (214)
9:35program popularnonaukowy
Rodeo w Nowym Jorku
10:45western komediowy
TV Puls
Flash 2 (6)
od 6:25serial akcji
Jankes i dama (4)
7:20serial przygodowy
Przygody Merlina 5 (5)
8:20serial fantasy
zdjęciePrzygody Merlina 5 (6)
9:15serial fantasy
Dirty Dancing
10:10film muzyczny
TVN 7
Mango
od 6:50telezakupy
Big Brother (54/74)
8:55reality show
Big Brother (55/74)
9:55reality show
WP
Mniam!
od 6:00film animowany
Włoskie porządki (10)
7:50serial obyczajowy
Przebudowy pani Bryk 2 (10)
9:30program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Basen
8:00film krótkometrażowy
zdjęcieNa zawsze twoja
8:45melodramat
Ale krótkie: Chór
10:35film krótkometrażowy
AXN
Zagadki z przeszłości 3 (19)
od 6:15serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 3 (20)
7:15serial przygodowy
MacGyver 2 (2)
8:15serial akcji
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
9:10komedia sensacyjna
CANAL+
Lincoln
od 6:25dramat biograficzny
Jaskiniowiec
8:55film animowany
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Lincoln
7:25dramat biograficzny
Jaskiniowiec
9:55film animowany
CANAL+ Family
Fernando
od 6:30film animowany
Wolta
8:15film krótkometrażowy
Roboty
8:30film animowany
Premiera: Supernatura (3)
10:00serial dokumentalny
Nie przegap
10:55magazyn informacyjny
CANAL+ Film
Łapu-capu extra
7:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
8:00magazyn informacyjny
Szukając misia
8:10komedia
Życie na wrotkach
9:30komedia muzyczna
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
7:00magazyn filmowy
Bulletproof (3)
9:25serial kryminalny
Bulletproof (4)
10:10serial kryminalny
CBS Europa
Ekstrakt
od 5:50komedia kryminalna
Nic nie trwa wiecznie (1/2)
7:30film obyczajowy
HBO 3
Temple Grandin
od 6:00dramat biograficzny
zdjęcieTestament mamy
7:45dramat obyczajowy
Uniwersytet Potworny
9:25film animowany
Kino TV
Telezakupy
od 6:50
zdjęcieMała syrenka
7:55film dla dzieci
Polsat Film
Przyjaciółki (143)
7:00serial obyczajowy
Hotel Transylvania 2
8:00film animowany
TNT
Po tragedii "Posejdona"
od 6:00dramat sensacyjny
Tron
8:20film SF
Ścigany
10:15dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 6:00mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze
zdjęcieBundesliga Highlights Show
8:05magazyn piłkarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
9:00mecz finałowy Konferencji Wschodniej: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
Eurosport 1
Kolarstwo: Giro d'Italia
od 6:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Kolarstwo: Giro d'Italia
8:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
Eurosport 2
Tenis: Turniej ATP w Genewie
od 6:30mecz finałowy gry pojedynczej
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:3014. etap: Saint-Vincent - Courmayeur
Tenis: Turniej WTA w Norymberdze
8:30mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Genewie
9:30mecz finałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
10:55mecz 1. rundy gry pojedynczej
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
8:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Miedź Legnica
8:30serial dokumentalny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
9:00mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn
od 6:00mecz towarzyski: Polska - Niemcy
Boks: Walka o pas WBO World Female w Jeleniej Górze
8:30waga superpiórkowa: Ewa Brodnicka - Janeth Perez
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
od 6:00mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Tenis: Turniej ATP w Lyonie
8:301. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz półfinałowy fazy play-off
Sport flesz
8:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
8:07mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Sport flesz
9:00program informacyjny
Piłka nożna: MLS
9:07mecz: Minnesota United FC - Houston Dynamo
Sport flesz
10:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
10:07mecz półfinałowy fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!