Program TV

NIEDZIELA 28.04
5:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3476)
5:15telenowela
Klan (3477)
5:35telenowela
Słownik polsko@polski
6:05talk-show prof. Jana Miodka
wojsko-polskie.pl (50)
6:35cykl reportaży
Historia, której nie pamiętam
7:00film dokumentalny
Tydzień
8:00magazyn rolniczy
Polsat
Disco Gramy
od 4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
Księżniczka i żaba
8:55film animowany
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (224)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Flintstonowie (38)
7:55serial animowany
Flintstonowie (39)
8:35serial animowany
TV 6
Disco Polo Life
od 4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Detektywi w akcji (46)
7:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (47)
8:00serial fabularno-dokumentalny
TV Puls
Dyżur 2 (27)
5:00serial dokumentalny
Z archiwum policji (6)
5:25serial dokumentalny
Flash (20)
6:00serial akcji
Flash (21)
6:55serial akcji
Przygody Merlina 4 (11)
7:50serial fantasy
Przygody Merlina 4 (12)
8:50serial fantasy
TVN 7
Moc magii
od 4:20interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (551)
5:35serial paradokumentalny
Mango
6:35telezakupy
Big Brother (30/65)
8:40reality show
TVP Kultura
Teledysk
od 4:55magazyn muzyczny
Teledyski
7:00magazyn muzyczny
Którędy po sztukę
7:35magazyn kulturalny
Dranie w kinie
7:45magazyn kulturalny
WP
Megafabryki 2: Williams F1 (15)
5:00serial dokumentalny
Włoskie porządki (6)
7:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Rollercoaster
5:05film krótkometrażowy
Bies
5:45film krótkometrażowy
Złodziej w hotelu
8:00film kryminalny
AXN
Zagadki z przeszłości 3 (3)
6:35serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 3 (4)
7:35serial przygodowy
MacGyver (18)
8:35serial akcji
CANAL+
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Sekretne życie pszczół
8:10dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Uczciwi ludzie
od 4:45film krótkometrażowy
Potwory to tacy interesujący ludzie
5:10film krótkometrażowy
Historie miłosne
5:30film obyczajowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Bezkresne niebo
6:30film dokumentalny
My Little Pony. Film
7:55film animowany
CANAL+ Film
Żegnaj, Christopher Robin
6:00dramat biograficzny
Córunia tatunia
7:45komediodramat
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Aktualności filmowe+
7:00magazyn filmowy
A.B.C. (1)
7:30serial kryminalny
A.B.C. (2)
8:15serial kryminalny
CBS Europa
Amerykański żigolak
od 3:05dramat obyczajowy
Zdrówko! 2 (17/22)
5:15serial komediowy
Zdrówko! 2 (18/22)
5:50serial komediowy
Marco Polo (1/2)
8:20film przygodowy
HBO
Moje najlepsze wesele
6:00komedia romantyczna
Kroniki Spiderwick
7:30film fantasy
HBO 2
Kowboje i obcy
od 3:35film SF
Filmy i gwiazdy
5:30magazyn filmowy
Straszne historie Maszy (6-10)
6:00serial animowany
Angry Birds (8)
6:30serial animowany
Angry Birds (9)
6:40serial animowany
Angry Birds (10)
6:50serial animowany
Bajeczki Maszy (1-5)
7:05serial animowany
Temple Grandin
7:40dramat biograficzny
HBO 3
Dunkierka
6:00film wojenny
Szare ogrody
7:45dramat biograficzny
Kino Polska
zdjęcieDom wariatów
6:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Malanowski i partnerzy (197)
od 4:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (198)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (56)
6:15serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (57)
6:45serial dokumentalny
Przyjaciółki (129)
7:15serial obyczajowy
Baranek Shaun
8:15film animowany
TNT
Toast za Nowy Jork
od 3:45film biograficzny
Objazd: Produkt (3)
5:35serial komediowy
Święty w Nowym Jorku
6:00film kryminalny
Objazd: Hotel (2)
7:25serial komediowy
Objazd: Produkt (3)
7:55serial komediowy
Legenda pijanego mistrza
8:25komedia karate

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Witaj w klubie: Zagłębie Sosnowiec
od 4:55serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
5:25serial dokumentalny
Witaj w klubie: Piast Gliwice
6:00serial dokumentalny
O co biega?
8:30magazyn sportowy
nSport+
Piłka nożna: Liga+
8:00magazyn ligi polskiej
Polsat Sport
Trans World Sport
7:00magazyn sportowy
Sporty walki: KSW 48
8:00waga piórkowa: Roman Szymański - Salahdine Parnasse
Polsat Sport Extra
Boks: Gala w Legionowie
5:00waga półciężka: Michał Cieślak - Youri Kalenga
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
6:002. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Piłka nożna: Puchar Francji
8:30mecz finałowy: Stade Rennais FC - Paris Saint-Germain
Polsat Sport News
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sport flesz
7:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Budapeszcie
7:07mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sport flesz
8:00program informacyjny
TVP Sport
Boks: World Boxing Super Series
5:00walka półfinałowa w wadze koguciej: Nonito Donaire - Zolani Tete
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
6:00mecz półfinałowy gry pojedynczej
Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie
7:05mecz półfinałowy gry pojedynczej
Boks: World Boxing Super Series
8:25walka półfinałowa w wadze superlekkiej: Regis Prograis - Kiryl Relikh

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!