Program TV

CZWARTEK 4.06
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
zdjęcieWłoska rodzina (22/44)
17:55serial obyczajowy
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Gotowi do gotowania. Start! (24)
19:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2272)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2273)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze (125)
od 16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (34)
17:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (343)
19:30serial komediowy
Brzydka prawda
20:05komedia romantyczna
TVN
Ukryta prawda (816)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Uwaga! Koronawirus (81)
19:25program informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:55magazyn reporterów
Doradca smaku (14)
20:15magazyn kulinarny
Milionerzy (274)
20:20teleturniej

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Pamiętniki z wakacji (37)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (467)
18:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (468)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (13)
od 16:25serial przygodowy
Medicopter 117 (14)
17:25serial przygodowy
Miodowe lata: Remont (88)
19:10serial komediowy
Galileo (243)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Pan i pani Kiler
20:00komedia sensacyjna
TVN 7
19+ (228)
od 16:55serial paradokumentalny
19+ (229)
17:30serial paradokumentalny
Szpital (475)
18:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (581)
19:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Zaczarowany świat... (22)
17:05cykl reportaży
Rok 1920. Kalendarium (22)
17:25cykl felietonów
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Wschód
18:25magazyn
Barwy szczęścia (2193)
18:55serial obyczajowy
Wilnoteka
19:25magazyn
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:35magazyn informacyjny
Sport
20:40magazyn sportowy
WP
Światowe kraksy (2/8)
18:00program rozrywkowy
Policjanci z Miami (16)
19:00serial kryminalny
Premiera: Policjanci z Miami (17)
20:00serial kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Chris Farley - żywot komedianta
od 15:45film dokumentalny
Czy koń wie, że wygrał
17:35film dokumentalny
zdjęcieNigdy nie będę twoja
18:20komedia romantyczna
AXN
Gęsia skórka
od 16:15komedia
Żona na niby
18:10komedia
Premiera: MacGyver 4 (5)
20:20serial akcji
CANAL+ 1
Arizona Junior
od 16:40komedia kryminalna
Polska z góry 2: Dolina Baryczy (6)
18:15serial dokumentalny
Polska z góry 2: Biebrza (7)
18:40serial dokumentalny
Wilcze echa
19:05thriller
CANAL+ Family
Maja
od 16:50film krótkometrażowy
Tito i obcy
17:20komedia SF
Dolina Muminków (2)
19:00serial animowany
Gorący towar
19:30komedia kryminalna
CANAL+ Film
Orbitowanie bez cukru
od 16:55komediodramat
Młody Ahmed
18:30dramat obyczajowy
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Parasite
20:00komediodramat
CANAL+ Premium
Arizona Junior
od 15:40komedia kryminalna
Polska z góry 2: Dolina Baryczy (6)
17:15serial dokumentalny
Polska z góry 2: Biebrza (7)
17:40serial dokumentalny
Wilcze echa
18:05thriller
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (3)
od 16:40serial obyczajowy
Prawie rodzina (4)
17:25serial obyczajowy
W matni (3)
18:10serial kryminalny
W matni (4)
18:55serial kryminalny
Najlepsza gra pod słońcem
19:40film krótkometrażowy
Polityka (3)
20:00serial obyczajowy
Polityka (4)
20:40serial obyczajowy
CBS Europa
Ciepła czapka
od 15:35dramat obyczajowy
Miłość i taniec
17:25film muzyczny
Przepis na dom
19:15dramat obyczajowy
HBO
Armageddon
od 15:00film SF
Berek
17:30komedia
Wielka (1/10)
19:15serial komediowy
Do szaleństwa
20:10melodramat
HBO 2
Złap mnie, jeśli potrafisz
od 15:30komedia kryminalna
Alfa
17:50film przygodowy
Niepewne 4 (8/10)
20:25serial komediowy
HBO 3
Narodziny gwiazdy
od 16:00film muzyczny
Betty (2/6)
18:15serial komediowy
Dave (3/10)
18:45serial komediowy
Obsesja Eve 2 (7/8)
19:15serial sensacyjny
Mroczne materie (7/8)
20:00serial fantasy
Kino Polska
Cisza
od 16:25dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs (76)
18:05program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (75)
19:05program rozrywkowy
Kino TV
Klątwa Tutenchamona (1/2)
od 15:55film przygodowy
zdjęcieDobry rok
17:40komediodramat
Poirot: Bombonierka
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Niewidzialny
od 16:25film sensacyjny
Stopklatka
Wojny kontenerowe 2 (1)
17:05serial dokumentalny
Wojny kontenerowe 2 (2)
17:30serial dokumentalny
Allo, Allo: Lodziarka (69)
18:50serial komediowy
Miś
20:00komedia
TNT
Ludzie honoru
od 14:30dramat sensacyjny
Pogromcy duchów
17:10komedia SF
Pogromcy duchów 2
19:05komedia SF

SPORTOWE

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!