Program TV

NIEDZIELA 24.02
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
18:35teleturniej muzyczny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:00magazyn informacyjny
Sport
20:10magazyn sportowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Rodzinka.pl: Ping-pong (250)
19:30serial komediowy
Zapowiedź
20:05thriller
Polsat
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 (1)
od 15:50program rozrywkowy
Nasz nowy dom (106)
17:50reality show
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Państwo w państwie
19:30program publicystyczny
W rytmie serca (40)
20:00serial obyczajowy
TVN
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Shrek Trzeci
20:00film animowany

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Czynnik PSI 3 (2/22)
17:00serial SF
Rosyjska piękność (8)
18:05serial kostiumowy
Nieźle kliknięci
20:40program rozrywkowy
TV 4
Biały Tygrys
od 16:45film wojenny
Galileo (713)
19:00program popularnonaukowy
Babylon A.D.
20:00film SF
TV 6
Policjantki i Policjanci (236)
17:00serial obyczajowy
Galileo (125)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Przygoda na Antarktydzie
od 15:20film przygodowy
Ostatni władca wiatru
17:50film przygodowy
Superseans: Na krawędzi
20:00film sensacyjny
TVP Polonia
Leśniczówka (34)
od 16:55telenowela
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
M jak miłość (1414)
17:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
WP
Kabaret na żądanie (13)
18:00program rozrywkowy
Ucho Prezesa 4 (15)
19:45serial komediowy
Kabaret na żądanie (8)
20:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Świadek
od 16:15dramat sensacyjny
Premiera: Fortitude 3 (3)
20:10serial sensacyjny
AXN
Karate Kid
19:10film przygodowy
CANAL+
Uwięzieni
17:05film krótkometrażowy
Nie przegap
17:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
17:30mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
Piłka nożna: Liga+ Extra
20:00magazyn ligi polskiej
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga angielska
od 16:00mecz: Manchester United FC - Liverpool FC
Uwięzieni
18:05film krótkometrażowy
Nie przegap
18:20magazyn informacyjny
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
18:30mecz: Cracovia - Jagiellonia Białystok
CANAL+ Film
Pętla
od 16:45dramat obyczajowy
Nie przegap
18:15magazyn informacyjny
Abdel i hrabina
18:25komedia
Przysięga
20:00dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Zrobione na czysto (5)
od 16:45serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
17:35serial obyczajowy
Uprowadzona 2 (9)
18:30serial sensacyjny
Uprowadzona 2 (10)
19:15serial sensacyjny
Belfer (1)
20:00serial kryminalny
Grzesznik (1)
20:55serial kryminalny
CBS Europa
Tajemnicza wyspa (2-ost.)
od 15:35film przygodowy
Napad na bank
17:10komedia kryminalna
Ostatni Mohikanin
18:55film przygodowy
HBO 2
Plamy z trawy
od 15:40dramat obyczajowy
Somalijscy piraci
17:10dramat biograficzny
Geostorm
19:10film SF
HBO 3
Odpowiednik 2 (5/10)
17:00serial SF
Odpowiednik 2 (6/10)
18:00serial SF
Czarny poniedziałek (4)
19:00serial komediowy
Na wylocie 3 (5)
19:30serial komediowy
Detektyw 3 (7)
20:00serial kryminalny
Kino TV
Burmistrz Mary
od 16:40komediodramat
Gang z boiska
18:30dramat obyczajowy
Polsat Film
Ja, robot
od 16:20film SF
Percy Jackson: Morze potworów
18:45film przygodowy
Stopklatka TV
Pracująca dziewczyna
od 15:20komedia obyczajowa
Czekolada
17:35komediodramat
Jak zostać królem
20:00dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:10mecz: Miedź Legnica - Wisła Płock
1 na 1 Extra: Ivan Miljković
17:35magazyn sportowy
Golf: European Tour
18:00Mexico Championship - finał
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 16:55mecz gazy grupowej: RK Celje Lasko - Paris Saint-Germain HB
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
18:55mecz fazy grupowej: Montpellier HB - Barca Lassa
Premiera: Puchar Rosji
20:45rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: FK Rostów - FK Krasnodar
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport Extra
Sporty walki: UFC Fight Night: Błachowicz vs. Santos
od 16:30waga półciężka: Jan Błachowicz - Thiago Santos
Boks: Gala Ring Club Professional 3 w Poznaniu
20:00waga superlekka: Michał Chudecki - Timur Kuzachmedow
Polsat Sport News
Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Calgary
od 16:301. i 2. przejazd mężczyzn
Piłka nożna: Liga holenderska
19:00mecz: Willem II - AZ Alkmaar

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!