Program TV na piątek 07.10.2022

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:15teleturniej muzyczny
Klan (4034)
17:55telenowela
Kasta: Przyjaciółka
18:20serial paradokumentalny
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Familiada
od 16:35teleturniej
Zakazany owoc (73)
17:15telenowela
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Va banque (459)
18:20teleturniej
Zranione ptaki (138)
18:45serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2671)
19:30serial obyczajowy
Przepis dnia (25)
20:00magazyn kulinarny
Barwy szczęścia (2672)
20:10serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Obrona konieczna (732)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (3471)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:25program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (171)
20:05program rozrywkowy
TVN
Kuchenne rewolucje (13)
od 16:45program rozrywkowy
Ukryta prawda (1430)
17:55serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:30magazyn sportowy
Pogoda
19:40magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Lego Masters 3 (2)
20:00program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Młodzi muszkieterowie (1/13)
18:05serial przygodowy
Bitwa tiktokerów (9)
19:00program rozrywkowy
Bitwa tiktokerów (8)
19:30program rozrywkowy
Śmierć i dziewczyna
20:00dramat psychologiczny
TV 6
Pierścionek z rubinem (77)
od 16:55serial obyczajowy
Pierścionek z rubinem (78)
17:55serial obyczajowy
Pierścionek z rubinem (79)
18:55serial obyczajowy
Galileo (467)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Prawdziwe motywy 2: Pora umierać (65)
17:00serial paradokumentalny
Krwawy sport
20:00film sensacyjny
TVN 7
Opowieści małżeńskie (18/24)
od 16:55serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (13/40)
17:55serial paradokumentalny
Uwaga!
19:10magazyn reporterów
Perfect Picture (1/8)
19:30program rozrywkowy
Hotel Paradise 6 (30/60)
20:35reality show
TVP Polonia
Olá Polônia (99)
19:10magazyn polonijny z Ameryki Południowej
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Sport
20:05magazyn sportowy
Pogoda
20:10magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Literatura i film: Zbrodnia i kara (3)
od 16:50serial dokumentalny
Koniec świata
17:45film krótkometrażowy
Brudna gra
18:05film kryminalny
Sędzia i kat
20:10thriller
AXN
DOC: w twoich rękach 2 (16)
od 16:35serial obyczajowy
zdjęcieEmotki. Film
17:50film animowany
Hellboy
19:35horror SF
CANAL+ 1
Łapu-capu
18:45chochliki telewizyjne
W 80 dni dookoła świata (7)
18:50serial przygodowy
W 80 dni dookoła świata (8)
19:40serial przygodowy
Córka rzeźnika
20:30komedia romantyczna
CANAL+ Family
The Office PL: No to szkło (3)
17:05serial komediowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:40mecz: PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Polska z góry 2: Dolina Baryczy (6)
20:00serial dokumentalny
Ligue1 Preview Show
20:25magazyn piłkarski
CANAL+ Film
Uprzejmość nieznajomych
od 16:05dramat obyczajowy
zdjęcie55 kroków
18:00dramat biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Nieobliczalny
20:00thriller
CANAL+ Premium
Łapu-capu
17:45chochliki telewizyjne
W 80 dni dookoła świata (7)
17:50serial przygodowy
W 80 dni dookoła świata (8)
18:40serial przygodowy
Córka rzeźnika
19:30komedia romantyczna
CBS Europa
Grease
od 15:35musical
zdjęcieAviator
17:40dramat biograficzny
HBO
Moneyball
od 15:30dramat biograficzny
Premiera: Na planie (40)
17:45magazyn filmowy
Igła w stogu czasu
18:15dramat SF
HBO 2
Opowieści mojego ojca
17:40dramat obyczajowy
Film o pszczołach
19:25film animowany
HBO 3
zdjęcieRewolucja przegranych kobiet
17:40dramat obyczajowy
Obsesja Eve: Sorry Baby (4)
19:10serial sensacyjny
Rzym 2: Philippi (6)
20:00serial historyczny
Kino Polska
Dzięcioł
od 15:35komedia
13 posterunek 2 (7)
17:15serial komediowy
Kabaretowy rejs (75)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (76)
18:55program rozrywkowy
Zamknąć za sobą drzwi
20:00film sensacyjny
Kino TV
zdjęcieCzłowiek w żelaznej masce
17:05film kostiumowy
Poirot: Zagadka z Kornwalii
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Mąż idealny
od 15:50komedia romantyczna
zdjęcieTransformers
18:00film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Ligue1 Preview Show
17:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:55mecz: PGE FKS Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
20:25mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
CANAL+ Sport 5
Koszykówka mężczyzn: NBA Abu Dhabi Games
od 16:00mecz: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Boks: Gala w Saitamie
18:00walka pokazowa: Floyd Mayweather Jr. - Mikuru Asakura
LaLiga Show
20:25magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
20:55mecz: CA Osasuna - Valencia CF
Polsat Sport Extra
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 15:00mecz: Panathinaikos Ateny - Real Madryt
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:20mecz: Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
Piłka nożna: FORTUNA 1. liga
20:20mecz: Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Polsat Sport News
Boks
od 15:00boks
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!