Ogólnotematyczne

16:30program popularnonaukowy
17:00magazyn informacyjny
17:20magazyn informacyjny
18:40teleturniej muzyczny
od 14:35teleturniej
15:20serial obyczajowy
zdjęcie
16:20komedia romantyczna
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:50program rozrywkowy
17:40reality show
18:40cykl reportaży
18:50magazyn informacyjny
17:05program rozrywkowy
od 13:45film familijny
zdjęcie
15:55komedia
18:00serial obyczajowy
od 14:50komedia kryminalna
16:55film fantasy
od 14:50serial dokumentalny
15:50serial fantasy
zdjęcie
16:50serial fantasy
17:50dramat wojenny
od 14:45film familijny
15:55film familijny
17:35horror SF
od 14:20dramat obyczajowy
16:30film sensacyjny
18:05serial kryminalny

Filmowe

od 13:35dramat obyczajowy
15:30melodramat
od 14:40serial kryminalny
15:40serial sensacyjny
16:35serial sensacyjny
od 13:30komediodramat
15:10mecz: West Bromwich Albion FC - Manchester United FC
17:20magazyn informacyjny
17:35mecz: Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
od 14:30komediodramat
16:10mecz: West Bromwich Albion FC - Manchester United FC
18:20magazyn informacyjny
18:35mecz: Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin
od 14:40komedia
16:15film animowany
18:10magazyn muzyczny
18:30komedia
16:30magazyn informacyjny
16:40film fantasy
18:25komedia romantyczna
15:00serial kryminalny
15:45serial kryminalny
16:30serial kryminalny
zdjęcie
17:15serial kryminalny
18:05film krótkometrażowy
18:20serial komediowy
18:45serial komediowy
od 14:10film przygodowy
15:45film przygodowy
17:20film familijny
od 13:55komedia
15:35film animowany
od 14:10dramat obyczajowy
16:00melodramat
od 14:40serial obyczajowy
15:10serial obyczajowy
15:35serial obyczajowy
16:05serial obyczajowy
16:40komedia
18:35serial historyczny
od 14:55film animowany
16:50thriller SF
od 13:30komedia SF
15:25film obyczajowy
17:40komedia

Sportowe

od 14:00magazyn ligi polskiej
15:10mecz: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17:30mecz: Hannover 96 - Bayer 04 Leverkusen
15:45bieg ze startu wspólnego mężczyzn
16:15bieg ze startu wspólnego kobiet
17:15bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
17:45bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
18:45magazyn sportowy
od 14:45mecz: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci
18:45mecz: Cleveland Cavaliers - Utah Jazz
od 14:20bieg ze startu wspólnego mężczyzn
15:10magazyn sportowy
16:10mecz fazy grupowej: ASM Clermont Auvergne - Saracens
17:50waga półśrednia: Jeff Horn - Gary Corcoran
od 14:25mecz: AZ Alkmaar - AFC Ajax
17:00program informacyjny
17:07bieg ze startu wspólnego mężczyzn
18:00program informacyjny
18:07bieg ze startu wspólnego mężczyzn

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!