Program TV

CZWARTEK 28.05
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (181)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Włoska rodzina (17/44)
17:55serial obyczajowy
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
Koło fortuny (772)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Polsat
Dlaczego ja? (659)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:25magazyn informacyjny
Interwencja
16:30magazyn reporterów
Gliniarze (120)
16:45serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (29)
17:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Detektywi: Samotna (525)
od 14:50serial fabularno-dokumentalny
Milionerzy (269)
15:25teleturniej
Fakty po południu
16:00program informacyjny
Ukryta prawda (811)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 12:00
Coś śmiesznego
16:05program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
17:00program rozrywkowy
Nowy Kabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
TV 4
zdjęcieSeptagon (46)
15:00serial kryminalny
Słoneczny patrol (16)
16:00serial przygodowy
Pamiętniki z wakacji (32)
17:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (452)
18:00serial obyczajowy
TV 6
Buffy, postrach wampirów (13)
od 14:30serial przygodowy
Buffy, postrach wampirów (14)
15:25serial przygodowy
Medicopter 117 (3)
16:25serial przygodowy
Medicopter 117 (4)
17:25serial przygodowy
TVN 7
Ukryta prawda (572)
od 14:50serial paradokumentalny
Po pierwsze kino 3 (1/36)
15:52program rozrywkowy
Szkoła (402)
15:55serial paradokumentalny
19+ (220)
16:55serial paradokumentalny
19+ (221)
17:25serial paradokumentalny
Po pierwsze kino 3 (7/36)
17:57program rozrywkowy
Szpital (470)
18:00serial paradokumentalny
TVP Polonia
Wiadomości
15:15magazyn informacyjny
Zaczarowany świat... (21)
17:05cykl reportaży
Rok 1920. Kalendarium (21)
17:25cykl felietonów
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Wschód
18:25magazyn
Barwy szczęścia (2189)
18:55serial obyczajowy
WP
Jest sposób na wszystko: Hobby (8)
17:25magazyn poradnikowy
Światowe kraksy (1)
18:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Dlaczego jesteśmy kreatywni?
od 13:35film dokumentalny
Nie wracaj do mnie w snach
15:15dramat psychologiczny
Atlantis
17:00film krótkometrażowy
Spacer po linie
17:45dramat biograficzny
AXN
Rekrut (7)
od 14:20serial kryminalny
Rekrut (8)
15:10serial kryminalny
Niesamowity Spider-Man
16:00film przygodowy
Faceci w czerni 3
18:30komedia SF
CANAL+ Premium
Planeta singli 2
od 13:30komedia romantyczna
Polska z góry 2: Żuławy (5)
15:50serial dokumentalny
Kręcisz mnie
16:15komedia romantyczna
Łapu-capu
18:00chochliki telewizyjne
E.T.
18:05film SF
CANAL+ 1
Planeta singli 2
od 14:30komedia romantyczna
Polska z góry 2: Żuławy (5)
16:50serial dokumentalny
Kręcisz mnie
17:15komedia romantyczna
CANAL+ Film
zdjęcieW pułapce myśliwego
16:50dramat historyczny
Szalona mamuśka
18:30komedia
CANAL+ Seriale
Bull (23)
od 14:25serial kryminalny
Łapu-capu
15:10chochliki telewizyjne
Maja
15:15film krótkometrażowy
Story
15:40film animowany dla dorosłych
W matni (5)
15:45serial kryminalny
W matni (6)
16:30serial kryminalny
Łapu-capu extra
17:10chochliki telewizyjne
Dziki Bill (4)
17:40serial kryminalny
Hashtag Olympics (7)
18:30magazyn sportowy
Hashtag Olympics (8)
18:45magazyn sportowy
CBS Europa
Amerykańska marzycielka
od 13:40komedia przygodowa
Doktor Quinn
15:40film obyczajowy
Doktor Quinn: Serce na dłoni
17:30film obyczajowy
HBO
Men in Black: International
od 13:55komedia SF
Stan i Ollie
15:50komediodramat
Czarnobyl (5-ost.)
18:55serial obyczajowy
HBO 3
Jestem William
od 14:05komediodramat
Mrs. America (4/9)
15:35serial obyczajowy
Ocean's 8
16:30komedia kryminalna
Betty (1/6)
18:20serial komediowy
Dave (2/10)
18:50serial komediowy
Kino Polska
Kochankowie roku tygrysa
od 14:10melodramat
Zamknąć za sobą drzwi
16:30film sensacyjny
Kabaretowy rejs (73)
18:05program rozrywkowy
Kino TV
I tak, i nie
od 14:30komedia romantyczna
Pies prezydenta
16:10film familijny
Agent z przypadku
18:10komedia sensacyjna
Polsat Film
Imperium robotów. Bunt człowieka
od 14:40film sensacyjny
Spider-Man 3
16:30film przygodowy
TNT
Błękitna laguna
od 14:20film obyczajowy
zdjęcieAli
16:15dramat biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 14:00mecz: Everton FC - Wolverhampton Wanderers
R1. Rezerwowy program żużlowy
16:00magazyn sportowy
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open 2017
od 14:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Polsat Sport News
Boks: POLSAT Boxing Night: Głowacki vs Usyk
15:00waga junior ciężka: Krzysztof Głowacki - Oleksandr Usyk 17.09.2016
Sporty walki: KSW 28
17:00walka: Karol Bedorf - Rolles Gracie 04.10.2014

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!