Program TV

WTOREK 21.01
15:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
zdjęciePrzysięga (92)
16:05telenowela
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3594)
18:00telenowela
Korona królów (319)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
TVP 2
M jak miłość (1486)
od 14:10serial obyczajowy
Koło fortuny (675)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Va banque (10)
18:30teleturniej
Polsat
Dlaczego ja? (932)
od 14:45serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (275)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (205)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2996)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
TVN
Szpital (304)
15:00serial paradokumentalny
Szkoła (375)
16:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (741)
18:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Profilerka (15/16)
od 14:20serial kryminalny
Niesamowite tajemnice
16:15serial grozy
TV 4
Policjantki i Policjanci (594)
15:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (15)
16:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (18)
16:30serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (23)
17:00serial obyczajowy
Sekrety sąsiadów (24)
17:30serial obyczajowy
Septagon (58)
18:00serial kryminalny
TV 6
Żona dla milionera (12)
od 14:15reality show
Żona dla milionera (1)
15:15reality show
Gliniarz i prokurator (94)
16:15serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (95)
17:15serial kryminalny
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska (339)
od 14:20serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (464)
15:20serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (30/52)
16:20serial fabularno-dokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (21/60)
17:20serial paradokumentalny
Brzydula (103/180)
18:20serial komediowy
Brzydula (104/180)
18:55serial komediowy
TVP Kultura
Szlakiem Kolberga: Mika Urbaniak
od 14:55cykl reportaży
Twarzą w twarz
15:30film obyczajowy
Dokument.pl: Ziggy Dust
18:00film dokumentalny
Teledysk
18:55magazyn muzyczny
TVP Polonia
Nasza Hypatia
od 14:40film dokumentalny
Z pamięci (10)
15:35cykl felietonów
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
Korona królów (302)
15:55telenowela historyczna
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Koło pióra
18:25program kulturalny
Barwy szczęścia (2115)
18:55serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Figury niemożliwe i inne historie 3
od 14:55film krótkometrażowy
Szlachectwo (nie) zobowiązuje
15:15film dokumentalny
Ale krótkie po polsku: W nowych okolicznościach
16:55blok filmów krótkometrażowych
Niepamięć
18:25thriller
AXN
Żona na niby
od 13:15komedia
W pogoni za zemstą
15:30film sensacyjny
Baby Driver
17:40film sensacyjny
CANAL+
zdjęcieKursk
od 14:30dramat historyczny
Hollywood Buzz
16:25magazyn filmowy
zdjęciePech to nie grzech
16:50komedia romantyczna
Nie przegap
18:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:20chochliki telewizyjne
A więc wojna
18:25komedia romantyczna
CANAL+ 1
Euforia
od 13:50dramat przygodowy
zdjęcieKursk
15:30dramat historyczny
Hollywood Buzz
17:25magazyn filmowy
Pech to nie grzech
17:50komedia romantyczna
CANAL+ Family
Przypływ wiary
15:30film biograficzny
Nie przegap
17:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
17:35chochliki telewizyjne
Odlotowy nielot
17:40film animowany
CANAL+ Film
Dotknij nieba
od 13:55dramat biograficzny
Nie przegap
15:45magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
15:55chochliki telewizyjne
Świąteczne przygody bałwanka Karola
16:25film krótkometrażowy
Miłość i miłosierdzie
16:40film religijny
CANAL+ Seriale
Dziki Bill (2)
od 14:20serial kryminalny
Hashtag Olympics (1)
15:10magazyn sportowy
Hashtag Olympics (2)
15:25magazyn sportowy
Wyznanie (1)
15:40serial kryminalny
Instynkt 2 (7)
16:25serial kryminalny
Instynkt 2 (8)
17:10serial kryminalny
Łapu-capu
17:55chochliki telewizyjne
Rykoszety
18:00film krótkometrażowy
Prawie rodzina (3)
18:30serial obyczajowy
CBS Europa
Eleni
od 13:15dramat obyczajowy
Nocny gość
15:25dramat obyczajowy
W uchu cisza
17:20dramat obyczajowy
HBO
Narodziny gwiazdy
od 13:40film muzyczny
Mała miss
15:55komediodramat
Dusza towarzystwa
17:40komedia
HBO 2
Zwierzogród
od 13:35film animowany
Harry Potter i Zakon Feniksa
15:25film przygodowy
Pingwiny
17:45film dokumentalny
HBO 3
Santos Dumont (2/6)
od 14:10serial biograficzny
Na planie
15:10magazyn filmowy
Venom
15:40film SF
Alfa
17:35film przygodowy
Kino Polska
Orzeł
od 13:40dramat wojenny
Party przy świecach
15:55komedia obyczajowa
Kabaretowy rejs Deluxe (12)
17:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (13)
18:00program rozrywkowy
Polsat Film
Imperium robotów. Bunt człowieka
od 14:55film sensacyjny
W rytmie hip-hopu
16:45film obyczajowy
Stopklatka
Chicago Fire: Jedna minuta (4)
15:05serial obyczajowy
Nowa Scena Śmiechu (7)
16:55program rozrywkowy
Wojny kontenerowe (10)
17:50serial dokumentalny
Wojny kontenerowe (11)
18:20serial dokumentalny
Allo, Allo: Duch Nouvion (66)
18:45serial komediowy
TNT
Wzgórze nadziei
od 13:40melodramat
The Social Network
16:45dramat biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePiłka nożna: Liga angielska
15:35mecz: Liverpool FC - Manchester United FC
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
nSport+
Żużel: PGE Ekstraliga
od 14:15mecz: Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa
Koszykówka mężczyzn: NBA
17:00mecz: Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Polsat Sport
zdjęcieSiatkówka mężczyzn: Liga włoska
15:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 14:00mecz 1/8 finału: Juventus FC - Udinese Calcio
Magazyn snowboardowy
16:10magazyn sportowy
KOTV Classics
16:45magazyn bokserski
Piłka nożna: Liga holenderska
17:45mecz: VVV-Venlo - PSV Eindhoven
Polsat Sport News
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
15:002. przejazd czwórek mężczyzn
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
16:30bieg na dochodzenie mężczyzn
7. strefa
18:30magazyn siatkarski
TVP Sport
4-4-2
15:05magazyn piłkarski
Piłka nożna: Puchar Włoch
16:15podsumowanie 1/8 finału
Coppa Italia (5)
18:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
18:55mecz 1/16 finału: Real Saragossa - RCD Mallorca

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!