Ogólnotematyczne

od 9:15komedia obyczajowa
10:15serial obyczajowy
11:10serial kryminalny
12:00magazyn informacyjny
12:10magazyn rolniczy
12:30program informacyjny
12:35magazyn ekologiczny
13:55serial obyczajowy
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:15serial obyczajowy
12:50serial obyczajowy
13:50serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
od 8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
12:00serial paradokumentalny
13:00serial paradokumentalny
13:30serial paradokumentalny
od 9:15serial kryminalny
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
12:55serial fabularno-dokumentalny
13:55serial fabularno-dokumentalny
10:00serial obyczajowy
11:00serial sensacyjny
12:00serial obyczajowy
13:00serial fabularny
od 9:40magazyn
10:15magazyn informacyjny
10:55magazyn informacyjny
11:00program edukacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
12:35magazyn informacyjny
12:50serial obyczajowy
13:25serial komediowy

Filmowe

od 9:45serial kryminalny
11:45blok filmów krótkometrażowych
12:35dramat obyczajowy
10:05serial sensacyjny
11:05serial przygodowy
12:05serial przygodowy
13:05serial sensacyjny
10:05film krótkometrażowy
10:25dramat psychologiczny
12:15film dokumentalny
13:50dramat biograficzny
zdjęcie
10:00film obyczajowy
11:05film krótkometrażowy
11:25dramat psychologiczny
13:15film dokumentalny
od 9:05dramat obyczajowy
10:50film biograficzny
od 8:55komediodramat
10:40film krótkometrażowy
11:05magazyn informacyjny
11:15chochliki telewizyjne
11:20dramat biograficzny
13:15dramat historyczny
od 9:45serial sensacyjny
10:30serial obyczajowy
11:25serial obyczajowy
12:20film krótkometrażowy
12:40film krótkometrażowy
12:50komedia obyczajowa
od 7:40serial sensacyjny
10:15serial sensacyjny
12:05komedia sensacyjna
13:50film familijny
od 9:20film familijny
zdjęcie
11:30film animowany
13:20serial obyczajowy
od 9:20komedia
10:40serial komediowy
11:10serial komediowy
11:40serial komediowy
12:10serial komediowy
13:25film SF
od 9:55komedia
11:50dramat wojenny
13:55etiuda filmowa
od 8:25film familijny
11:00serial kryminalny
13:15serial kryminalny
od 8:15dramat kryminalny
12:45komedia sensacyjna

Sportowe

od 9:00mecz: Huddersfield Town FC - Liverpool FC
11:15magazyn sportowy
11:30mecz: Swansea City AFC - Arsenal FC
od 8:20mecz: Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
10:35mecz: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
12:50magazyn piłki ręcznej
11:20mecz fazy grupowej: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13:25mecz fazy grupowej: Lokomotiw Nowosybirsk - Chaumont VB 52 Haute Marne
od 9:50mecz: FC Utrecht - AFC Ajax
12:00mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
od 9:00mecz półfinałowy: Atalanta BC - Juventus FC
11:00mecz fazy grupowej: Spacer's Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys
12:00program informacyjny
12:07mecz fazy grupowej: Spacer's Toulouse VB - Berlin Recycling Volleys
13:00program informacyjny
13:07mecz: Rosa Radom - Anwil Włocławek
od 9:55film dokumentalny
11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
13:00mecz 2. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!