Program TV

SOBOTA 26.10
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Bandslam
od 9:50komedia muzyczna
zdjęcieWojenne dziewczyny 3 (33)
11:50serial historyczny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Pytanie na śniadanie
10:45magazyn poradnikowy
Ostoja
11:15magazyn przyrodniczy
O mnie się nie martw 11 (6/13)
13:00serial komediowy
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:30magazyn
Na Wspólnej (2962)
11:00serial obyczajowy
Na Wspólnej (2964)
11:25serial obyczajowy
Na Wspólnej (2964)
11:50serial obyczajowy
Na Wspólnej (2965)
12:25serial obyczajowy
MasterChef (7)
12:50program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Dwa stopnie do końca świata
10:05film dokumentalny
Extra Mocne Light
11:10program rozrywkowy
Na osi (250)
11:45magazyn motoryzacyjny
Na osi (251)
12:20magazyn motoryzacyjny
Niesamowite tajemnice
13:00serial dokumentalny
TV 4
Miłość na zakręcie (39)
10:00serial obyczajowy
Miłość na zakręcie (40)
10:30serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (595)
11:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (596)
12:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (597)
13:00serial obyczajowy
TV 6
Jaś Fasola (2)
10:00serial komediowy
Przetrwać w dziczy 2: Serengeti
10:40komedia przygodowa
TV Puls
13 posterunek 2 (37)
od 9:30serial komediowy
Rodzinny interes 2 (63)
10:10serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (64)
11:05serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (65)
12:05serial obyczajowy
Rodzinny interes 2 (66)
13:05serial obyczajowy
TVP Kultura
Tygodnik kulturalny
10:05magazyn kulturalny
Czarna krowa w kropki bordo
12:40film krótkometrażowy
Trąba
12:45film krótkometrażowy
Fortepian
12:50film krótkometrażowy
.!?
13:00film animowany
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:15magazyn
Polonia 24
10:55magazyn informacyjny
Halo Polonia
11:10magazyn
Okrasa łamie przepisy
11:50magazyn kulinarny

FILMOWE

ale kino+
Ciemna strona Księżyca
od 9:35film dokumentalny
Z pasją
10:45komediodramat
Włoska robota
12:30komedia sensacyjna
AXN
Hotel Transylwania
od 9:05film animowany
Patolog (3)
10:55serial obyczajowy
Patolog (4)
12:05serial obyczajowy
The Good Doctor (17)
13:10serial obyczajowy
CANAL+
Paddington 2
od 9:05film familijny
Nie przegap
10:50magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
12:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
CANAL+ 1
zdjęciePaddington 2
10:05film familijny
Nie przegap
11:50magazyn informacyjny
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:55mecz: FC Barcelona - Real Madryt CF
CANAL+ Family
Małe zwierzaki i przyjaciele (6)
10:00serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (11)
10:55serial dokumentalny
Bardzo dziki wschód (12)
11:20serial dokumentalny
Pierwszy rok
13:20dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Dr Dolittle 2
od 8:55komedia
Łapu-capu extra
10:25chochliki telewizyjne
Szukając misia
10:55komedia
Nie przegap
12:15magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
Jeźdźcy burzy 2 (2)
od 9:10serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (3)
10:10serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (4)
11:10serial kryminalny
Jeźdźcy burzy 2 (5)
12:05serial kryminalny
Nieznajomi (1)
13:05serial sensacyjny
Nieznajomi (2)
13:50serial sensacyjny
CBS Europa
Nowy świat (2-ost.)
od 9:15serial kostiumowy
Niebiosa mogą zaczekać
11:10komedia romantyczna
HBO
Alicja w Krainie Czarów
od 9:30film fantasy
Księga życia
13:10film animowany
HBO 2
Nie ma jak u siostry
od 9:20komedia
W głowie się nie mieści
11:10film animowany
Rampage: Dzika furia
12:45film przygodowy
HBO 3
Kowboje i Obcy
od 9:35film SF
Doom Patrol (15)
12:05serial przygodowy
Daphne i Velma
13:00komedia sensacyjna
Kino TV
Dwóch facetów w jednym
od 8:40komedia fantasy
Agent z przypadku
12:25komedia sensacyjna
TNT
Złoto dla zuchwałych
od 8:25komedia wojenna
Robinson Crusoe
11:25dramat przygodowy
TNT, kamera, akcja! (545)
13:10magazyn filmowy
Zwierzak
13:45komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 9:00mecz: Los Angeles Lakers - Utah Jazz
LaLiga Show
11:00magazyn piłkarski
Super Piątek
11:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
12:00mecz: Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
nSport+
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 9:00mecz: Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
11:15mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
Planeta Ekstraklasa (12)
13:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
10:00mecz półfinałowy
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
12:30mecz: BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo
Polsat Sport Extra
Rugby: Puchar Świata - Japonia 2019
10:00mecz półfinałowy
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
12:30mecz: Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Polsat Sport News
Sport flesz
10:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
10:07magazyn tenisowy
Sport flesz
11:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
11:07mecz półfinałowy gry pojedynczej
Sport flesz
12:00program informacyjny
Tenis: Turniej ATP w Bazylei
12:07mecz półfinałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Hokej: NHL
od 8:15mecz: Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche
Stan futbolu
12:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
13:30mecz: Polska - Macedonia Północna

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!