Program TV

POPULARNE

TVP 1
Jeden z dziesięciu
5:00teleturniej
Jaka to melodia?
5:35teleturniej muzyczny
Elif (497)
7:05serial obyczajowy
TVP 2
Koło fortuny (350)
5:25teleturniej
M jak miłość (1450)
6:00serial obyczajowy
Cerkiew w kotłowni
6:55reportaż
Na sygnale: Roszada (72)
7:20serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Zimowa jazda na maksa
od 3:10program rozrywkowy
Na osi (230)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Cafe Futbol
od 3:00magazyn piłkarski
Trans World Sport
4:40magazyn sportowy
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Dragon Ball Super (44)
7:35serial anime
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Buffy, postrach wampirów (8)
7:00serial przygodowy
TVN 7
Moc magii
od 2:30interaktywny program rozrywkowy
Prawo Agaty 3 (8)
5:00serial obyczajowy
Ukryta prawda (591)
6:05serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (86)
7:05serial fabularno-dokumentalny
WP
Megafabryki: Frito Lay (19)
5:00serial dokumentalny
WP Raport (79)
6:00program informacyjny
Tłit (55)
6:25program publicystyczny
Sześć sióstr (46)
6:50serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Na drodze
4:00film krótkometrażowy
NDR
4:30film krótkometrażowy
Belfer (7)
5:05serial kryminalny
AXN
Skorpion 3 (8)
6:45serial sensacyjny
Premiera: Elementary 6 (1)
7:40serial kryminalny
CANAL+
Noc poślubna w biały dzień
od 3:40film obyczajowy
Twierdze przyrody (1)
4:55serial dokumentalny
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Persona non grata
6:15dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Pomiędzy słowami
od 3:15dramat obyczajowy
Twierdze przyrody (1)
5:55serial dokumentalny
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Persona non grata
7:15dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Cicha noc
od 3:00dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
6:00magazyn muzyczny
Powrót do Montauk
6:30dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Palimpsest
od 3:05thriller
Słodko-gorzki
4:25dramat obyczajowy
Voodoo tata
6:00komedia
Nie przegap
7:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Komornik
od 3:10dramat obyczajowy
Materiał nieemisyjny (4)
4:45film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
6:15magazyn filmowy
Materiał nieemisyjny (2)
6:45film krótkometrażowy
Informator (1)
7:00serial sensacyjny
CBS Europa
List miłosny
od 2:40komedia obyczajowa
Na tych samych falach
4:25komedia romantyczna
Elementary (2)
6:00serial kryminalny
Amerykańska marzycielka
7:00komedia przygodowa
HBO
Slender Man
od 3:25horror
XXXLove
4:55film dokumentalny
Godzilla
6:00film SF
HBO 2
To
od 1:55horror
Paweł, apostoł Chrystusa
4:10dramat historyczny
Break
6:00komedia
Dobry listonosz
7:35film dokumentalny
HBO 3
Superfly
4:00film sensacyjny
Nocna jazda
6:00komedia
Droga do szczęścia
7:30dramat obyczajowy
Kino Polska
Krab i Joanna
od 2:25film obyczajowy
Bikini blue
4:10dramat obyczajowy
Kostka cukru
5:50film dokumentalny
Aria dla atlety
6:05dramat obyczajowy
Kino TV
Mój przyjaciel lis
5:30film familijny
Skrywana przeszłość
7:05dramat obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze (171)
4:00serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (720)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (721)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (56)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (57)
6:30serial dokumentalny
Nasz nowy dom (96)
7:00reality show
Stopklatka TV
Plebania (227)
od 3:55serial obyczajowy
Wewnątrz ścigam się
4:30film krótkometrażowy
Złotopolscy (222)
6:00telenowela
Złotopolscy (223)
6:40telenowela
Plebania (229)
7:15serial obyczajowy
Plebania (230)
7:45serial obyczajowy
TNT
Utalentowany pan Ripley
od 3:20dramat kryminalny
Rozbici 3: A Game of Chest (4)
5:35serial komediowy
Bezkresne niebo
6:00western

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 2:40mecz: Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Bundesliga Highlights Show
6:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
7:00serial dokumentalny
Eurosport 1
Game Schett and Mats
5:00magazyn tenisowy
Pojedynek dnia
5:30magazyn tenisowy
Tenis: Turniej French Open w Paryżu
7:30mecz 4. rundy gry pojedynczej
nSport+
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:00mecz: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
6:00mecz finałowy fazy play-off
Sport flesz
7:00program informacyjny
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
7:07mecz finałowy fazy play-off

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!