Program TV

SOBOTA 30.03
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Klan (3455)
5:10telenowela
Klan (3456)
5:35telenowela
Klan (3457)
5:55telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Legend
od 2:00dramat biograficzny
Koło fortuny (256)
5:20teleturniej
Barwy szczęścia (2029)
5:55serial obyczajowy
zdjęcieBarwy szczęścia (2030)
6:25serial obyczajowy
M jak miłość (1431)
7:00serial obyczajowy
Polsat
Cienka czerwona linia
od 0:45film wojenny
Kabaretowa Ekstraklasa
4:30program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
zdjęcieNowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
5:20magazyn reporterów
Mango
5:45telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Extra Mocne Light
4:05program rozrywkowy
Na osi (219)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
Drużyna książęca (6)
5:55serial historyczny
Drużyna książęca (7/8)
6:50serial historyczny
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
Detektyw Monk (9)
7:00serial kryminalny
Detektyw Monk (10)
7:55serial kryminalny
TV Puls
Menu na miarę (10)
od 3:55program kulinarny
Z archiwum policji (13-ost.)
4:15serial dokumentalny
Dyżur 2 (21)
4:40serial dokumentalny
Dyżur 2 (22)
5:10serial dokumentalny
Taki jest świat 4 (13)
7:00program informacyjny
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Sierocki na sobotę (14)
5:00program rozrywkowy
Focus on Poland (68)
5:55program informacyjny
Barwy szczęścia (1946)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1947)
6:40serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1948)
7:05serial obyczajowy
Barwy szczęścia (1949)
7:30serial obyczajowy
WP
Orphan Black 3 (9)
4:00serial SF
Hot lista OPEN.FM (15)
6:00program muzyczny

FILMOWE

ale kino+
Czułość
od 3:55dramat obyczajowy
Basen
5:25film krótkometrażowy
AXN
Zagadki z przeszłości 2 (11)
6:00serial przygodowy
Zagadki z przeszłości 2 (12)
7:00serial przygodowy
CANAL+
Kochankowie roku tygrysa
od 2:45melodramat
Voodoo tata
4:30komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
O co biega?
6:15magazyn sportowy
Podatek od miłości
6:45komedia romantyczna
CANAL+ 1
Kochankowie roku tygrysa
od 3:45melodramat
Voodoo tata
5:30komedia
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
O co biega?
7:15magazyn sportowy
Podatek od miłości
7:45komedia romantyczna
CANAL+ Family
Pewnego razu w listopadzie
od 3:00dramat obyczajowy
Cisza
4:30dramat obyczajowy
O co biega?
7:05magazyn sportowy
Mrówka wychodzi za mąż (5)
7:35serial animowany
Volta
7:50komedia
CANAL+ Film
Aktualności filmowe+
od 3:40magazyn filmowy
Materiał nieemisyjny
6:00film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny
6:15film krótkometrażowy
Aktualności filmowe+
6:30magazyn filmowy
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Kontrola gniewu
7:15komedia
CANAL+ Seriale
Listy miłosne
od 3:15dramat psychologiczny
Aktualności filmowe+
5:00magazyn filmowy
Łapu-capu extra
5:30chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
6:10chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
6:15film krótkometrażowy
Motylek (3)
6:30dramat obyczajowy
CBS Europa
Pret-a-Porter
od 2:35komedia
Zdrówko! 2 (7/22)
5:10serial komediowy
Zdrówko! 2 (6/22)
5:35serial komediowy
Jego zdaniem, jej zdaniem
6:00komedia romantyczna
HBO
Kung Fu Panda
6:00film animowany
Wymyśleni bohaterowie
7:30komediodramat
HBO 2
Sully
od 2:55dramat obyczajowy
Proud Mary
4:30film sensacyjny
21
6:00film sensacyjny
HBO 3
Barbershop (1)
4:00talk-show
Barbershop (2)
4:25talk-show
Barbershop (3)
4:55talk-show
Barbershop (4)
5:25talk-show
Thor
6:00film przygodowy
Lego Ninjago: Film
7:50film animowany
Kino Polska
Sponsoring
od 2:10dramat społeczny
Pestka
4:20dramat psychologiczny
Wesela nie będzie
6:00dramat psychologiczny
Polsat Film
Ślad (17)
od 3:15serial kryminalny
Gliniarze (73)
4:15serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (174)
5:15serial fabularno-dokumentalny
Niania w wielkim mieście (5)
6:15serial obyczajowy
Niania w wielkim mieście (6)
7:15serial obyczajowy
Stopklatka TV
Imagine
od 3:35film obyczajowy
Ślina
5:40etiuda filmowa
Premiera: Kolekcja
6:00film krótkometrażowy
Scena śmiechu (8)
7:15program rozrywkowy
TNT
To jest mój kraj
od 3:50dramat wojenny
Tropiciele 2: Paranoja (5)
5:35serial kryminalny
Toast za Nowy Jork
6:00film biograficzny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premier League MatchPack
4:00magazyn piłkarski
La Liga Show
4:30magazyn piłkarski
Super Piątek
6:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
6:25mecz: Górnik Zabrze - Cracovia
TVP Sport
Sporty walki: Gala PLMMA 78
od 3:05sporty walki
Sportowy wieczór
5:05program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
5:55podsumowanie meczów 1. i 2. kolejki

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!