Niesamowite!: Prześladowca (13)

Niesamowite!: Prześladowca (13)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Karina i Jacek tworzą udany związek. W domu pary pojawia się kobieta, która podaje się za byłą dziewczynę mężczyzny. Informuje ona Karinę, że jej narzeczony utrzymuje kontakty z mafią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym.

W tym odcinku

Karina i Jacek tworzą udany związek. Ich szczęście kończy się jednak wraz z przeprowadzką do nowego mieszkania. Para zaczyna wówczas otrzymywać listy z pogróżkami, wobec których stróże prawa okazują się bezradni. Pewnego dnia, podczas nieobecności Jacka, w domu pary pojawia się kobieta, która podaje się za byłą dziewczynę mężczyzny. Informuje ona Karinę, że jej narzeczony utrzymuje kontakty z mafią. Zszokowana kobieta postanawia sprawdzić te informacje. Jeszcze tego samego dnia w rzeczach Jacka znajduje pistolet. Robi mężczyźnie awanturę, w wyniku której jej narzeczony wyprowadza się do matki. Gdy jednak pierwsze emocje opadają, Karina postanawia wyjaśnić sprawę.

Zobacz także