Niesamowite!: Prześladowca (13)

Niesamowite!: Prześladowca (13)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Karina i Jacek tworzą udany związek. W domu pary pojawia się kobieta, która podaje się za byłą dziewczynę mężczyzny. Informuje ona Karinę, że jej narzeczony utrzymuje kontakty z mafią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 września
za 4 dni
3:20 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym.

W tym odcinku

Karina i Jacek tworzą udany związek. Ich szczęście kończy się jednak wraz z przeprowadzką do nowego mieszkania. Para zaczyna wówczas otrzymywać listy z pogróżkami, wobec których stróże prawa okazują się bezradni. Pewnego dnia, podczas nieobecności Jacka, w domu pary pojawia się kobieta, która podaje się za byłą dziewczynę mężczyzny. Informuje ona Karinę, że jej narzeczony utrzymuje kontakty z mafią. Zszokowana kobieta postanawia sprawdzić te informacje. Jeszcze tego samego dnia w rzeczach Jacka znajduje pistolet. Robi mężczyźnie awanturę, w wyniku której jej narzeczony wyprowadza się do matki. Gdy jednak pierwsze emocje opadają, Karina postanawia wyjaśnić sprawę.

Zobacz także