Program TV

POPULARNE

TVP 1
Sisi (4-ost.)
od 21:20serial kostiumowy
Niosła Go Polska (2-ost.)
22:20film dokumentalny
Pielgrzym
23:50film dokumentalny
Wichry wojny (3/7)
1:05serial obyczajowy
TVP 2
Ja wam pokażę!
od 21:40film obyczajowy
zdjęcieZemsta o jasnych oczach (3/4)
23:45serial obyczajowy
Polsat
Life
od 20:05horror SF
Joker
22:20dramat sensacyjny
Nasz nowy dom (84)
0:00reality show
Nasz nowy dom (85)
0:50reality show
Tajemnice losu
1:40program rozrywkowy
TVN
Nico: Ponad prawem
od 21:30film sensacyjny
zdjęcieKuba Wojewódzki (11)
23:30talk-show
W garniturach (6)
0:35serial obyczajowy
Szokujące potrawy (4)
1:35serial dokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Wiking
od 21:00dramat historyczny
zdjęcieParagraf 78
23:55thriller SF
TV 6
zdjęcieDzieci
23:00horror
STOP Drogówka
0:40magazyn policyjny
Krzysztof Rutkowski, słucham?
1:40film dokumentalny
TVN 7
Labirynt
od 20:00thriller
zdjęcieOstatni bastion
23:10film sensacyjny
Zagubieni (7/25)
1:45serial przygodowy
WP
Atak wielkiej ryby
22:00film dokumentalny
Potwory z przedmieścia
23:00film dokumentalny
Moje nieidealne dziecko (1/2)
0:55film dokumentalny

FILMOWE

AXN
Nocna zmiana 2 (1)
od 21:55serial obyczajowy
Nocna zmiana 2 (2)
22:50serial obyczajowy
Zabójcze umysły 13 (12)
23:45serial kryminalny
Seal Team 2 (7)
0:40serial sensacyjny
The Good Doctor (13)
1:35serial obyczajowy
CANAL+
Kickboxer: Odwet
od 21:00dramat sensacyjny
zdjęcieEuforia
22:50dramat przygodowy
Nigdy cię tu nie było
0:30dramat kryminalny
CANAL+ 1
Kickboxer: Odwet
22:00dramat sensacyjny
zdjęcieEuforia
23:50dramat przygodowy
Nigdy cię tu nie było
1:30dramat kryminalny
CANAL+ Family
Zanurzeni
od 21:15dramat obyczajowy
Straszna kobieta
23:05dramat obyczajowy
Nowa Tonacja
0:35magazyn muzyczny
Pomiędzy słowami
1:05dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Na głęboką wodę
od 21:50dramat biograficzny
Straż wiejska 2
23:30komedia kryminalna
Rozdroże Café
1:10dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Złoto Gujany 2 (8)
od 21:30serial sensacyjny
Mała doboszka (1)
22:25serial sensacyjny
Mała doboszka (2)
23:10serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (7)
0:00serial sensacyjny
Mr. Mercedes 2 (8)
0:50serial sensacyjny
Kamerdyner
1:40dramat historyczny
CBS Europa
Equilibrium
od 21:00film SF
zdjęciePęknięcie
23:05thriller SF
Sztokholm w Pensylwanii
1:05dramat obyczajowy
HBO
Obsesja Eve 2 (8)
22:55serial sensacyjny
2012
23:45film katastroficzny
HBO 2
Exodus: Bogowie i królowie
od 21:00dramat przygodowy
zdjęcieBez litości 2
23:30thriller
Jęk czarnego węża
1:30dramat obyczajowy
HBO 3
Detektyw 3 (4/8)
od 21:50serial kryminalny
Opowieść podręcznej 2 (5/13)
23:00serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 2 (6/13)
23:50serial obyczajowy
Opowieść podręcznej 2 (7/13)
0:45serial obyczajowy
Droga do szczęścia
1:45dramat obyczajowy
Kino Polska
Ewa
22:00dramat obyczajowy
Sztuka kochania
0:25komedia erotyczna
Kino TV
Kobieta w czerni
od 21:00horror
Kochanek Lady Chatterley
1:15dramat obyczajowy
Polsat Film
zdjęcieBez litości
23:05film sensacyjny
Gliniarze (178)
1:55serial paradokumentalny
TNT
Siedem
od 21:00thriller
zdjęcieWzgórze Rozdartych Serc
23:30dramat sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
NBA Awards 2018/19
od 21:00widowisko
Piłka nożna: Liga hiszpańska
22:40najlepsi bramkarze sezonu 2018/2019
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 19. kolejka
23:15magazyn piłkarski
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
0:15mecz: Cracovia - Pogoń Szczecin
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 21:00rewanżowy mecz finałowy fazy play-off: RCD Mallorca - Deportivo La Coruna
Boks: Walka o pas WBC w Minneapolis
23:00waga lekkopółśrednia: Anthony Dirrell - Avni Yildirim
Sport News+
0:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
od 20:55mecz fazy grupowej: Chile - Urugwaj
Boks: Polsat Boxing Night: Nowe rozdanie
0:30waga ciężka: Tomasz Adamek - Solomon Haumo
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Copa America - Brazylia 2019
23:00mecz fazy grupowej: Ekwador - Japonia
Igrzyska Europejskie - Mińsk 2019: Lekkoatletyka
1:00ćwierćfinały zawodów w formule Dynamic New Athletics
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa Świata - Francja 2019
od 20:50mecz 1/8 finału: Holandia - Japonia
Sportowy wieczór
22:55program informacyjny
Tenis: Turniej WTA w Eastbourne
0:45mecz 1. rundy gry pojedynczej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!