Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (170)
20:30telenowela
Teatr Telewizji: W małym dworku
21:00sztuka Stanisława Ignacego Witkiewicza
Życie na gorąco: Tupanaca (6/9)
23:25serial sensacyjny
TVP 2
Barwy szczęścia (2151)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2152)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1476)
20:55serial obyczajowy
Kino bez granic: Serena
22:50dramat obyczajowy
Polsat
zdjęcieMegahit: Apocalypto
20:05dramat przygodowy
Oczy smoka
23:00film sensacyjny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2990)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (191)
20:55teleturniej
Klinika bez tajemnic (2)
21:30program medyczny
Osaczeni
22:30thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
21:05program rozrywkowy
Eksterminatorzy
22:00film SF
Pierwszy raz
23:45film erotyczny
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (26)
21:00program rozrywkowy
Śmierć na 1000 sposobów (8)
22:10serial dokumentalny
Śmierć na 1000 sposobów (9)
22:40serial dokumentalny
Zaginiony batalion
23:00film wojenny
TV 6
Galileo (256)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Kickboxer 2: Godzina zemsty
20:00film sensacyjny
Champion 2
21:55dramat sensacyjny
Zasady walki 3: Odkupienie
23:50film sensacyjny
TVN 7
Big Brother 2 (75/80)
20:00reality show
zdjęcieOstatnia misja
21:00film sensacyjny
Ouija
23:50horror
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (239)
23:10program informacyjny
Być kobietą w Himalajach
23:30film dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
City Island
od 18:15komediodramat
Premiera: Królowa Margot
20:10dramat historyczny
Purpurowe rzeki (1)
23:05serial kryminalny
AXN
Ultraviolet 2 (10)
20:05serial kryminalny
Premiera: S.W.A.T. 2 (21)
21:00serial sensacyjny
Premiera: S.W.A.T. 2 (22)
22:00serial sensacyjny
Premiera: S.W.A.T. 2 (23)
22:55serial sensacyjny
Pociąg z forsą
23:55film sensacyjny
CANAL+ 1
Prawdziwe kłamstwa
od 18:30komedia sensacyjna
Nie przegap
20:45magazyn informacyjny
Premiera: Bliscy nieznajomi
20:55film dokumentalny
CANAL+ Family
Wakacyjna terapia
od 19:30komedia
zdjęcieTrzęsienie ziemi
21:05film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Premiera: Dwunastu (3)
20:00serial kryminalny
Premiera: Dwunastu (4)
20:50serial kryminalny
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
21:40serial komediowy
Mr. Mercedes 3 (7)
23:55serial sensacyjny
CBS Europa
Anna Karenina
od 18:30dramat kostiumowy
Napad na bank
21:00komedia kryminalna
O czym marzą faceci
22:45komedia kryminalna
HBO
Nieświadomi (5)
od 19:10serial szpiegowski
Watchmen (8/9)
20:10serial przygodowy
zdjęcieGreen Book
22:20dramat obyczajowy
HBO 2
Mary Poppins powraca
od 18:50film fantasy
Temple (6/8)
22:40serial obyczajowy
Interstellar
23:30film SF
HBO 3
Sekretne życie par (4)
20:00serial obyczajowy
Watchmen (8/9)
21:00serial przygodowy
Pani Fletcher (7)
22:00serial komediowy
Dolina Krzemowa 6 (7)
22:35serial komediowy
Kino Polska
Yuma
20:00film kryminalny
Dom zły
22:25dramat kryminalny
Kino TV
Poirot: Sen
od 19:55serial kryminalny
Kroll
23:35film sensacyjny
Polsat Film
Miasto nadziei
od 19:00komedia romantyczna
Intrygujący poniedziałek: Stoker
21:00dramat psychologiczny
Gorący towar
23:00komedia kryminalna
Stopklatka TV
zdjęcieKrwawa rzeka
20:00thriller
Święci z Bostonu
21:55dramat sensacyjny
TNT
Płonące siodła
od 19:05western komediowy
Amerykański ninja
21:00film sensacyjny
4 Blocks 3: Trusted Enemy
23:00serial kryminalny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
20:00magazyn piłkarski
Turbokozak
21:00magazyn piłkarski
Premiera: Ekstrapaka: 18. kolejka
21:45magazyn piłkarski
Basket+
22:45newsy sportowe
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga angielska
23:15mecz: West Ham United FC - Arsenal FC
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
od 19:00mecz: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors
LaLiga Highlights Show
21:00magazyn piłkarski
Ekstraklasa po godzinach
22:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 18. kolejka
23:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 18:00mecz: PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu CMC Zawiercie
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: GKS Katowice - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin
Polsat Sport Extra
Atleci
20:00magazyn sportowy
Magazyn ligi holenderskiej
20:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
21:00mecz: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard
Piłka nożna: Liga czeska
23:00mecz: AC Sparta Praga - FK Mlada Boleslav
TVP Sport
Gol Ekstra
20:05magazyn piłkarski
Sportowy wieczór
22:00program informacyjny
GOL
22:35magazyn archiwalny
Piłka nożna: Puchar Włoch
23:15mecz 4. rundy: Cagliari Calcio - UC Sampdoria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!