Program TV

POPULARNE

TVP 1
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Sport
20:25magazyn sportowy
Leśniczówka (90)
20:30telenowela
TVP 2
Barwy szczęścia (2003)
od 19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2004)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1421)
20:55serial obyczajowy
Rozbite marzenia. 1918-1939 (7/8)
21:55serial fabularno-dokumentalny
Godziny grozy (6/8)
23:05serial sensacyjny
Sfora (4/9)
23:55serial sensacyjny
Polsat
Świat według Kiepskich (389)
od 19:30serial komediowy
Megahit: Bogowie Egiptu
20:10film przygodowy
Ślad (25)
22:55serial kryminalny
Bad Ass: Twardziele 2
23:55film sensacyjny
TVN
Uwaga!
od 19:50magazyn reporterów
Na Wspólnej (2826)
20:15serial obyczajowy
Milionerzy (148)
20:55teleturniej
zdjęcieDług
21:30dramat sensacyjny
Non-Stop
23:55thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Dwie legendy (8-ost.)
od 19:30serial sensacyjny
Heheszki na całego (48)
20:30program rozrywkowy
Opętanie
21:00horror
TV 4
Włatcy móch: Dyrzór (119)
21:00serial animowany
Śmierć na 1000 sposobów (7)
21:35serial dokumentalny
Galileo (710)
22:00program popularnonaukowy
Galileo (711)
23:00program popularnonaukowy
TV 6
Galileo (119)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
Odrzut
20:00film sensacyjny
zdjęciePodziemny krąg
21:55dramat psychologiczny
TVN 7
zdjęcieZakochani
20:00komedia romantyczna
zdjęcieW garniturach (11/12)
22:20serial obyczajowy
TVP Polonia
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn informacyjny
Doręczyciel: Kinderbal (10/14)
20:45serial obyczajowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (393)
22:05program publicystyczny
Halo Polonia
22:20magazyn
Focus on Poland (39)
23:10program informacyjny
Tajemnice de Revolutionibus
23:30film dokumentalny
WP
Ucho Prezesa 4 (15)
20:05serial komediowy
Mistrzowie Kabaretu (2)
20:20program rozrywkowy
Prawda o Emanuel
21:55thriller
Mystery Road
23:55thriller

FILMOWE

ale kino+
Trzy pokolenia
od 18:25dramat obyczajowy
Fortitude 3 (2)
22:35serial sensacyjny
Huba
23:35film obyczajowy
AXN
Seal Team (5)
20:00serial akcji
Premiera: S.W.A.T. (19)
21:00serial sensacyjny
Premiera: Designated Survivor (7)
22:00serial kryminalny
Bad Boys 2
23:00film sensacyjny
CANAL+
Dziewczyna we mgle
od 18:50thriller
zdjęciePremiera: Wyspa psów
21:00film animowany
Telefon
22:45thriller
CANAL+ 1
Dziewczyna we mgle
od 19:50thriller
zdjęciePremiera: Wyspa psów
22:00film animowany
Telefon
23:45thriller
CANAL+ Family
Madame
od 19:30komediodramat
Patti Cake$
21:00dramat obyczajowy
Kobieta sukcesu
22:45komedia romantyczna
CBS Europa
Słodkie zmartwienia
od 19:05komedia romantyczna
Pokojówka na Manhattanie
22:55komedia romantyczna
HBO
Ciche miejsce
od 18:35horror
Detektyw 3 (7)
20:10serial kryminalny
Premiera: Na wylocie 3 (5)
21:10serial komediowy
zdjęcieBrexit
22:15dramat biograficzny
Mission: Impossible
23:50film sensacyjny
HBO 2
Speed Racer
od 18:45film przygodowy
Wonder Woman
21:00film fantasy
Odpowiednik (9/10)
23:20serial SF
HBO 3
Gra o tron (2/10)
20:05serial fantasy
zdjęcieDetektyw 3 (7)
21:00serial kryminalny
Na wylocie 3 (5)
22:00serial komediowy
Czarny poniedziałek (4)
22:30serial komediowy
Geostorm
23:05film SF
Kino Polska
Gracze
20:00film sensacyjny
Komedia małżeńska
22:05komedia obyczajowa
Stopklatka TV
Castle: Vodun (6)
20:55serial kryminalny
zdjęcieW pogoni za zbrodniarzem
21:50film sensacyjny
Futro
23:55komedia
TNT
Dystrykt 9
21:00film SF
Matrix
23:15film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach
20:00magazyn piłkarski
Premiera: Ekstrapaka: 22. kolejka
21:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
22:00magazyn piłki ręcznej
Premiera: Sport News+
23:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga niemiecka
23:10mecz: FC Norymberga - Borussia Dortmund
nSport+
La Liga Highlights Show
20:00magazyn piłkarski
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
21:00magazyn piłki ręcznej
Ekstraklasa po godzinach
22:00magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 22. kolejka
23:00magazyn piłkarski
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: Energa MKS Kalisz - E.Leclerc Radomka Radom
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
20:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro
22:30mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Magazyn ligi holenderskiej
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga holenderska
20:40mecz: sc Heerenveen - PSV Eindhoven
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
23:00mecz: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga czeska
od 19:00mecz: FC Viktoria Pilzno - SK Slavia Praga
Magazyn narciarski
21:00magazyn sportowy
Atleci
21:30magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
22:00mecz: Sir Safety Conad Perugia - BCC Castellana Grotte
TVP Sport
Hokej: Polska Hokej Liga
od 17:50mecz: 1. rundy fazy play-off: KS Unia Oświęcim - Tauron KH GKS Katowice
4-4-2 (1)
20:25magazyn piłkarski
4-4-2 (2)
20:55magazyn piłkarski
Sportowy wieczór (2)
21:25program informacyjny
Gol Ekstra
22:00magazyn piłkarski
Gol po Golu
23:35magazyn archiwalny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!