Program TV

POPULARNE

TVP 1
Klan (3618)
18:00telenowela
Korona królów (339)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Leśniczówka (199)
20:30telenowela
"Zniewolona". Kulisy (23)
20:55cykl felietonów
Zniewolona (23/48)
21:05serial kostiumowy
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Va banque (35)
18:30teleturniej
Barwy szczęścia (2201)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2202)
20:10serial obyczajowy
M jak miłość (1497)
20:55serial obyczajowy
Lepsza połowa (16-ost.)
21:50serial komediowy
Polsat
Pierwsza miłość (3021)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (266)
19:30serial komediowy
zdjęciePrometeusz
20:10horror SF
TVN
Ukryta prawda (766)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
Milionerzy (231)
20:55teleturniej
Specjalista
21:30film sensacyjny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Nowy Kabaretowy Szał
18:00program rozrywkowy
Niesamowite tajemnice
19:00serial grozy
Nowy Kabaretowy Szał
20:00program rozrywkowy
Kabaretowy Szał
21:00program rozrywkowy
TV 4
Septagon (15)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (620)
19:00serial obyczajowy
Gladiator
21:05film sensacyjny
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (41)
od 17:15serial kryminalny
Miodowe lata: Magia sceny (26)
18:15serial komediowy
Galileo (574)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
W pogoni za zemstą
20:00film sensacyjny
TVN 7
Szkoła (774)
18:00serial paradokumentalny
19+ (480)
19:00serial paradokumentalny
zdjęcieHotel Paradise (2/40)
20:00reality show
Seks w wielkim mieście
21:00komedia romantyczna
TVP Kultura
Dokument.pl: Nieobecność
18:00film dokumentalny
Powidoki: Martin Heidegger
19:10program publicystyczny
Wozzeck
20:30opera Albana Berga
TVP Polonia
Koło pióra
18:25program kulturalny
Barwy szczęścia (2135)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny
WP
Światowe kraksy (8)
18:00program rozrywkowy
Seks Wpadki (2)
21:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Otwarcie
od 17:35film krótkometrażowy
Zmiana pasa
18:20thriller
Historia zemsty
20:10thriller
AXN
Aniołki Charliego
od 16:10film sensacyjny
Mroczna Wieża
18:10film fantasy
L.A.'s Finest (13)
20:05serial akcji
Zabójcze umysły 14 (8)
21:00serial kryminalny
CANAL+
Przerwa w programie
od 17:40thriller
Nie przegap
19:05magazyn informacyjny
Pasażer
19:15thriller
Hoffa
21:00dramat kryminalny
CANAL+ 1
Rodzinka z przypadku
od 17:10komedia
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Przerwa w programie
18:40thriller
Nie przegap
20:05magazyn informacyjny
Pasażer
20:15thriller
CANAL+ Family
Grinch
18:05film animowany
Kręcisz mnie
19:30komedia romantyczna
W pułapce myśliwego
21:15dramat historyczny
CANAL+ Film
Całe szczęście
18:05komedia romantyczna
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Premiera: Święta Judy
20:00dramat biograficzny
Kataklizm
21:50film SF
CANAL+ Seriale
Aktualności filmowe+
od 17:40magazyn filmowy
Mały Grand Hotel: Murzyn (3)
18:10serial komediowy
Mały Grand Hotel: Napad (4)
18:25serial komediowy
Mały Grand Hotel: Duchy (5)
18:40serial komediowy
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
18:55serial komediowy
Story
19:10film animowany dla dorosłych
Prawie rodzina (11)
19:15serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (12)
20:00serial obyczajowy
Premiera: Prawie rodzina (13)
20:45serial obyczajowy
Dwunastu (7)
21:30serial kryminalny
CBS Europa
Świąteczne dzwonki
od 17:00dramat obyczajowy
Pęknięte zwierciadło
18:55film kryminalny
Legenda pijanego mistrza
21:00komedia karate
HBO
Hotel Transylwania 3
od 17:40film animowany
Premiera: Nowy papież (7/9)
20:10serial obyczajowy
Premiera: Ray Donovan 7 (7/10)
21:15serial obyczajowy
HBO 2
Czego pragną mężczyźni
od 16:30komedia romantyczna
zdjęcieMission: Impossible - Fallout
18:30film sensacyjny
Biały kruk
21:00film biograficzny
HBO 3
Latający biznes
18:00komedia
Gra o tron 8 (3/6)
19:40serial fantasy
Nowy papież (7/9)
21:00serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs Deluxe (15)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (17)
19:00program rozrywkowy
Kroll
20:00film sensacyjny
Kino TV
Meteor (1/2)
od 17:55film katastroficzny
Superhero
21:00komedia SF
Polsat Film
Zmartwychwstały
od 16:45dramat obyczajowy
zdjęcieJa, szpieg
19:00komedia sensacyjna
Wesoły wtorek: Obóz integracyjny
21:00komedia sensacyjna
TNT
Zakazane królestwo
18:50film przygodowy
Niebiańska plaża
21:00film przygodowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Premiera: Magazyn Velux EHF
19:00magazyn piłki ręcznej
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
19:30serial dokumentalny
Premiera: Ekstraklasyka (23)
20:00magazyn piłkarski
Premiera: Droga do El Clasico
20:30magazyn piłkarski
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
21:35serial dokumentalny
Eurosport 2
Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020
19:30bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020
19:57bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Wiadomości Eurosportu
20:44magazyn informacyjny
Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Trondheim
20:51bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet
nSport+
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
od 17:00mecz: ORLEN Wisła Płock - Bidasoa Irun
LaLiga Highlights Show
19:30magazyn piłkarski
O co biega?
20:25magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
21:00mecz: FC Barcelona - SD Eibar
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
od 17:30mecz: E.LECLERC Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
TVP Sport
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
od 17:55mecz: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Sandra Spa Pogoń Szczecin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!