Program TV

POPULARNE

TVP 1
Klan (3568)
18:00telenowela
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2150)
19:30serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2151)
20:10serial obyczajowy
Czar par (11)
20:35teleturniej
Czar par - dogrywka (11)
21:35teleturniej
Polsat
Pierwsza miłość (2969)
18:05serial obyczajowy
Wydarzenia
18:55magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Kraina lodu: przygoda Olafa
19:40film animowany
TVN
Ukryta prawda (714)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów
zdjęcieJason Bourne
20:00thriller

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Septagon (87)
od 17:30serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (564)
19:00serial obyczajowy
Gwiazdy Kabaretu (26)
20:00program rozrywkowy
TV 6
Gliniarz i prokurator (37)
od 17:15serial kryminalny
Miodowe lata: W pułapce (45)
18:15serial komediowy
Galileo (253)
20:00program popularnonaukowy
TV Puls
zdjęcieChampion 2
20:00dramat sensacyjny
Ryzykanci
21:55dramat sensacyjny
TVN 7
SOS. Ekipy w akcji (53/60)
od 17:20serial paradokumentalny
Brzydula (62/180)
18:25serial komediowy
Big Brother 2 (73/80)
20:00reality show
Teoria spisku
21:00film sensacyjny
TVP Polonia
Wszystko przed nami (49)
18:55serial obyczajowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Sport
20:35magazyn sportowy
Polonia 24
21:45magazyn informacyjny

FILMOWE

ale kino+
Tajny dziennik
18:05dramat obyczajowy
Małżeńskie porachunki
20:10komedia kryminalna
Kurier
21:50film sensacyjny
CANAL+
Łapu-capu
18:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
zdjęcieŻmijowisko (5/7)
20:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Naga Normandia
od 16:20komedia
Polska z góry: Warmia (5)
18:10serial dokumentalny
Łapu-capu
19:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
20:50magazyn informacyjny
Żmijowisko (5/7)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Film
Jestem taka piękna!
od 16:40komedia
Kataklizm
18:25film SF
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Wdowy
20:00dramat kryminalny
CANAL+ Seriale
Bull (9)
od 17:40serial kryminalny
Bull (10)
18:20serial kryminalny
Łapu-capu
19:05chochliki telewizyjne
Dziki Bill (5)
19:10serial kryminalny
Hierro (7)
20:00serial kryminalny
Hierro (8)
20:50serial kryminalny
Najlepsza gra pod słońcem
21:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Szogun (10/12)
od 17:50serial przygodowy
Ostatni Mohikanin
18:55film przygodowy
Szczęściarze
21:00komediodramat
HBO
Spider-Man Uniwersum
od 16:20film animowany
Mroczne materie (5)
18:15serial fantasy
Premiera: Szukając Alaski (6)
19:15serial obyczajowy
zdjęciePremiera: Wataha 3 (1)
20:10serial sensacyjny
Premiera: The Affair 5 (11)
21:10serial obyczajowy
HBO 2
Armageddon
od 16:35film SF
Młody Sheldon 3 (4)
19:05serial komediowy
zdjęciePsy i koty
19:30film familijny
Rodzina od zaraz
21:00komedia
HBO 3
Ciche miejsce
od 17:10horror
Temple (6)
18:40serial obyczajowy
Magicy 2 (5)
19:25serial fantasy
Interes (11)
20:10serial komediowy
Pokój 104 3 (10)
21:30serial obyczajowy
Kino Polska
Kabaretowy rejs (80)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (82)
19:00program rozrywkowy
Psy
20:00dramat sensacyjny
Kino TV
Ratujmy Mikołaja!
18:05film animowany
Poirot: Król trefl
19:55serial kryminalny
Polsat Film
Ani słowa więcej
od 16:50komediodramat
zdjęcieKraina lodu
18:50film animowany
Stopklatka TV
Scena śmiechu (38)
od 17:15program rozrywkowy
Blues tajniaków
18:20komedia sensacyjna
zdjęciePartner
20:00komedia
TNT
Hellboy
od 16:10horror SF
Green Lantern
18:40film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
od 17:30mecz: Korona Kielce - Arka Gdynia
Super Piątek
20:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa
20:25mecz: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 16:30mecz: Athletic Bilbao - Granada CF
LaLiga Show
18:30magazyn piłkarski
Magazyn Ligi Mistrzów CEV
19:00magazyn siatkarski
Kącik klubowy (19)
20:10magazyn piłkarski
NBA Action
20:30magazyn koszykarski
Koszykówka mężczyzn: NBA
21:00mecz: Toronto Raptors - Houston Rockets
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 17:30mecz: Cuprum Lubin - BKS Visła Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
20:30mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
18:30taniec rytmiczny par tanecznych
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
20:15mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
od 17:45mecz: Zenit Sankt Petersburg - LDLC ASVEL Villeurbanne
Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix w Turynie
20:55program dowolny par sportowych
TVP Sport
Piłka nożna: Puchar Włoch
18:20podsumowanie 4. rundy
Ring TVP Sport
20:30magazyn bokserski

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!