Program TV

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3474)
18:00telenowela
Korona królów (210)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (486)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2048)
19:40serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (336)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (326)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2870)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (432)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (683)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (384)
16:30serial paradokumentalny
zdjęcieSzpital (920)
17:00serial paradokumentalny
zdjęcieUkryta prawda (1031)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Rosyjska piękność (3)
16:00serial kostiumowy
Rosyjska piękność (4/11)
17:00serial kostiumowy
Wojna z mafią 2 (15)
18:00serial kryminalny
Straż graniczna
19:05serial dokumentalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (66)
16:00serial kryminalny
Joker (66)
17:00teleturniej
Septagon (64)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (531)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (16)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (23)
16:15serial sensacyjny
Paulina (68)
17:15telenowela
Miodowe lata: Azor (83)
19:05serial komediowy
TVN 7
Sędzia Anna Maria Wesołowska: Zdrajca (97)
od 15:20serial fabularno-dokumentalny
Szpital (258)
16:20serial paradokumentalny
Prawo Agaty (10/15)
17:25serial obyczajowy
Ugotowani: Poznań (6/12)
18:25program kulinarno-rozrywkowy
TVP Kultura
Stacja
od 14:55film obyczajowy
Szczęśliwy człowiek
16:20dramat obyczajowy
Całe życie w kinie
18:00film dokumentalny
Antyfonie: Sebastian Buczek
19:35serial dokumentalny
WP
Danny Trejo testuje broń (7)
18:00serial dokumentalny
Światowe kraksy (4)
19:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Tajny dziennik
od 14:15dramat obyczajowy
Paryżanka
16:25film krótkometrażowy
Córka
16:45film krótkometrażowy
Lila
17:10film krótkometrażowy
Kino Mówi: Po Oscarach: Ajka
17:50dramat obyczajowy
AXN
Seal Team (20)
16:05serial akcji
Seal Team (21)
17:05serial akcji
CANAL+
Melinda i Melinda
od 15:15komediodramat
Osobliwość
16:55dramat SF
Nie przegap
18:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
18:35chochliki telewizyjne
Szpieg
18:40dramat sensacyjny
CANAL+ 1
Aktualności filmowe+
od 15:45magazyn filmowy
Melinda i Melinda
16:15komediodramat
Osobliwość
17:55dramat SF
Nie przegap
19:25magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:35chochliki telewizyjne
Szpieg
19:40dramat sensacyjny
CANAL+ Family
Uczciwy człowiek
17:30thriller
Tylko dla odważnych
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Prawdziwe kłamstwa
16:00komedia sensacyjna
Nie przegap
18:15magazyn informacyjny
Szanghajska robota
18:25thriller
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Seriale
Bulletproof (5)
od 15:40serial kryminalny
Bulletproof (6)
16:25serial kryminalny
Płacz (2)
17:15serial kryminalny
CBS Europa
Zbuntowana mama
od 15:20komedia
Footloose
16:55film muzyczny
HBO 2
SMILF 2 (6)
16:50serial komediowy
Lepsze życie 3 (6)
17:25serial obyczajowy
Snowfall 2 (7/10)
17:55serial kryminalny
Snowfall 2 (8/10)
18:35serial kryminalny
1945
19:25dramat obyczajowy
HBO 3
Pan i pani Adelman
od 14:20dramat obyczajowy
Heathers (5/10)
16:20serial komediowy
Star Trek
17:00film SF
Tajemnice Laketop (7)
19:10serial kryminalny
Kino Polska
Dom wariatów
16:00dramat obyczajowy
Kabaretowy rejs Deluxe (16)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs Deluxe (17)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Układ idealny
od 15:30komedia
Letnie wino
18:00dramat obyczajowy
Poirot: Morderstwo w zaułku
19:55serial kryminalny
TNT
Przyjemniaczek
od 14:40komedia sensacyjna
W głębokim ukryciu
16:35film sensacyjny
zdjęcieBuntownik z wyboru
18:25dramat psychologiczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga+ Extra
16:00magazyn ligi polskiej
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: La Liga Show
19:00magazyn piłkarski
Witaj w klubie: Górnik Zabrze
19:30serial dokumentalny
nSport+
Premiera: Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
16:00mecz: Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga
18:15mecz ćwierćfinałowy: MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
od 15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet
17:30mecz o 3. miejsce: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Liga holenderska
od 14:00mecz: FC Groningen - AFC Ajax
Trans World Sport
16:10magazyn sportowy
Tenis: Turniej ATP w Barcelonie
17:30mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga
19:45mecz fazy play-off: Panathinaikos OPAP Ateny - Real Madryt
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 15:30mecz: Chicago Fire - Colorado Rapids
Atleci
17:30magazyn sportowy
Piłka nożna: Fortuna 1. liga
18:10mecz: ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
TVP Sport
Gol Ekstra
od 15:30magazyn piłkarski
Gol po Golu
17:05magazyn archiwalny
Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet
17:50mecz: MKS Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!