Świat według Kiepskich: Ludzie bezdomni (442)

Świat według Kiepskich

sezon 16 odc. 442: Ludzie bezdomni

6.6/10
serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Andrzej Grabowski, Ryszard Kotys, Bartosz Żukowski, Marzena Kipiel-Sztuka
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Halina, chcąc pomóc dzieciom, sprzedaje mieszkanie. Kiepscy zostają bez dachu nad głową. Odkrywają, że w identycznym położeniu znaleźli się Paździochowie, Boczek i prezes Kozłowski.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W 16. jubileuszowym sezonie swoich perypetii Ferdek (Andrzej Grabowski) i Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) postanawiają sprzedać mieszkanie i wyjechać do ciepłych krajów. Oprócz tego Kiepska niechcący przyczyni się do zdymisjonowania jednego z ministrów i wybuchu zamieszek na ulicach Warszawy. Ferdek, aby dotrzymać jej kroku, trafi do więzienia. Próżnować nie będą również ich sąsiedzi. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) Paździochowie razem z Kiepskim wezmą udział w programie o gotowaniu i razem stawią czoła obcym, którzy postanawiają przypuścić atak na Ziemię. Oprócz tego Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski), Jolasia (Anna Ilczuk) i Walduś (Bartosz Żukowski) trafią do szpitala prowadzonego przez Halinkę i znajdą w nim spełnienie marzeń.

W tym odcinku

Jolasia i Waldek mają coraz więcej długów. Halina, chcąc pomóc dzieciom, sprzedaje mieszkanie. Kiepscy zostają bez dachu nad głową. Nagle odkrywają, że w identycznym położeniu znaleźli się Paździochowie, Boczek, a nawet - uchodzący za zamożnego - prezes Kozłowski. Wszyscy lądują na ulicy. Z pomocą przychodzi im Kazimierz Badura, bezdomny z wieloletnim stażem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także