O mnie się nie martw 11 (8/13)

O mnie się nie martw 11 (8/13)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz
W skrócie:Robert nie rozumie, dlaczego mieszkańcy Żelaznej są tak zestresowani. Robert próbuje namówić przyjaciół na wycieczkę pod Warszawę. Chce pokazać im inwestycję, w którą włożył wszystkie oszczędności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Krzysiek i Marta mają już dosyć przedłużającej się wizyty Danki. Wszyscy w ich otoczeniu z niecierpliwością czekają na jej wyjazd do Teksasu. Dochodzi jednak do wypadku, który przekreśla te nadzieje. Bliscy nieśmiało podpytują Marcina, czy planuje kolejny związek. Kaszuba wyznaje, że tego nie wyklucza, ale najważniejsze są dla niego Hela, Oliwka i Zbyszek. Przejęci Sylwia i Paweł ukrywają przed bliskimi, że spodziewają się dziecka. Ostatecznie decydują się przekazać im radosną nowinę. Po rozstaniu z Karoliną Kostek jest otwarty się na nowe relacje z kobietami. Zaczyna poszukiwania w internecie.

W tym odcinku

Robert nie rozumie, dlaczego wszyscy mieszkańcy Żelaznej są tak zestresowani. Marta tłumaczy mu, że mają swoje problemy, a do tego Krzysiek stanowczo odmawia pójścia na umówioną wizytę do lekarza. Niezrażony Robert próbuje namówić przyjaciół na wycieczkę pod Warszawę. Chce pokazać im swoją nową inwestycję, w którą włożył wszystkie oszczędności. Prosi też Marcina o pomoc prawną. Karolina znów trafia na klienta, który ukrywa przed nią ważne informacje. Ponownie też sprawą zajmuje się Tomek. Tym razem jednak mecenas Podhalski odnosi się do niej zupełnie inaczej i zaprasza ją na kawę. Aśka reaguje ostro, gdy Djamal sugeruje, że z Marcinem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Potem prawniczka próbuje załagodzić sytuację. W efekcie jej narzeczony, doświadczony lekarz, ma szansę zaimponować Marcinowi i Tomkowi swoim opanowaniem i profesjonalizmem. Ich wspólna akcja sprawia jednak, że Podhalski nie dociera na umówione spotkanie z Karoliną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także