Program TV

CZWARTEK 3.12
9:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 16: Antyk (203)
10:35serial kryminalny
Kasta: Balanga (36)
11:25serial paradokumentalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
To się opłaca
12:35magazyn
TVP 2
zdjęciePytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2338)
11:55serial obyczajowy
Koło fortuny (592)
12:25teleturniej
Polsat
Malanowski i partnerzy (789)
od 8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (790)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny (20)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (1022)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze (341)
11:40serial paradokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (68)
12:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Ukryta prawda (1206)
11:40serial paradokumentalny
Rozwód. Walka o wszystko (30)
12:40serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Sędzia Judy (132)
9:00reality show
Sędzia Judy (133)
9:25reality show
Sędzia Judy (64)
9:55reality show
Sekrety sąsiadów (54)
10:25serial obyczajowy
Pamiętniki z wakacji (20)
11:25serial paradokumentalny
Wspaniali ludzie (3)
12:25serial dokumentalny
Wzór (66)
12:55serial kryminalny
TV 6
Galileo (626)
9:00program popularnonaukowy
Pękniesz ze śmiechu (7)
11:00program rozrywkowy
Miodowe lata: Wywiadówka (111)
12:00serial komediowy
Miodowe lata: Nowy hymn (96)
12:55serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (768)
od 8:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (769)
9:40serial paradokumentalny
Ukryta prawda (770)
10:40serial paradokumentalny
Szpital (604)
11:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (38/52)
12:45serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
zdjęciePytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Panorama kraj
10:45magazyn informacyjny
Barwy szczęścia (2296)
11:30serial obyczajowy
Co niesie dzień
12:15magazyn informacyjny
M jak miłość (1535)
12:30serial obyczajowy

FILMOWE

ale kino+
Cena milczenia (1)
od 8:30serial kryminalny
Cena milczenia (2)
9:40serial kryminalny
Odprawa
10:50film krótkometrażowy
Nie opuszczaj mnie
11:25dramat obyczajowy
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 11 (22)
od 8:15serial kryminalny
S.W.A.T. (4)
9:10serial sensacyjny
S.W.A.T. (5)
10:05serial sensacyjny
S.W.A.T. (6)
11:05serial sensacyjny
CANAL+ 1
Pan Tadeusz
od 8:25film kostiumowy
Jestem tutaj
10:55film krótkometrażowy
Moja nieznajoma
11:25komedia
CANAL+ Family
Nie ma jak rozwód!
od 8:15komedia obyczajowa
Łapu-capu
9:55chochliki telewizyjne
Koleją przez świat 6 (3)
10:00serial dokumentalny
Corgi, psiak królowej
11:50film animowany
CANAL+ Film
Twoje ręce na moich biodrach
od 8:15komedia romantyczna
Miłość bezwarunkowa
10:00film dokumentalny
zdjęciePorwanie na wizji
10:40thriller
Łapu-capu
12:15chochliki telewizyjne
Aktualności filmowe+
12:30magazyn filmowy
CANAL+ Premium
Pan Tadeusz
od 7:25film kostiumowy
Jestem tutaj
9:55film krótkometrażowy
Moja nieznajoma
10:25komedia
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (3)
9:00serial obyczajowy
Prawie rodzina (4)
9:45serial obyczajowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (1)
10:30serial komediowy
Pamiętnik kierowcy Ubera (2)
10:55serial komediowy
Król: Prolog
11:25reportaż
Belgravia (1)
12:00serial kostiumowy
Belgravia (2)
12:45serial kostiumowy
CBS Europa
Opowieść wigilijna
od 8:15musical
Elementary 2 (3/24)
10:25serial kryminalny
Elementary 2 (4/24)
11:20serial kryminalny
Aż poleje się krew
12:15dramat obyczajowy
HBO
Księga dżungli
od 8:20film przygodowy
Zaplątani
10:05film animowany
W domu (Polska)
11:45filmy krótkometrażowe
HBO 2
100 rzeczy
od 8:05komedia
Niepewne 2 (7/8)
12:20serial komediowy
Zła edukacja
12:50komedia
HBO 3
Jak stracić chłopaka w 10 dni
9:00komedia romantyczna
Dolina Krzemowa 3 (5/10)
10:55serial komediowy
Rodzina Soprano 6 (17/21)
11:25serial sensacyjny
Kino Polska
Nikt nie woła
od 8:00dramat psychologiczny
Komedia małżeńska
9:45komedia obyczajowa
Na śnieżnym szlaku Karkonoszy
11:50film dokumentalny
Nie ma jak Polska: Szczecin (9)
12:30magazyn turystyczny
Kino TV
Sędzia kalosz
od 7:15komedia obyczajowa
Komisarz Rex 4 (3)
9:10serial kryminalny
Max i Hugo - magicy
10:10film familijny
TNT
Domek na prerii 2 (1)
9:00serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (2)
10:00serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (3)
11:01serial obyczajowy
Domek na prerii 2 (4)
12:00serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Southampton FC - Manchester United FC
Piłka nożna: Liga hiszpańska
11:15mecz: Real Madryt CF - CD Alaves
nSport+
News+
9:35magazyn sportowy
LaLiga World
10:05magazyn piłkarski
O co biega?
10:35magazyn sportowy
Ekstrapaka: 11. kolejka
11:05magazyn piłkarski
News+
12:00magazyn sportowy
Ligue1 Review
12:30magazyn piłkarski
Polsat Sport
Piłka nożna: Liga włoska
od 8:00mecz: Benevento Calcio - Juventus FC
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń
10:00mecz: Developres SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizio
Polsat Sport News
Sport flesz
9:00program informacyjny
Atleci
9:07magazyn sportowy
Sport flesz
10:00program informacyjny
Sport flesz
11:00program informacyjny
ATP World Tour Uncovered
11:07magazyn tenisowy
Sport flesz
12:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!