Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Zdrajca (3/6)
od 3:40serial sensacyjny
Dziedzictwo (248)
4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (151)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Dobro się niesie
7:30magazyn
TVP 2
Tajemnice rodu Valentów 2 (27)
od 3:10serial historyczny
Synek
4:15film dokumentalny
M jak miłość (1548)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie (4)
6:25magazyn medyczny
Na sygnale: Supertata (552)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
TVN
Szpital (291)
od 3:35serial paradokumentalny
Uwaga!
4:20magazyn reporterów
Nauka jazdy (5/12)
4:30program rozrywkowy
Recepta na stary dom (3/14)
4:55program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (18/26)
5:15serial dokumentalny
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (910)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Zgierz, No i fajnie (13/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (33)
4:00serial sensacyjny
Na osi (482)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (8)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (4)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (12)
7:35program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Live (2296)
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (216)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
7:00reality show
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Extra Turbo (23)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Niezapomniane wakacje (24)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Skłot (12)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (3)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (4)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Przypadki Cezarego P.: Wielki film (13)
4:05serial komediowy
Dzielnica strachu 6: Laleczki (224)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Czyja to wina (15)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Zatańczę na twoim weselu (16)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Medium z Long Island 4 (14/33)
od 3:50reality show
Druga strona medalu 3: Anja Rubik (6/8)
4:20talk-show
Szkoła (671)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (425)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (995)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1093)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Wszystko, co kocham
od 2:50dramat obyczajowy
Teledyski
4:35magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:15magazyn kulturalny
TVP Polonia
Mój wujek papież
4:00film dokumentalny
Notacje: Ks. Józef Wójcik. Uśmiech Jana Pawła II
4:40cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2932)
5:00serial obyczajowy
Wędrowiec polski: Zamki i pałace w środku Polski
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (837)
6:00teleturniej
Słownik polsko@polski
6:30talk-show prof. Jana Miodka
Jak to działa - Ekologia: Słońce
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru (4)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (3)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 2 (5)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (990)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (3)
7:35program rozrywkowy
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Voodoo tata
od 3:25komedia
Jeszcze na chwilę
4:50film krótkometrażowy
Powrót (2)
5:10serial komediowy
Polska z góry: Warszawa (1)
6:30serial dokumentalny
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:30film krótkometrażowy
AXN
Szpital świętej Marii (1/10)
od 3:45serial obyczajowy
Ultraviolet 2 (7)
4:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (8)
6:00serial kryminalny
Rekrut (2)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (7)
7:55serial akcji
CANAL+ 1
Sponsoring
od 3:05dramat społeczny
Teoria grup
4:40film krótkometrażowy
W kogo ja się wrodziłem?
5:05film obyczajowy
Miasta rytm: Warszawa 1937
6:05serial dokumentalny
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 5 (6)
od 3:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 5 (7)
4:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 5 (8)
4:50serial dokumentalny
Domowa piekarnia Kucharskiego (1)
5:20magazyn kulinarny
Bing (71)
6:00serial animowany
Bing (72)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (7)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (8)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (5)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (9)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (10)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (11)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Polana pośród brzeziny
od 2:40dramat obyczajowy
W kogo ja się wrodziłem?
4:10film obyczajowy
Wilk 2
5:10serial obyczajowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Fuks
6:30komedia sensacyjna
CANAL+ Premium
W kogo ja się wrodziłem?
4:05film obyczajowy
Miasta rytm: Warszawa 1937
5:05serial dokumentalny
Guliwer
7:50film animowany
CBS Europa
Ostra jazda: Piwny ping pong
od 3:30komedia obyczajowa
Bliżej gwiazd (28/48)
5:25serial dokumentalny
Niedyskrecja
6:00komedia romantyczna
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
7:55thriller
Epic Drama
Domina: Zdrada (7)
od 3:15serial historyczny
Detektyw Murdoch 13: Ślepo wpatrzeni w przyszłość (11)
4:10serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Polowanie na lisa (12)
4:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem, część 2 (18)
6:00serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
6:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Martwa cisza (16)
7:40serial kryminalny
HBO
Bank
od 3:30dramat sensacyjny
Na planie 21 (13)
5:30magazyn filmowy
Celeste i Jesse - na zawsze razem
6:00komediodramat
Miłość od kuchni
7:30komedia romantyczna
HBO 2
Taurus
od 2:30dramat biograficzny
Ex Machina
4:10dramat SF
Piotruś Królik
6:00film familijny
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
7:35dramat obyczajowy
Kino Polska
Zaklęte rewiry
od 2:40dramat obyczajowy
Dom moich synów
4:50dramat psychologiczny
Życie na wyścigach 2 (6)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Kroll
od 2:45film sensacyjny
Klasyka krótkich animacji: Popeye meets Ali Baba
4:50filmy animowane
Bonanza: Porwanie
5:55serial obyczajowy
Zabójczy pacjent
6:55thriller
Polsat Film
Ślad: Złe geny (24)
od 3:45serial kryminalny
Więzienie (97)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (98)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (99)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Autostopowiczka (6)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Supernova
od 2:55dramat obyczajowy
Szepty
4:30film krótkometrażowy
Polowanie na Hitlera (3)
5:05serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu 2: Paranienormalni - FERRARI (12)
6:00program rozrywkowy
Kabaretowe hity (5)
6:10program rozrywkowy
Złoty interes (3)
7:00program rozrywkowy
Warner TV
To jest mój kraj
od 2:55dramat wojenny
Laboratorium Dextera (6)
5:10serial animowany
Poniedziałki na chirurgii: Co za dzień (7)
5:11serial obyczajowy
Z góry przepraszam: Samotny weekend (9)
5:40serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (8)
5:54serial animowany
Laboratorium Dextera (6)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 2: Wyprowadzka: część 1 (9)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Daisy Duke, dziedziczka (13)
6:55serial komediowy
Alf 3 (11)
7:55serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 2:50mecz: Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Ligue1 Review
5:00magazyn piłkarski
Basket+
6:00newsy sportowe
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:15piłka nożna
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 3:003. etap
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
4:30mecz finałowy: Gary Wilson - Martin O'Donnell
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
6:00mecz: Japonia - Szkocja
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
7:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Eurosport 2
Snooker: Turniej Welsh Open w Llandudno
od 3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
4:303. etap
Formuła E: ePrix Japonii
6:00podsumowanie
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
7:003. etap
Polsat Sport
Piłka nożna: Copa Libertadores
od 2:25mecz: CA San Lorenzo - SE Palmeiras
Boks
4:30boks
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: KGHM Cuprum Lubin - GKS Katowice
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!