Program TV na czwartek 04.04.2024
POPULARNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
TVP 1
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Dobre historie: Dobro się niesie
7:30magazyn
Wydział kryminalny Kitzbühel: Porachunki (43)
8:00serial kryminalny
Ranczo 4: Dzieci śmieci (46)
8:50serial obyczajowy
Komisarz Alex 18: Czwarta kreska (225)
9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 27: Kurs na prawo (351)
10:45serial kryminalny
TVP 2
Na sygnale: Supertata (552)
od 6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy: Jubiler w pułapce (711)
8:40serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy: Złamane serca (712)
9:10serial fabularno-dokumentalny
Sekrety rodziny: Sprawa rodzinna (343)
9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Zmęczona życiem (802)
10:40serial paradokumentalny
TVN
Kuchenne rewolucje: Zgierz, No i fajnie (13/14)
od 6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
Tele 5
Telezakupy
od 6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (4)
7:25program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (12)
7:35program rozrywkowy
Kabaretowy Szał: Ani Mru-Mru (7)
8:35program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Jurki_5 (35)
9:30program rozrywkowy
Coś śmiesznego: Kabaret Ani Mru-Mru (24)
9:40program rozrywkowy
Remont na 5+ (7)
10:00magazyn poradnikowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
TV 4
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (275)
7:00reality show
Dlaczego ja?: Prawie szwagier (819)
8:00serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Milioner na haczyku (820)
9:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Siostra biologiczna matką (958)
10:00serial paradokumentalny
TV 6
Strażnik Teksasu (4)
7:00serial sensacyjny
Policjantki i Policjanci (1133)
8:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (8)
9:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny (9)
10:00serial sensacyjny
TV Puls
Gliniarz i prokurator 3: Zatańczę na twoim weselu (16)
7:00serial kryminalny
Kobra - oddział specjalny: Bezboleśnie (5)
8:00serial sensacyjny
Kobra - oddział specjalny: Wróg wewnętrzny (6)
9:00serial sensacyjny
Zbuntowany anioł (178)
10:00telenowela
TVN 7
Szpital (995)
od 6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1093)
7:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (808)
8:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (809)
10:00serial paradokumentalny
TVP Kultura
Muzyczne poranki: Teledysk
8:00magazyn muzyczny
Wydarzenie aktualne
8:15program informacyjny
Ukraińska czytanka: Oksana Zabużko
8:40cykl felietonów
Pogranicze w ogniu (18/24)
9:05serial sensacyjny
Pépé le Moko
10:15film kryminalny
TVP Polonia
Jak to działa - Ekologia: Słońce
7:00magazyn popularnonaukowy
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Premiera: Tłit (990)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (3)
7:35program rozrywkowy
Sprawa się rypła
8:30komedia
Wymazane z historii (6)
10:35serial dokumentalny
FILMOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
ale kino+
Transfer kosmicznej energii
7:00film krótkometrażowy
Malinka
7:30film krótkometrażowy
Maskarada
8:00film krótkometrażowy
Podejrzane (1)
8:30serial kryminalny
Podejrzane (2)
9:35serial kryminalny
#tuiteraz
10:40komedia
AXN
Rekrut (2)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (7)
7:55serial akcji
MacGyver 4 (8)
8:50serial akcji
Rekrut (2)
9:50serial kryminalny
MacGyver 4 (9)
10:45serial akcji
CANAL+ 1
Guliwer
8:50film animowany
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne wyspy (13)
10:20serial dokumentalny
CANAL+ Family
Ronja, córka zbójnika (5)
od 6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (9)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (10)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (11)
7:45serial animowany
Barbie: Dreamhouse Adventures (15)
8:05serial animowany
Łapu-capu
8:45chochliki telewizyjne
Tenis: Turniej WTA
9:00tenis
CANAL+ Film
Fuks
od 6:30komedia sensacyjna
Łapu-capu
8:00chochliki telewizyjne
Przypadek Jana Pampucha
8:05etiuda filmowa
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
8:30film animowany
Hollywood Buzz
10:15magazyn filmowy
Georgie ma się dobrze
10:45komediodramat
CANAL+ Premium
Kiler
od 6:05komedia sensacyjna
Guliwer
7:50film animowany
Wszystkie kolory świata 2: Włochy, romantyczne wyspy (13)
9:20serial dokumentalny
Zołza
10:15komedia
CANAL+ Seriale
Łapu Capu
9:45program rozrywkowy
Twardzielki: Joanna Jędrzejczyk (7)
9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
CBS Europa
Niedyskrecja
od 6:00komedia romantyczna
Nora Roberts: Ciemna strona księżyca
7:55thriller
Królewski przepis na miłość
9:45komedia romantyczna
Epic Drama
Detektyw Murdoch 13: Proces Terrence'a Meyersa (15)
od 6:45serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Martwa cisza (16)
7:40serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Poszukiwacze (7)
8:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Semper Fortis (8)
9:35serial sensacyjny
Agenci NCIS 12: Uziemieni (9)
10:25serial sensacyjny
HBO
Celeste i Jesse - na zawsze razem
od 6:00komediodramat
Miłość od kuchni
7:30komedia romantyczna
Książę Egiptu
9:05film animowany
Najpiękniejsze stulecie mojego życia
10:45komedia
HBO 2
Piotruś Królik
od 6:00film familijny
Niezwykła wędrówka Harolda Fry
7:35dramat obyczajowy
Wszyscy kochają Żanetę
9:25komediodramat
HBO 3
Ramona
od 6:00komedia romantyczna
Mój romans z małżeństwem
7:20film animowany dla dorosłych
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Dumpling Paradox (7)
9:05serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu: The Grasshopper Experiment (8)
9:25serial komediowy
Świąteczne Harmony
9:50komedia romantyczna
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (7)
7:00serial dokumentalny
Och! Kabaret 2 (3)
8:05program rozrywkowy
Och! Kabaret 2 (7)
9:05program rozrywkowy
Wiosna, panie sierżancie!
10:05komedia obyczajowa
Kino TV
Zabójczy pacjent
od 6:55thriller
Celnicy 3 (1)
8:40serial dokumentalny
Celnicy 3 (2)
9:10serial dokumentalny
Poirot: Zerwane zaręczyny
9:50serial kryminalny
Polsat Film
Więzienie (99)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Autostopowiczka (6)
7:30serial sensacyjny
Przyjaciółki (5)
8:30serial obyczajowy
Przyjaciółki (6)
9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Kinematograf (33)
10:30serial komediowy
Stopklatka
Złoty interes (3)
7:00program rozrywkowy
Hudson i Rex 4 (16)
8:00serial kryminalny
Komisarz Rex 5: Na pełnym gazie (75)
9:00serial kryminalny
Komisarz Rex 6: Księżycowy zabójca (76)
10:00serial kryminalny
Warner TV
Diukowie Hazzardu 6: Daisy Duke, dziedziczka (13)
od 6:55serial komediowy
Alf 3: Oczywiście znów sam (11)
7:55serial komediowy
Alf 3: Czy wierzysz w magię? (12)
8:25serial komediowy
Kochane kłopoty (10)
8:55serial obyczajowy
Kochane kłopoty (11)
9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 6 (22)
10:45serial sensacyjny
SPORTOWE
- 7:00
- 7:30
- 8:00
- 8:30
- 9:00
- 9:30
- 10:00
- 10:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 6:15piłka nożna
LaLiga World
8:30magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
9:00mecz: Manchester City FC - Aston Villa FC
CANAL+ Sport 5
Basket Office
od 6:00magazyn koszykarski
Basket+
7:45newsy sportowe
Telesprzedaż
8:00
LaLiga World
9:45magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
10:20mecz: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Eurosport 1
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
od 6:00mecz: Japonia - Szkocja
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
7:30mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Zheng Qinwen - Aryna Sabalenka
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
8:303. etap
Cycling Show
10:00magazyn sportowy
Discovery golf
10:30magazyn sportowy
Eurosport 2
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
7:003. etap
Curling: Mistrzostwa świata - Szafuza 2024
8:30mecz: Japonia - Szkocja
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
10:303. etap
Polsat Sport News
Piłka nożna z archiwum
od 6:00
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
8:30piłka ręczna
TVP Sport
Piłka nożna
od 6:00mecz towarzyski: Słowacja - Austria
Piłka nożna: Puchar Hiszpanii
8:10podsumowanie półfinałów
Strongman: Liga Mistrzów 2023: Polska 2 (12)
10:20sporty siłowe
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!