Program TV na środę 03.04.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Zupa nic
od 2:35komediodramat
Notacje: Adam Sławiński. Skomponowałbym dla Pani melodię
4:15cykl dokumentalny
Dziedzictwo (247)
4:50serial obyczajowy
Złoty chłopak (150)
5:35serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:30magazyn publicystyczny
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze
7:00program religijny
Zrujnowani, odbudowani
7:30magazyn religijny
TVP 2
Siostry. Dziesięć panien mądrych
4:00film dokumentalny
M jak miłość (1547)
5:10serial obyczajowy
Audycje komitetów wyborczych
6:00magazyn publicystyczny
Pożyteczni.pl
6:25magazyn
Na sygnale: Samemu trudniej (551)
6:55serial fabularno-dokumentalny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
Polsat
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
od 3:55magazyn reporterów
Nauka jazdy (4/12)
4:10program rozrywkowy
Recepta na stary dom (2/14)
4:35program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (17/26)
4:55serial dokumentalny
Kto was tak urządził?
5:20magazyn
Uwaga!
5:40magazyn reporterów
Ukryta prawda (909)
5:55serial paradokumentalny
Kuchenne rewolucje: Kołobrzeg, Figa z Makiem (12/14)
6:50program rozrywkowy
Dzień Dobry TVN
7:45magazyn
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (32)
4:00serial sensacyjny
Na osi (482)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (7)
6:00serial sensacyjny
Telezakupy
6:55magazyn reklamowy
Uśmiechnij się (3)
7:25program rozrywkowy
Trucker Club (6)
7:35magazyn motoryzacyjny
TV 4
SuperLudzie (22)
od 3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (23)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (215)
6:00reality show
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (274)
7:00reality show
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Powrót Marka (21)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Wakacyjny wypad w góry (22)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Sponsor (11)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 8 (374)
od 3:20serial obyczajowy
Zobacz to!: Menu na miarę (1/11)
4:20program kulinarny
Dzielnica strachu 6: Razem do końca (223)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Nieudane spotkanie (13)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Niefortunny wypadek (14)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Mieszkając z duchem 2 (5/10)
od 3:30serial dokumentalny
Druga strona medalu 3: Karol Bielecki (4/8)
4:20talk-show
Szkoła (670)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (424)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (994)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1092)
7:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Położna
4:05film dokumentalny
Teledyski
5:10magazyn muzyczny
Afisz kulturalny ekstra
5:30magazyn kulturalny
TVP Polonia
Wadowice, miasto mojego dzieciństwa
4:05film dokumentalny
Barwy szczęścia (2931)
5:00serial obyczajowy
Wojownicy czasu: Z biegiem Wiernej Rzeki, czyli Małogoszcz 1863
5:30cykl reportaży
Gra słów. Krzyżówka (836)
6:00teleturniej
Perły Bałtyku: Najmniejsze skarby morza
6:30serial dokumentalny
Kuchnia dwudziestolecia: Luksusowo i zwyczajnie. Zaklęte rewiry (22)
7:00magazyn kulinarny
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30magazyn
Pytanie na śniadanie
7:55magazyn
WP
Mistrzowie Kabaretu: Kabaret Moralnego Niepokoju (2)
4:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Kabaret Skeczów Męczących (2)
5:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 1 (4)
6:00program rozrywkowy
Premiera: Tłit (989)
7:00program publicystyczny
Wariaci za kierownicą 3 (2)
7:30program rozrywkowy
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Welcome Homo
od 3:20komedia
Lena
4:50film krótkometrażowy
Powrót (1)
5:05serial komediowy
Polska z góry 5: Bory Tucholskie (12)
6:30serial dokumentalny
Rachel nie biega
7:00film krótkometrażowy
Transfer kosmicznej energii
7:30film krótkometrażowy
AXN
Rekrut: FBI (3/22)
od 3:45serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (7)
6:00serial kryminalny
Rekrut (1)
7:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Anatomia
od 2:25dramat obyczajowy
Życie w błocie się złoci
4:15dramat obyczajowy
Dom wielopokoleniowy
5:45film dokumentalny
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Silent Love
7:05film dokumentalny
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 4 (8)
od 3:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (9)
4:15serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 4 (10)
4:50serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 5 (1)
5:20serial dokumentalny
Bing (69)
6:00serial animowany
Bing (70)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (5)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (6)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (6)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (7)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (8)
7:45serial animowany
CANAL+ Film
Sara
od 3:15film sensacyjny
Aktualności filmowe+
5:05magazyn filmowy
Wyraj
5:35film krótkometrażowy
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Guliwer
6:30film animowany
CANAL+ Premium
Życie w błocie się złoci
od 3:15dramat obyczajowy
Dom wielopokoleniowy
4:45film dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Silent Love
6:05film dokumentalny
Opiekun
7:20film obyczajowy
CBS Europa
Dziecko w czasie
od 3:40dramat obyczajowy
Bliżej gwiazd (35/48)
5:30serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (44/48)
6:00serial dokumentalny
Zabawna buzia
6:30komedia muzyczna
Epic Drama
Inspektor George Gently 5: Zaginione dziecko (3)
od 3:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Koniec przedstawienia (8)
4:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 12: Mrok przed świtem - część 1 (17)
5:20serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Polowanie na lisa (12)
6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 13: Zabij bliźniego swego (13)
7:30serial kryminalny
HBO
Dziewczyna, która uciekła: Historia Kary Robinson
od 3:00dramat kryminalny
65
4:25film SF
Sir Alex Ferguson: Never Give In
6:00film dokumentalny
HBO 2
Maggie
od 2:45horror
Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata
4:20dramat obyczajowy
Pięcioletnie zaręczyny
6:00komedia romantyczna
HBO 3
Wielkie kłamstewka 2: Tell-Tale Hearts (2)
od 3:20serial obyczajowy
Jak stworzyć bestseller
4:15komediodramat
To wspaniałe
6:00komediodramat
Raport
7:35dramat biograficzny
Kino Polska
W lesie dziś nie zaśnie nikt
od 2:05horror
Mały Jakub
4:25dramat obyczajowy
Życie na wyścigach 2 (5)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (6)
7:00serial dokumentalny
Kino TV
Zaginiona
od 2:35thriller
Bonanza: Drapieżniki
4:20serial obyczajowy
Bonanza: Ostatni wiking
5:55serial obyczajowy
Recepta na święta
6:55dramat obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Karma (550)
od 3:15serial paradokumentalny
Gliniarze: Odzyskana godność (551)
4:15serial paradokumentalny
Więzienie (94)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (95)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (96)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Zaginiona we mgle (5)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Serce - serduszko
od 2:45dramat obyczajowy
Polowanie na Hitlera (2)
5:10serial dokumentalny
Nowa Scena Śmiechu: A jak Second Hand
6:00program rozrywkowy
Scena śmiechu (46)
6:20program rozrywkowy
Złoty interes (2)
7:00program rozrywkowy
Warner TV
Zrozpaczeni jeźdźcy
od 3:55western
Cudotwórcy 2: Dzień w sądzie (7)
5:25serial komediowy
Chojrak - tchórzliwy pies (1)
5:45serial animowany
Cudotwórcy 2: Pierwsza randka (8)
6:00serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Dziewczyna Cootera (12)
6:50serial komediowy
Alf 3 (9)
7:50serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Eurosport 1
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
od 3:002. etap
Snooker: Turniej German Masters
4:30mecz finałowy: Judd Trump - Si Jiahui
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
6:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Jannik Sinner - Daniił Miedwiediew
Eurosport 2
Snooker: Turniej German Masters
od 3:00mecz finałowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków
4:302. etap
Cycling Show
6:00magazyn sportowy
Snooker: Turniej German Masters
6:30mecz finałowy
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
6:00mecz: Ślepsk Malow Suwałki - PSG Stal Nysa
TVP Sport
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna: Eliminacje mistrzostw Europy
6:15finałowy mecz barażowy: Walia - Polska
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!