Szkoła (584)

Szkoła (584)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Litwin-Widera, Tadeusz Łomnicki, Maria Meyer, Dorota Godzic
W skrócie:Eryk uczy się jeździć na deskorolce. Niestety, niszczy pożyczony sprzęt. Koledzy próbują poprawić mu humor, dlatego proponują Dorocie bilety na przedstawienie w zamian za randkę z Erykiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Gimnazjalista Eryk Rzepecki uczy się jeździć na deskorolce, by zaimponować dziewczynie, która mu się podoba. Niestety, niszczy pożyczony sprzęt. Koledzy próbują poprawić mu humor, dlatego proponują Dorocie bilety na przedstawienie baletowe w zamian za randkę z Erykiem. Spotkanie udaje się, a nastolatek liczy, że on i jego wybranka zostaną parą. Uczennica siódmej klasy szkoły podstawowej Ania Biernat poszukuje przyjaciółki za pośrednictwem znalezionego w internecie testu. Chce to wykorzystać Noemi Grochowska. Wykrada pamiętnik z telefonu nastolatki, by ją szantażować. Zmusza piętnastolatkę do kradzieży, grożąc ujawnieniem, że Ania kocha się w swoim kuzynie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także