Dyżur 3 (31)

serial dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Do szpitala trafia pacjent z zakażeniem. Okazuje się, że cierpi on na tzw. stopę cukrzyka i zbyt długo zwlekał z wizytą u lekarza. Pogotowie przywozi dwie ofiary wypadku komunikacyjnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 20 sierpnia
za 8 dni
5:30 TV Puls
czwartek, 25 sierpnia
za 13 dni
5:30 TV Puls 2

Opis

Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

Do szpitala trafia pacjent z zakażeniem. Okazuje się, że cierpi na tzw. stopę cukrzyka. Mężczyzna zbyt długo zwlekał z wizytą u lekarza. Pogotowie przywozi także kobietę, która wpadła pod autobus, oraz panią Janinę - również ofiarę wypadku komunikacyjnego. Kobieta wypadła bowiem z tramwaju. Zobaczymy też, czym grozi nieumiejętne usuwanie kleszczy.

Zobacz także