Program TV

CZWARTEK 9.07
4:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (287)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Top 10 - lista przebojów
od 3:25program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:25program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
zdjęcieStrażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (2)
7:00serial sensacyjny
TV 6
Disco Polo Life
od 3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
zdjęcieTop 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
MacGyver (98)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
NOC Magii
od 2:45interaktywny program rozrywkowy
Szkoła (281)
5:10serial paradokumentalny
Mango
6:05telezakupy
Mała piękność 4 (11/18)
7:30serial dokumentalny
TVP Polonia
Focus on Poland (381)
5:40program informacyjny
Korona królów (206)
6:10telenowela historyczna
Rączka gotuje: Alpaka Cafe
6:35magazyn kulinarny
Polonia 24
7:05magazyn informacyjny
WP
Modus (7)
4:00serial kryminalny
Premiera: WP Raport (295)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (255)
6:30program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Leszy
4:05etiuda filmowa
Misja Afganistan (5)
4:30serial wojenny
Misja Afganistan (6)
5:15serial wojenny
AXN
Agenci NCIS 12 (19)
od 3:45serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (20)
4:40serial sensacyjny
Iluzja (12)
6:10serial kryminalny
Iluzja (13)
7:05serial kryminalny
CANAL+ 1
Dług
od 3:05dramat sensacyjny
Mój Nikifor
4:45film biograficzny
Stereotypy: Grecy (10)
6:25serial dokumentalny
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Via Carpatia
7:05dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Księga wielkich życzeń
od 2:50dramat obyczajowy
Głośniej od bomb
4:30film obyczajowy
Dzielny Lew Eryk 5 (9)
6:00serial animowany
Dzielny Lew Eryk 5 (10)
6:05serial animowany
Marc, zielony pluszak 2 (5)
6:15serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (6)
6:20serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (7)
6:25serial dla młodzieży
Marc, zielony pluszak 2 (8)
6:35serial dla młodzieży
Dolina Muminków (7)
6:50serial animowany
Dolina Muminków (8)
7:10serial animowany
CANAL+ Film
Polityka
od 2:40serial obyczajowy
Miłość bezwarunkowa
4:50film dokumentalny
Aktualności filmowe+
5:30magazyn filmowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
CANAL+ Premium
Mój Nikifor
od 3:45film biograficzny
Stereotypy: Grecy (10)
5:25serial dokumentalny
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Via Carpatia
6:05dramat obyczajowy
O co biega?
7:20magazyn sportowy
Trzęsienie ziemi
7:50film katastroficzny
CANAL+ Seriale
Sara
od 3:20film sensacyjny
Najlepsza gra pod słońcem
5:35film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Materiał nieemisyjny (3)
6:30film krótkometrażowy
Dziki Bill (5)
6:45serial kryminalny
Dziki Bill (6)
7:35serial kryminalny
CBS Europa
Jackie Brown
od 2:10film sensacyjny
Moja słodka Sunday
5:10dramat kryminalny
HBO
Dobry sąsiad
od 2:35thriller
To znowu ty
4:10komedia romantyczna
zdjęcieDora i Miasto Złota
6:00film przygodowy
Gdzie jest Nemo?
7:45film animowany
HBO 2
zdjęcieLEGO. Przygoda
6:00film animowany
Król Lew
7:40film animowany
HBO 3
San Andreas
4:05dramat katastroficzny
zdjęcieStan i Ollie
6:00komediodramat
Kraina Jane Austen
7:35komedia romantyczna
Kino TV
Steel City
od 3:40dramat obyczajowy
Mali agenci
7:45film przygodowy
Polsat Film
Ślad (63)
od 3:15serial kryminalny
Ślad (64)
4:10serial kryminalny
Na ratunek 112 (108)
5:05serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (109)
5:30serial paradokumentalny
Nasz nowy dom (163)
7:10reality show
Stopklatka
MiłośćKropka.pl: Rowerzystka (13)
od 3:45serial paradokumentalny
Porozmawiajmy
4:45film krótkometrażowy
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
Wewnątrz ścigam się
6:00film krótkometrażowy
1000 sposobów na (6)
6:25reality show
Złotopolscy (320)
6:50telenowela
Plebania (43)
7:20serial obyczajowy
Plebania (44)
7:55serial obyczajowy
TNT
Angielski pacjent
od 2:35melodramat
Rozbici 2: Speed (8)
5:15serial komediowy
Rozbici 2: Podstęp (9)
5:35serial komediowy
Bodyguard
6:05film kryminalny
Krótkie spięcie
7:25komedia SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga angielska
od 3:00mecz: West Ham United FC - Burnley FC
Witaj w klubie: Lech Poznań
5:00serial dokumentalny
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:15mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa
Eurosport 1
Snooker: Turniej English Open
od 3:00mecz finałowy: David Gilbert - Mark Selby
Wyścigi samochodowe
5:00wyścigi samochodowe
Wyścigi samochodowe
7:30wyścigi samochodowe
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open 2019
od 3:00mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn: Novak Djoković - Dominic Thiem
nSport+
Witaj w klubie: Korona Kielce
6:00serial dokumentalny
Witaj w klubie: Wisła Płock
6:40serial dokumentalny
1 na 1 Extra: Nemanja Nikolić
7:15magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: MLS
4:00mecz: Nashville SC - Chicago Fire FC
Magazyn Fortuna 1. ligi
6:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Poranek z Polsatem Sport
7:00program sportowy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!