Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
18:25program muzyczny
18:55teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
od 15:50reality show
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
19:05teleturniej
17:45serial dokumentalny
18:20serial dokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
17:55magazyn kulinarny
19:00magazyn informacyjny
19:25magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 15:05film fantasy
17:05horror
19:00program popularnonaukowy
16:00komedia sensacyjna
zdjęcie
17:55komedia sensacyjna
16:00magazyn
17:00talk-show prof. Jana Miodka
17:30magazyn informacyjny
17:55serial obyczajowy
od 15:50serial sensacyjny
16:50serial sensacyjny
18:05serial kryminalny
19:10program rozrywkowy
19:50program rozrywkowy

Filmowe

16:10serial kryminalny
zdjęcie
17:15serial kryminalny
18:20dramat obyczajowy
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
17:55komedia sensacyjna
od 14:50dramat biograficzny
17:10film biograficzny
19:00magazyn informacyjny
19:10dramat obyczajowy
od 15:50dramat biograficzny
18:10film biograficzny
od 14:50film fantasy
16:40komedia
18:10komediodramat
zdjęcie
16:05dramat wojenny
17:50thriller
19:50magazyn informacyjny
od 15:45serial kryminalny
16:45serial kryminalny
17:45film obyczajowy
18:30film obyczajowy
19:15film obyczajowy
od 15:05film familijny
18:50dramat obyczajowy
od 15:20dramat obyczajowy
18:30komedia
od 15:55serial obyczajowy
zdjęcie
16:50serial obyczajowy
zdjęcie
17:50serial historyczny
19:05serial szpiegowski
16:00film historyczny
18:00dramat kryminalny
od 14:55komedia
16:50film animowany

Sportowe

od 15:20mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
18:35magazyn sportowy
19:10magazyn piłkarski
19:40magazyn piłkarski
od 15:45mecz: KS Azoty-Puławy - Wybrzeże Gdańsk
18:00mecz: San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers
od 14:45mecz półfinałowy: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
17:30mecz półfinałowy: PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa
od 14:30mecz fazy grupowej: Volero Zurych - Developres SkyRes Rzeszów
16:30mecz fazy grupowej: Chemik Police - Marica Płowdiw
18:40magazyn sportowy
19:40mecz: FC Twente - PSV Eindhoven
16:00program informacyjny
16:07mecz fazy grupowej
17:00program informacyjny
17:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
18:00program informacyjny
18:07mecz: Panathinaikos Superfood Ateny - Żalgiris Kowno
19:00program informacyjny
19:07mecz fazy grupowej

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!