Program TV

WTOREK 26.03
16:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:25teleturniej muzyczny
Klan (3456)
18:00telenowela
Korona królów (195)
18:30telenowela historyczna
Jeden z dziesięciu
18:55teleturniej
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
TVP 2
Koło fortuny (459)
16:00teleturniej
Familiada
16:35teleturniej
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Sport telegram
18:30magazyn sportowy
Barwy szczęścia (2029)
19:40serial obyczajowy
Polsat
Wydarzenia
od 15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Na ratunek 112 (317)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (307)
17:00serial paradokumentalny
Pierwsza miłość (2851)
18:00serial obyczajowy
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (415)
19:30serial komediowy
TVN
Szkoła (664)
od 15:30serial paradokumentalny
19+ (365)
16:30serial paradokumentalny
Szpital (901)
17:00serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1012)
18:00serial paradokumentalny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:35magazyn sportowy
Pogoda
19:45magazyn informacyjny
Uwaga!
19:50magazyn reporterów

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Pieska miłość (13)
16:00telenowela
Corleone (12)
17:00serial sensacyjny
Heheszki na całego (11)
18:00program rozrywkowy
Nieźle kliknięci
18:30program rozrywkowy
Wojna z mafią (12-ost.)
18:50serial kryminalny
TV 4
Gliniarz i prokurator (15)
16:00serial kryminalny
Joker (47)
17:00teleturniej
Septagon (52)
18:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (511)
19:00serial obyczajowy
TV 6
Diagnoza: Morderstwo (56)
od 15:15serial kryminalny
Drużyna A (4)
16:15serial sensacyjny
Paulina (49)
17:15telenowela
Miodowe lata: Żywe zwłoki (1)
18:15serial komediowy
Miodowe lata: List do szefa (2)
18:50serial komediowy
TVN 7
Szpital (239)
od 15:50serial paradokumentalny
Gotowe na wszystko 4 (8/17)
16:55serial obyczajowy
Przyjaciele (24-ost.)
17:50serial komediowy
Singielka (12/57)
18:20telenowela
Singielka (13/57)
18:55telenowela
TVP Kultura
Tatarak
16:25dramat obyczajowy
Fabryka hitów: Elektryfikacja
18:00serial dokumentalny
Teledysk
19:00magazyn muzyczny
Antyfonie
19:25serial dokumentalny
WP
Mam talent Ameryka (10)
16:00program rozrywkowy
Danny Trejo testuje broń (3)
18:00serial dokumentalny
Kup, napraw, sprzedaj 2 (13)
19:00serial dokumentalny
Kup, napraw, sprzedaj 2 (14)
19:30serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Romantik
16:05film krótkometrażowy
Historia kobiety
16:40dramat społeczny
Wyrok za prawdę
18:05dramat biograficzny
AXN
S.W.A.T. (6)
16:05serial sensacyjny
S.W.A.T. (7)
17:05serial sensacyjny
CANAL+
Mary Shelley
od 15:40dramat biograficzny
Łowcy głów
17:45komedia
Nie przegap
19:10magazyn informacyjny
Łapu-capu
19:20chochliki telewizyjne
Kobieta pracująca
19:25dramat obyczajowy
CANAL+ 1
Uczciwy człowiek
od 14:15thriller
Aktualności filmowe+
16:10magazyn filmowy
Mary Shelley
16:40dramat biograficzny
Łowcy głów
18:45komedia
CANAL+ Family
Na karuzeli życia
od 15:45dramat obyczajowy
Pearl Jam: Let's Play Two
17:25film dokumentalny
Szklany zamek
19:30dramat biograficzny
CANAL+ Film
Dwie prawdy
od 15:10dramat obyczajowy
zdjęciePo tamtej stronie
16:35komediodramat
Pętla
18:15dramat obyczajowy
Nie przegap
19:50magazyn informacyjny
CANAL+ Seriale
A.B.C. (4)
od 15:50serial kryminalny
Obława (2)
16:35film kryminalny
Zrobione na czysto (5)
18:20serial obyczajowy
Zrobione na czysto (6)
19:10serial obyczajowy
CBS Europa
Kochając Leah
od 15:35film obyczajowy
Świat bez końca (3/8)
17:30serial historyczny
Świat bez końca (4/8)
18:30serial historyczny
Kasa albo życie
19:30komedia
HBO
Pomniejszenie
17:00komedia
Syrena 2 (6)
19:15serial obyczajowy
HBO 2
Ramona i Beezus
od 14:50film familijny
SMILF 2 (3)
16:30serial komediowy
Lepsze życie 3 (3)
17:00serial obyczajowy
Snowfall 2 (1/10)
17:25serial kryminalny
Snowfall 2 (2/10)
18:10serial kryminalny
Liga Sprawiedliwości
19:00film przygodowy
HBO 3
1945
od 14:45dramat obyczajowy
Heathers (2/10)
16:15serial komediowy
Pokot
17:00dramat kryminalny
Gra o tron 6 (3/10)
19:10serial fantasy
Kino Polska
Grzeszny żywot Franciszka Buły
od 15:55film obyczajowy
Kabaretowy rejs (13)
18:00program rozrywkowy
Kabaretowy rejs (4)
19:00program rozrywkowy
Kino TV
Miłość w Laponii
17:50komediodramat
Poirot: Gwiazda zachodu
19:55serial kryminalny
Polsat Film
zdjęcieMaska Zorro
16:00film przygodowy
Ja, szpieg
18:55komedia sensacyjna
TNT
Legenda pijanego mistrza
od 14:50komedia karate
Dennis rozrabiaka
19:05komedia

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
od 15:15mecz: Lech Poznań - Arka Gdynia
Premiera: Basket+
17:45newsy sportowe
Premiera: Magazyn Velux EHF
18:00magazyn piłki ręcznej
Witaj w klubie: Pogoń Szczecin
18:30serial dokumentalny
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
19:00mecz: Walia - Irlandia
nSport+
Siatkówka kobiet: Liga włoska
od 14:30mecz: Zanetti Bergamo - Savino Del Bene Scandicci
Kontratak - magazyn PGNiG Superligi
17:00magazyn piłki ręcznej
Piłka z góry
18:05magazyn piłkarski
Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów
19:05mecz 1/6 finału: HC Motor Zaporoże - PGE Vive Kielce
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
od 15:00mecz: Polska - Łotwa
Puncher Extra Time
17:30magazyn sportów walki
Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy
17:50mecz: Armenia - Finlandia
Polsat Sport Extra
Cafe Futbol
od 15:30magazyn piłkarski
Tenis: Turniej ATP w Miami
17:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
16:00sporty walki
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
18:00mecz półfinałowy fazy play-off
TVP Sport
Piłka nożna
17:40mecz reprezentacji do lat 20: Polska - Niemcy

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!