Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
17:15magazyn informacyjny
17:25teleturniej muzyczny
17:55telenowela historyczna
18:25telenowela historyczna
18:50teleturniej
19:30magazyn informacyjny
16:00teleturniej
16:35teleturniej
zdjęcie
17:10serial obyczajowy
18:00magazyn informacyjny
18:25magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
19:05serial obyczajowy
19:35serial obyczajowy
od 15:50magazyn informacyjny
16:10magazyn informacyjny
16:15magazyn reporterów
16:40serial paradokumentalny
17:40serial paradokumentalny
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30serial komediowy
16:00serial paradokumentalny
17:00serial paradokumentalny
18:00serial paradokumentalny
19:00magazyn informacyjny
19:35magazyn sportowy
19:45magazyn informacyjny
19:50magazyn reporterów
od 15:55serial fantasy
16:55serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
19:00serial paradokumentalny
16:00serial obyczajowy
17:00serial obyczajowy
18:00serial obyczajowy
19:00serial obyczajowy
od 15:15serial fantasy
16:15serial przygodowy
17:15serial przygodowy
19:25serial komediowy
16:00serial przygodowy
17:50program rozrywkowy
18:10magazyn motoryzacyjny
18:50film obyczajowy

Filmowe

od 14:10dramat obyczajowy
16:15blok filmów krótkometrażowych
18:10dramat obyczajowy
16:00serial kryminalny
17:00serial kryminalny
18:00serial kryminalny
19:00serial kryminalny
od 14:50dramat obyczajowy
zdjęcie
16:55dramat obyczajowy
18:30magazyn informacyjny
18:40chochliki telewizyjne
18:45thriller
od 15:50dramat obyczajowy
zdjęcie
17:55dramat obyczajowy
19:30magazyn informacyjny
19:40chochliki telewizyjne
19:45thriller
od 14:40komedia
17:05dramat katastroficzny
19:05komediodramat
od 14:40dramat obyczajowy
16:25komedia
zdjęcie
18:00film przygodowy
19:50magazyn informacyjny
16:00film krótkometrażowy
16:25serial kryminalny
17:25film krótkometrażowy
zdjęcie
17:45serial komediowy
18:30serial komediowy
19:15serial kryminalny
od 15:05komedia
17:05dramat kryminalny
19:05dramat obyczajowy
od 15:20film animowany
18:30serial komediowy
19:25serial obyczajowy
od 15:10film familijny
16:55serial biograficzny
od 15:35dramat obyczajowy
17:50dramat obyczajowy
19:10serial fantasy
16:05dramat psychologiczny
18:00program rozrywkowy
19:00program rozrywkowy
zdjęcie
16:55film sensacyjny
od 15:10komedia przygodowa

Sportowe

od 15:4518. etap: Trie-sur-Baise - Pau
17:45magazyn kolarski
19:0018. etap: Trie-sur-Baise - Pau
19:55magazyn informacyjny
16:30mecz: Atlanta United - DC United
18:00magazyn piłkarski
18:30magazyn sportowy
od 14:50mecz: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
17:00mecz: MRGARDEN GKM Grudziądz - Grupa Azoty Unia Tarnów
od 15:10mecz: Odra Opole - GKS Tychy
17:20waga słomkowa: Joanna Jędrzejczyk - Juliana Lima
18:00waga słomkowa: Karolina Kowalkiewicz - Randa Markos
19:20mecz 2. rundy: Jagiellonia Białystok - Rio Ave
od 15:00mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:30mecz 2. rundy gry pojedynczej
od 15:55mecz 2. rundy gry pojedynczej
18:00mecz: Manchester City - Liverpool FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!