×

Program TV na wtorek 23.07.2024

POPULARNE

Polsat
Disco Gramy
4:45program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień z Polsat News
6:00program informacyjny
TVN
Nauka jazdy 4 (1/12)
od 3:35program rozrywkowy
Recepta na stary dom (6/14)
4:10program rozrywkowy
Jak to jest zrobione? (10/26)
4:40serial dokumentalny
Uwaga!
5:30magazyn reporterów
Ukryta prawda (986)
5:45serial paradokumentalny
SOS. Ekipy w akcji (22/60)
7:35serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kobra - oddział specjalny (10)
4:00serial sensacyjny
Na osi (498)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
Simba lwi Król (2)
6:55serial animowany
Simba lwi Król (3)
7:25serial animowany
TV 4
SuperLudzie (22)
od 3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (23)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (24)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
TV 6
Kochane pieniądze: Pandemia (40)
4:40serial paradokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (2)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (3)
7:00serial sensacyjny
TVN 7
Szkoła (749)
5:05serial paradokumentalny
Szkoła (504)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (327)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1170)
7:55serial paradokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Rachel nie biega
7:00film krótkometrażowy
Równonoc
7:25film krótkometrażowy
Dzień dobry, Robin
7:55film dokumentalny
AXN
Znaki 2 (7)
od 3:55serial kryminalny
Rysa (6)
4:55serial kryminalny
Znaki 2 (8)
6:00serial kryminalny
Rekrut 5 (1)
7:00serial kryminalny
CANAL+ 1
Łapu-capu
7:00chochliki telewizyjne
Voodoo tata
7:05komedia
CANAL+ Family
Bing (9)
6:00serial animowany
Bing (10)
6:05serial animowany
Mecha Builders (16)
6:55serial animowany
Mecha Builders (17)
7:05serial animowany
Siostry 2 (4)
7:25serial animowany
Siostry 2 (5)
7:35serial animowany
Siostry 2 (6)
7:50serial animowany
CANAL+ Film
Łapu Capu Extra
6:00program rozrywkowy
Pimi z Krainy Tygrysów
6:30film przygodowy
CANAL+ Premium
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Voodoo tata
6:05komedia
Mavka i strażnicy lasu
7:50film animowany
HBO
Delirium
od 2:40thriller
Przekręt
4:15komedia sensacyjna
Rewolucja na płótnach
6:00film dokumentalny
Randki pań Delaney
7:35komedia romantyczna
HBO 3
Supersamiec
4:05komedia
Supernowa
6:00dramat obyczajowy
Kino Polska
Dwa księżyce
od 3:05dramat obyczajowy
Książę
5:50film krótkometrażowy
Ludzie morza (2)
6:00serial dokumentalny
Ludzie morza (3)
6:50serial dokumentalny
Premiera: Patent na zieleń (3)
7:55program rozrywkowy
Kino TV
Zabójcze tornado
od 2:10film SF
Bonanza: Wiara i nadzieja
4:15serial obyczajowy
Bonanza: Denver McKee
5:45serial obyczajowy
To nie ze mną 2 (7)
6:40serial obyczajowy
To nie ze mną 2 (8)
7:20serial obyczajowy
Stopklatka
Szereg syczący
od 3:50film krótkometrażowy
Bulionerzy: Burżuazja (65)
4:55serial komediowy
Kabaretowe hity (3)
6:00program rozrywkowy
Matki, żony i kochanki (17)
6:40serial obyczajowy
Matki, żony i kochanki (18)
7:40serial obyczajowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
zdjęciePiłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
6:00mecz: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Eurosport 1
Kolarstwo: Tour de France
od 3:3020. etap: Nicea - Col de la Couillole
Kolarstwo: Tour de France
5:0021. etap - jazda indywidualna na czas: Monako - Nicea
Polsat Sport 2
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
6:00waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Polsat Sport 3
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
6:00mecz finałowy gry pojedynczej
TVP Sport
Piłka nożna: Betclic 2. Liga
6:15mecz: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!