Niesamowite!: Prawo jazdy jak z koszmaru (4)

Niesamowite!: Prawo jazdy jak z koszmaru (4)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Mira zapisuje się na kurs nauki jazdy. Dziewczyna wpada w oko instruktorowi, który zaczyna ją uwodzić. 19-latka policzkuje erotomana. Adorator zapewnia ją, że nie zda egzaminu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 października
za 7 dni
2:15 TV Puls 2 (z napisami)
niedziela, 3 listopada
za 14 dni
3:55 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Niezwykłe historie, które wydarzyły się naprawdę. Zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne, niewyjaśnione sprawy, skrywane tajemnice to tylko niektóre tematy poruszane w tym niezwykłym serialu paradokumentalnym.

W tym odcinku

Pracownica salonu kosmetycznego, Mira Mach, zapisuje się na kurs nauki jazdy samochodem. Atrakcyjna dziewczyna od razu wpada w oko instruktorowi Waldkowi, który zaczyna ją uwodzić. 19-latka policzkuje erotomana i ucieka. Odtrącony adorator zapewnia dziewczynę, że zrobi wszystko, aby nie udało jej się zdać egzaminu. Obietnica zaczyna się sprawdzać. Mimo że dziewczyna dobrze zdaje egzamin teoretyczny i doskonale radzi sobie za kierownicą, egzaminator Marek Czech oblewa ją już przy pierwszym manewrze na placu. Kiedy dziewczyna pyta o powód, mężczyzna przekazuje jej pozdrowienia od Waldka. Zdeterminowana dziewczyna wybiera innego egzaminatora. Niebawem jednak jest świadkiem rozmowy podczas której Waldek przekazuje koledze odpowiednie instrukcje. Dziewczyna po raz kolejny nie zdaje. Przy kolejnym podejściu znowu trafia na Marka. Mężczyzna składa kursantce niemoralną propozycję. Zrozpaczona dziewczyna postanawia zdać egzamin w innej miejscowości, a także znaleźć inne kobiety poszkodowane przez nieuczciwych instruktorów i egzaminatorów.

Zobacz także