Program TV

SOBOTA 16.11
3:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieOcaleni
3:30reality show
Klan (3550)
5:15telenowela
Klan (3551)
5:35telenowela
Klan (3552)
6:00telenowela
Sprawa dla reportera
6:25magazyn interwencyjny
TVP 2
Facet od wuefu
od 2:50komedia
Koło fortuny (245)
4:40teleturniej
Barwy szczęścia (2132)
5:15serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2133)
5:45serial obyczajowy
M jak miłość (1468)
6:20serial obyczajowy
Polsat
System
od 0:45dramat kryminalny
Tajemnice losu
3:40program rozrywkowy
Disco Gramy
4:55program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:40magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Kuchenne rewolucje (11)
od 2:10program rozrywkowy
Uwaga!
3:10magazyn reporterów
NOC Magii
3:25interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
4:50magazyn reporterów
Mango
5:15telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Kabaretowy Szał: Kabaret Ani Mru-Mru
od 2:50program rozrywkowy
Heheszki na całego
3:50program rozrywkowy
Na osi (253)
5:00magazyn motoryzacyjny
Nocny patrol
5:40program rozrywkowy
TV 4
Disco Polo Life
od 2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Dzielna Mysz (13)
6:30serial animowany
Rainy, superpies
6:45film familijny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
od 2:35interaktywny program rozrywkowy
Ukryta prawda (466)
5:00serial paradokumentalny
Mango
6:00telezakupy
TVP Polonia
Polonia 24
4:05magazyn informacyjny
Halo Polonia
4:20magazyn
Barwy szczęścia (2076)
5:00serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2077)
5:25serial obyczajowy
Focus on Poland (223)
5:55program informacyjny
Barwy szczęścia (2078)
6:10serial obyczajowy
Barwy szczęścia (2079)
6:40serial obyczajowy
WP
Życie przed oczami
od 2:00dramat obyczajowy
Poszukiwana Sarah Pender
4:00dramat kryminalny

FILMOWE

ale kino+
Jak pokonać kaca
od 2:40komedia
zdjęcieCzułość
4:10dramat obyczajowy
Ucieczka
5:45film krótkometrażowy
AXN
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (1)
3:00serial kryminalny
Seal Team (8)
3:55serial akcji
Seal Team (9)
4:50serial akcji
CANAL+
60 kilo niczego
4:15film krótkometrażowy
Zapomniane lasy Malezji
4:45film dokumentalny
Granice wytrzymałości
5:40film krótkometrażowy
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
CANAL+ 1
Przylądek strachu
od 1:35thriller
60 kilo niczego
5:15film krótkometrażowy
Zapomniane lasy Malezji
5:45film dokumentalny
Granice wytrzymałości
6:40film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Tam i z powrotem
od 2:35film obyczajowy
Kiler
4:15komedia sensacyjna
Potwory to tacy interesujący ludzie
6:00film krótkometrażowy
Co w trawie piszczy
6:20film animowany
CANAL+ Film
Utoya, 22 lipca
3:00thriller
Zimna wojna
4:35dramat obyczajowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Nie przegap
6:30magazyn informacyjny
Rodzina
6:45film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Nie ma zmiłuj
od 2:45film obyczajowy
Voodoo tata
4:30komedia
Nie przegap
6:00magazyn informacyjny
Łapu-capu extra
6:10chochliki telewizyjne
Przyjaciółki
6:40film krótkometrażowy
CBS Europa
Miłość w wielkim mieście
od 2:45komedia romantyczna
Rejs pełen tajemnic
4:30dramat kryminalny
Jeśli nadejdzie jutro (1/3)
6:00dramat kryminalny
HBO
Bękarty
4:00komedia przygodowa
Bękarty
6:00komedia przygodowa
HBO 2
Brudny szmal
od 1:30film kryminalny
J. Edgar
3:15dramat biograficzny
Filmy i gwiazdy
5:30magazyn filmowy
Hook
6:00film przygodowy
HBO 3
Odpałowe królowe 2 (1)
3:05serial komediowy
Deadwood
4:05western
Kino Polska
Brylanty pani Zuzy
od 2:30dramat kryminalny
Krótki film o miłości
4:00dramat psychologiczny
Zaduma
5:50film dokumentalny
Wszystkie kobiety Mateusza
6:00komedia obyczajowa
Polsat Film
Ślad (16)
3:00serial kryminalny
Gliniarze (198)
4:00serial paradokumentalny
Malanowski i partnerzy (742)
5:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (743)
5:30serial fabularno-dokumentalny
Stołeczna drogówka (58)
6:00serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (59)
6:30serial dokumentalny
Stopklatka TV
Weekend
od 1:05komedia sensacyjna
Nowa Scena Śmiechu (4)
4:30program rozrywkowy
Chinka
5:30etiuda filmowa
Magiczne Alpy
6:00etiuda filmowa
Wygrać, przegrać albo polec (4)
6:15program rozrywkowy
Scena śmiechu (40)
6:45program rozrywkowy
TNT
Infiltracja
od 2:05dramat sensacyjny
zdjęcieBodyguard
4:30film kryminalny
Objazd 2: Robota (8)
6:05serial komediowy
Objazd 2: Dylemat (9)
6:25serial komediowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Boks: Walka o pasy WBC World i IBF World w Los Angeles
od 2:35waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Shawn Porter
Koszykówka mężczyzn: NBA
4:30mecz: Golden State Warriors - Boston Celtics
Eurosport 1
Watts
5:00magazyn sportowy
Legends Live On: Uschi Disl
5:10magazyn sportowy
Rajdy samochodowe
6:40magazyn sportów motorowych
Polsat Sport
Trans World Sport
6:00magazyn sportowy
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP Finals w Londynie
6:00mecz fazy grupowej gry pojedynczej
TVP Sport
Boks: Walka o pas WBO World w Los Angeles
od 2:35waga superśrednia: Billy Joe Saunders - Marcelo Esteban Coceres
Boks: Gala w Londynie
4:35waga ciężka: Daniel Dubois - Nathan Gorman
Sportowy wieczór
5:30program informacyjny
Piłka nożna
6:05mecz towarzyski reprezentacji U-20: Polska - Szwajcaria

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!