Program TV

POPULARNE

Polsat
Cloverfield Lane 10
od 1:10thriller
Tajemnice losu
3:35program rozrywkowy
Disco Gramy
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:25magazyn reklamowy
Nowy dzień
6:00program informacyjny
TVN
Uwaga!
3:05magazyn reporterów
NOC Magii
3:25interaktywny program rozrywkowy
Uwaga!
5:15magazyn reporterów
Mango
5:35telezakupy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Bezwstydna zdrada
od 2:05film erotyczny
Na osi (304)
5:00magazyn motoryzacyjny
Świat z powietrza (2)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
TV 4
Trans World Sport
od 2:55magazyn sportowy
SuperLudzie (9)
3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (10)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (11)
4:55serial dokumentalny
Telezakupy TV Okazje
5:30magazyn reklamowy
Strażnik Teksasu (1)
6:00serial sensacyjny
TV 6
Top 10 - lista przebojów
od 2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
Disco Polo Life
4:40program muzyczny
Telezakupy TV Okazje
5:45magazyn reklamowy
Top 10 - lista przebojów
6:00program muzyczny
TVN 7
NOC Magii
od 2:10interaktywny program rozrywkowy
Mango
4:30telezakupy
TVP Polonia
Ojciec Mateusz: Oko za oko (299)
od 2:30serial kryminalny
Barwy szczęścia (2279)
3:15serial obyczajowy
Ocaleni
4:35reality show
Focus on Poland (465)
5:40program informacyjny
Polonia 24
6:10magazyn informacyjny
Korona królów (239)
6:35telenowela historyczna
WP
Premiera: WP Raport (362)
6:00program informacyjny
Premiera: Tłit (321)
6:20program publicystyczny

FILMOWE

ale kino+
Niewidzialne
od 2:00dramat obyczajowy
60 kilo niczego
3:40film krótkometrażowy
Łowy
4:10film krótkometrażowy
Misja Afganistan (3)
4:20serial wojenny
Misja Afganistan (4)
5:10serial wojenny
AXN
Zabójcze umysły 14 (14)
od 2:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (3)
3:45serial kryminalny
Agenci NCIS: Nowy Orlean 6 (4)
4:40serial kryminalny
Designated Survivor 2 (5)
6:20serial kryminalny
CANAL+ 1
Sala samobójców. Hejter
od 1:10dramat obyczajowy
Niebieskie Chachary
3:20film dokumentalny
To, co zostaje
5:00film krótkometrażowy
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
6:20film krótkometrażowy
CANAL+ Family
Długi weekend
od 1:55film obyczajowy
Egzekutor
3:10film sensacyjny
Księga dżungli 3 (15)
6:00serial animowany
Księga dżungli 3 (16)
6:10serial animowany
CANAL+ Film
Fighter
od 1:35film sensacyjny
Diablo. Wyścig o wszystko
3:10film sensacyjny
To, co zostaje
4:45film krótkometrażowy
We mnie
5:15film krótkometrażowy
Utrata
5:40film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
6:00chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
6:30film kostiumowy
CANAL+ Premium
Niebieskie Chachary
od 2:20film dokumentalny
To, co zostaje
4:00film krótkometrażowy
II koncert na wiolonczelę i orkiestrę
5:20film krótkometrażowy
Łapu-capu
6:00chochliki telewizyjne
Nie ma jak rozwód!
6:05komedia obyczajowa
CANAL+ Seriale
Historie miłosne
od 2:35film obyczajowy
Utrata
4:05film krótkometrażowy
Słodko-gorzki
4:25dramat obyczajowy
Jestem tutaj
6:25film krótkometrażowy
Materiał nieemisyjny (2)
6:50film krótkometrażowy
CBS Europa
Ekstrakt
4:30komedia kryminalna
Zbrodnia z miłości
6:30film sensacyjny
HBO
Jack Reacher: Jednym strzałem
od 1:50film sensacyjny
Zła edukacja
4:05komedia
Romeo i Julia: Poza słowami
6:00dramat obyczajowy
HBO 2
Dzielnica Lakeview
od 2:20thriller
Rebelia
4:10film SF
Księga dżungli
6:00film przygodowy
HBO 3
Tacy właśnie jesteśmy (8-ost.)
od 2:10serial obyczajowy
Zaczarowana
6:00komedia fantasy
Kino Polska
Krótki film o zabijaniu
od 2:45dramat obyczajowy
Ojciec
4:35film obyczajowy
Polsat Film
Gliniarze: Piękny sekret (453)
3:00serial paradokumentalny
Gliniarze (454)
4:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (213)
5:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112 (214)
5:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Krótki film o zabijaniu
od 1:50dramat obyczajowy
MiłośćKropka.pl: Próba uczuć (11)
3:30serial paradokumentalny
Zamki
4:30film krótkometrażowy
TV okazje
4:55magazyn reklamowy
Scena śmiechu (16)
6:00program rozrywkowy
Złotopolscy (337)
6:55telenowela
TNT
Płomień bitwy
od 2:38dramat wojenny
Strefa zimna
3:53film SF
Cudotwórcy 2: Wakacje (5)
6:00serial komediowy
MacGyver (4)
6:20serial sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
3:00mecz: CA Osasuna - Atletico Madryt
Witaj w klubie: Lech Poznań
5:00serial dokumentalny
Twardzielki: Sylwia Kusiak (8)
6:00serial dokumentalny
Twardzielki: Magdalena Loska (9)
6:30serial dokumentalny
Eurosport 1
Kolarstwo: Vuelta a Espana
3:0013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
6:30mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Eurosport 2
Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku
3:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Naomi Osaka - Wiktoryja Azaranka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
5:00mecz finałowy: Kyren Wilson - Ronnie O'Sullivan
Kolarstwo: Vuelta a Espana
6:3013. etap - jazda indywidualna na czas: Muros - Dumbría
nSport+
Sport News+
6:00magazyn sportowy
Ekstrapaka: 8. kolejka
6:30magazyn piłkarski
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Paryżu
6:00mecze 1. i 2. rundy gry pojedynczej
TVP Sport
Boks: Gala w Los Angeles
4:10waga lekka: Devin Haney - Alfredo Santiago; waga junior ciężka: Logan Paul - Olajide William Olatunji
Sportowy wieczór
5:40program informacyjny
Piłka nożna
5:55mecz towarzyski: Polska - Finlandia

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!