Fachowcy (7/20)

Fachowcy (7/20)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Wojciech Dolata prowadzi wraz z bratem Jakubem warsztat samochodowy. Pewnego dnia zgłasza się do nich klient ze sportowym autem. Mechanikowi nie podoba się orientacja seksualna mężczyzny...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 5 dni
5:30 TTV

Opis

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający perypetie fachowców. Bohaterzy niejednokrotnie byli świadkami wielu nietypowych zdarzeń, które spotkały ich podczas wykonywania swojej pracy. Postawieni w krępujących sytuacjach poznają pikantne szczegóły życia zleceniodawców oraz ich rodzinne problemy. Przyglądają się romansom, zdradom, imprezom, czy kradzieżom. Zdarza się także, że sami dopuszczają się niecnych zachowań. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że rzeczywistość pracy ,,złotych rączek" potrafi mocno zaskoczyć.

W tym odcinku

Wojciech Dolata prowadzi z bratem Jakubem warsztat samochodowy. Pewnego dnia zgłasza się do nich klient ze sportowym autem. Mechanik przyjmuje zlecenie, chociaż orientacja seksualna mężczyzny nie przypada mu do gustu. Sprawy nie ułatwiają również jego znajomi, którzy szydzą z całej sytuacji. Z kolei do murarzy Mariana i Juliana przychodzi młode małżeństwo, które zamierza wyremontować pokój babci. Na miejscu okazuje się, że klienci chcą, by zlecenie zostało wykonane ekspresowo, w czasie nieobecności starszej pani. Podczas wynoszenia mebli fachowcy znajdują szkatułkę ze starymi, złotymi monetami i próbują zachować ten sekret dla siebie. Seniorka wychodzi jednak wcześniej ze szpitala.

Zobacz także