Program TV na wtorek 30.04.2024
POPULARNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
TVP 1
Komisarz Alex 20: Prawdziwe życie (247)
od 9:45serial kryminalny
Ojciec Mateusz 29: Pozory mylą (373)
10:45serial kryminalny
Korona królów. Jagiellonowie (161)
11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Kuki Airani (6-ost.)
12:55serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Mieszkać piękniej: Domy (5)
11:15cykl reportaży
Barwy szczęścia (2992)
11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1691)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (333)
13:15telenowela
Polsat
Sekrety rodziny: Wnuczka (133)
od 9:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Milioner na haczyku (820)
10:40serial paradokumentalny
Gliniarze: Szklarnia (727)
11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Zdrada na 40 urodziny (1272)
13:40serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 7:45magazyn
Kuchenne rewolucje: Łódź, Bistro Oliwka (8/15)
11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1616)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (955)
13:40serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
Tele 5
Remont na 5 (2)
10:00program rozrywkowy
Telezakupy
10:30magazyn reklamowy
Obalamy mity (2)
11:00serial dokumentalny
Telezakupy
11:35magazyn reklamowy
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Trucker Club (10)
13:05magazyn motoryzacyjny
Droga wolna 2 (16)
13:35magazyn motoryzacyjny
TV 4
Trudne sprawy: Uzależniona od internetu nastolatka traci kontakt z rzeczywistością (994)
10:00serial paradokumentalny
Trudne sprawy: Czterdziestolatek pomaga synowi pozbyć się agresywnego partnera matki (995)
11:00serial paradokumentalny
Policjantki i Policjanci (317)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Odpuść (502)
13:00serial paradokumentalny
TV 6
Kobra - oddział specjalny (13)
10:00serial sensacyjny
Więzienie (61)
11:05serial dokumentalny
Więzienie (62)
11:35serial dokumentalny
Więzienie (63)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (64)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (549)
13:00serial obyczajowy
TV Puls
Zbuntowany anioł (196)
10:00telenowela
Zbuntowany anioł (197)
11:00telenowela
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Stare grzechy (39)
12:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Piękna wdowa (41)
13:00serial paradokumentalny
TVN 7
Ukryta prawda (845)
10:00serial paradokumentalny
Detektywi (94)
11:00serial fabularno-dokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Więzienne zlecenie (629)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1014)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (165)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Komediantka (8/9)
od 9:05serial obyczajowy
Szczęśliwy człowiek
10:10dramat obyczajowy
Wędrowiec polski: Roztocze
11:50cykl reportaży
15 stron świata
12:30film dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Stacja innowacja (102)
11:10program popularnonaukowy
Barwy szczęścia (2947)
11:30serial obyczajowy
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Makłowicz w podróży: Hiszpania - Costa Tropical
12:20magazyn kulinarny
Blisko, coraz bliżej: Nastała wiosna. Rok 1945 (19)
12:50serial obyczajowy
WP
Porzucone budowle 4 (10)
od 9:35serial dokumentalny
Wymazane z historii (6)
10:35serial dokumentalny
Nowy aranż z Olą Ziarek (5)
11:30program rozrywkowy
Premiera: WP News 11:50 (821)
11:50program informacyjny
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (1)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 4 (4)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (21)
13:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
ale kino+
Van der Valk 2 (1)
od 8:30serial kryminalny
Uprzejmość nieznajomych
10:15dramat obyczajowy
Rozmowa kwalifikacyjna
12:20film krótkometrażowy
Głos ma Fellini
12:45film dokumentalny
AXN
Rekrut (20)
od 9:55serial kryminalny
SEAL Team 6 (3)
10:55serial sensacyjny
SEAL Team 6 (4)
11:55serial sensacyjny
Rekrut 2 (1)
12:50serial kryminalny
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (5)
13:45serial sensacyjny
CANAL+ 1
Dzikie psy (2)
od 9:45serial dokumentalny
Łapu-capu extra
10:40chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
11:10film kostiumowy
Blisko
13:40dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pieczywo bezglutenowe (3)
10:00magazyn kulinarny
Domowa piekarnia Kucharskiego 2: Pieczywo do domowego fast food (4)
10:25magazyn kulinarny
Remont w 48h 12 (9)
11:00magazyn poradnikowy
Remont w 48h 12 (10)
11:25magazyn poradnikowy
Ucieczka na wieś 21 (27)
12:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Wilczym tropem (1)
13:05serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 3: Puszcza dzięciołów (2)
13:30serial dokumentalny
CANAL+ Film
Hollywood Buzz
od 9:40magazyn filmowy
Zbuntowana
10:10film SF
CANAL+ Premium
Łapu-capu extra
od 9:40chochliki telewizyjne
Pan Tadeusz
10:10film kostiumowy
Blisko
12:40dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Twardzielki: Sylwia Zaczkiewicz (3)
od 9:50serial dokumentalny
Twardzielki: Dominika Rembelska (4)
10:15serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (1)
10:40serial dokumentalny
Patagonia. Życie na krańcu świata (2)
11:20serial dokumentalny
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Planeta Singli. Osiem historii: Usłysz mnie (4)
13:00serial komediowy
Planeta Singli. Osiem historii: Dystans (5)
13:50serial komediowy
CBS Europa
Ich własna liga
od 8:05komediodramat
Czarna książeczka
10:35komedia romantyczna
Moneyball
12:40dramat biograficzny
Epic Drama
Agenci NCIS 13: Nieobliczalni (16)
od 9:55serial kryminalny
Detektyw Murdoch 17: Faworyt (7)
10:50serial kryminalny
Panna Marple: Strzały w Stonygates
11:45film kryminalny
Poirot 11: Kot wśród gołębi (2)
13:45serial kryminalny
HBO
Przełamując lody
od 9:00dramat obyczajowy
Lewy sercowy
10:45komedia
Kolor purpury
12:20dramat obyczajowy
HBO 2
Rycerze Zodiaku
od 9:10film fantasy
Pępek świata 8: Halloween VII: The Heckoning (3)
11:05serial komediowy
Pępek świata 8: True Grit (4)
11:25serial komediowy
Do diabła z miłością
11:50komedia romantyczna
Randki pań Delaney
13:35komedia romantyczna
HBO 3
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Gothowitz Deviation (3)
od 9:55serial komediowy
Premiera: Teoria wielkiego podrywu 3: The Pirate Solution (4)
10:15serial komediowy
Lepiej być nie może
10:40komedia
Wymarzone samochody Roberta Downeya Juniora: Riv for Today (3)
13:00reality show
Hop
13:50film familijny
Kino TV
Poirot: Przyjdź i zgiń
od 9:50serial kryminalny
Prześladowca
11:45thriller
Dzień, w którym Ziemia zamarła
13:45film SF
Polsat Film
Przyjaciółki (42)
od 9:30serial obyczajowy
Świat według Kiepskich: Szczur lądowy (68)
10:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Szkielet Fon Bibersztajna (69)
11:00serial komediowy
Świat według Kiepskich: Świnia w każdym domu (204)
11:30serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ferdynator (205)
12:10serial komediowy
Świat według Kiepskich: Zamianka (142)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Telejajka (234)
13:20serial komediowy
Stopklatka
Komisarz Rex 8: Niania o północy (106)
od 9:55serial kryminalny
Komisarz Rex 8: Zbłąkana kula (107)
10:55serial kryminalny
Katastrofy w przestworzach: Z prawej czy z lewej? (109)
11:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójcze rozwiązanie (139)
12:55serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Ostatni cios (65)
13:55serial dokumentalny
Warner TV
Kochane kłopoty (4)
od 9:50serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (14)
10:40serial sensacyjny
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze (15)
11:35serial sensacyjny
Alf 4: Głodny jak wilk (22)
12:30serial komediowy
Alf 4: Muszę być sobą (23)
13:00serial komediowy
Alf 4: Na mnie już czas (24)
13:30serial komediowy
SPORTOWE
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: UD Las Palmas - Girona FC
Piłka nożna: Liga angielska
11:15mecz: West Ham United FC - Liverpool FC
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: Olympique Lyon - AS Monaco
CANAL+ Sport 5
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
od 9:45magazyn żużlowy
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
10:15mecz: Texom Stal Rzeszów - Cellfast Wilki Krosno
Żużel: Metalkas 2. Ekstraliga
13:15mecz: INNPRO ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
10:0010. dzień
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
11:00mecz ćwierćfinałowy
Eurosport 2
Surfing: World League Championship Tour w Bells Beach
10:00sporty wodne inne
Kolarstwo: Tour de Romandie
11:005. etap
Lekkoatletyka: Maraton w Madrycie
12:00lekkoatletyka
Kolarstwo: Giro d'Italia
13:30best of
Polsat Sport
Boks: Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
od 7:30waga superśrednia: Osleys Iglesias - Andrii Velikovskiy 09.12.2022
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
11:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00mecz 4. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 8:30mecz 3. rundy gry pojedynczej
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
11:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Sporty walki: FEN 50 w Gliwicach
13:00walka: Eder De Souza - Marcin Łazarz 02.09.2023
Polsat Sport News
Piłka nożna: Liga szkocka
od 8:30mecz: St. Mirren FC - Rangers FC
Piłka nożna: Liga czeska
11:00mecz: FC Hradec Kralove - SK Slavia Praga
Cafe Futbol
13:30magazyn piłkarski
TVP Sport
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
od 9:15mecz: AZS UJ Kraków - Śląsk Wrocław
Piłka nożna: 2. liga
11:20mecz: Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
13:25mecz: Lech Poznań - Cracovia
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!