Program TV

PIĄTEK 29.05
10:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Ojciec Mateusz 5: Urwisko (60)
11:00serial kryminalny
Wiadomości
12:00magazyn informacyjny
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Magazyn rolniczy
12:35magazyn poradnikowy
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Wesoła nauka (42)
11:40program edukacyjny
Koło fortuny (722)
12:30teleturniej
Na sygnale: Tylko spokojnie, tato (262)
13:35serial fabularno-dokumentalny
Polsat
Sekrety rodziny (63)
od 9:55serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (890)
10:55serial paradokumentalny
Gliniarze (441)
11:50serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:30magazyn reporterów
Trudne sprawy (950)
13:45serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
od 8:00magazyn
Doradca smaku
11:25magazyn kulinarny
Afera fryzjera (3)
11:35program rozrywkowy
Ukryta prawda (811)
12:20serial paradokumentalny
Szpital (546)
13:15serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Drobne kroki
od 9:30dramat obyczajowy
TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (452)
10:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (453)
11:00serial obyczajowy
zdjęcieSTOP Drogówka
12:00magazyn policyjny
Emil, pogromca mandatów (47)
13:00program rozrywkowy
Emil, pogromca mandatów (48)
13:30program rozrywkowy
TV 6
Detektywi w akcji (182)
10:00serial fabularno-dokumentalny
Detektywi w akcji (183)
10:55serial fabularno-dokumentalny
Bumerang (49)
13:30serial komediowy
TVN 7
Ukryta prawda (727)
od 9:40serial paradokumentalny
Po pierwsze kino 3 (2/36)
10:42program rozrywkowy
Ukryta prawda (728)
10:45serial paradokumentalny
Szpital (472)
11:45serial paradokumentalny
Po pierwsze kino 3 (35/36)
12:47program rozrywkowy
Sąd rodzinny (120)
12:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (430)
13:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 8:00magazyn
Na sygnale: Skutki uboczne (261)
11:35serial fabularno-dokumentalny
Wilnoteka
12:30magazyn
Polonia 24
12:50magazyn informacyjny
WP
Odkryć tajemnicę: El Dorado (3)
10:00serial dokumentalny
Premiera: WP Express (123)
11:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
Mamo, wróć (2)
od 9:10dramat obyczajowy
Mamo, wróć (3)
10:20dramat obyczajowy
zdjęcieObcy na mojej kanapie
11:35film dokumentalny
Czy koń wie, że wygrał
12:40film dokumentalny
Chris Farley - żywot komedianta
13:20film dokumentalny
AXN
Zabójcze umysły 14 (8)
11:00serial kryminalny
Zabójcze umysły 14 (9)
11:50serial kryminalny
Agenci NCIS 12 (20)
12:40serial sensacyjny
Agenci NCIS 12 (21)
13:30serial sensacyjny
CANAL+ Premium
Garfield
od 9:25film familijny
Hollywood Buzz
10:45magazyn filmowy
Serce nie sługa
11:15komedia romantyczna
Mały Grand Hotel: Napad (4)
12:50serial komediowy
Cała prawda o odchudzaniu
13:00film dokumentalny
CANAL+ 1
Status: Singiel
od 8:40komedia
Garfield
10:25film familijny
Hollywood Buzz
11:45magazyn filmowy
Serce nie sługa
12:15komedia romantyczna
Mały Grand Hotel: Napad (4)
13:50serial komediowy
CANAL+ Family
Lato na Alasce
10:00film dokumentalny
Na ratunek oceanom
10:50film dokumentalny
Wspólna chata
11:50komedia
Nie jesteś w Danii
13:35film krótkometrażowy
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
CANAL+ Film
Lalka
10:00dramat obyczajowy
zdjęcieMoja córcia
11:45komediodramat
Święta Judy
13:10dramat biograficzny
CANAL+ Seriale
Prawie rodzina (10)
10:00serial obyczajowy
Dziki Bill (4)
10:45serial kryminalny
Afera Watergate (2)
11:35film dokumentalny
Łapu-capu
13:40chochliki telewizyjne
Mały Grand Hotel: Magicy (6)
13:50serial komediowy
HBO
Pearl Harbor
od 9:05dramat wojenny
Jak stracić chłopaka w 10 dni
12:00komedia romantyczna
Aladyn
13:55film fantasy
HBO 2
Gwiazdka w Grand Valley
od 9:55dramat obyczajowy
All American (10/16)
11:20serial obyczajowy
Figurantka 5 (3/10)
12:00serial komediowy
HBO 3
Toy Story 4
od 9:20film animowany
Obsesja Eve 2 (3/8)
11:00serial sensacyjny
Mroczne materie (3/8)
11:50serial fantasy
Batwoman (17/22)
12:50serial przygodowy
Zaufaj mi 2 (1/4)
13:40serial sensacyjny
Kino Polska
Człowiek z żelaza
od 8:30dramat społeczny
Akcja pod Arsenałem
11:50dramat wojenny
Wszystkie kobiety Mateusza
13:50komedia obyczajowa
Polsat Film
Zezowate szczęście
od 9:05komedia obyczajowa
Safari
13:10film animowany
TNT
Troja
od 9:15dramat historyczny
Ocean's Eleven: Ryzykowna gra
12:05komedia sensacyjna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 9:00mecz: Real Sociedad - Valencia CF
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
11:30serial dokumentalny
Dobry Wieczór. EKSTRAKLASA
12:00magazyn sportowy
Bundesliga Highlights Show
13:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Snooker: Turniej UK Championship 2018
12:30mecz finałowy: Ronnie O'Sullivan - Mark Allen
nSport+
E-sport: CANAL+ Ekstraklasa Cup
od 9:351. mecz półfinałowy
Ekstraklasyka (35)
10:45magazyn piłkarski
Turbokozak
11:20magazyn piłkarski
Ekstrapaka: 26. kolejka
13:00magazyn piłkarski
Polsat Sport News
Boks: Gala Warsaw Boxing Night
11:00waga junior ciężka: Andrzej Fonfara - Ismail Sillakh 16.06.2018
Tenis: Turniej ATP w Miami
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej: Hubert Hurkacz - Matteo Berrettini 20.03.2019

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!