Ogólnotematyczne

17:00magazyn informacyjny
18:40teleturniej muzyczny
19:30magazyn informacyjny
20:00magazyn sportowy
20:05magazyn informacyjny
18:00magazyn informacyjny
18:30magazyn sportowy
18:40magazyn informacyjny
18:55serial fabularno-dokumentalny
20:05dramat obyczajowy
od 15:35komedia
17:50reality show
18:50magazyn informacyjny
19:20magazyn sportowy
19:25magazyn informacyjny
19:30program publicystyczny
od 15:55film przygodowy
19:00magazyn informacyjny
19:30magazyn sportowy
19:35magazyn informacyjny
19:45magazyn reporterów
od 15:00film przygodowy
17:15horror
19:00program popularnonaukowy
20:00thriller
17:05serial obyczajowy
18:05film fantasy
20:05serial animowany
20:35serial animowany
od 16:25film sensacyjny
18:10serial kryminalny
19:15program rozrywkowy

Filmowe

od 16:10dramat obyczajowy
zdjęcie
18:05dramat obyczajowy
20:10serial kryminalny
od 16:55serial sensacyjny
17:55komedia SF
20:00film sensacyjny
od 15:20komedia romantyczna
17:20western
18:55magazyn informacyjny
19:05film przygodowy
od 16:20komedia romantyczna
18:20western
19:55magazyn informacyjny
20:05film przygodowy
od 16:25dramat SF
19:55dramat obyczajowy
od 16:40film fantasy
18:25komedia
19:50magazyn informacyjny
20:00dramat kryminalny
od 16:55film krótkometrażowy
17:30serial sensacyjny
18:15serial sensacyjny
19:00serial kryminalny
20:00serial kryminalny
od 16:05serial przygodowy
19:10komedia romantyczna
od 16:30film dokumentalny
17:45dramat obyczajowy
19:30dramat obyczajowy
od 16:25dramat wojenny
zdjęcie
18:15serial historyczny
19:00serial komediowy
19:30serial komediowy
20:00serial obyczajowy
od 16:00film obyczajowy
17:25film przygodowy
20:00film krótkometrażowy
20:45komedia sensacyjna
od 16:25film sensacyjny
18:35film SF
od 15:55komedia
18:00thriller
19:50magazyn filmowy
20:00horror
17:00horror komediowy
18:55komedia

Sportowe

od 16:55mecz: Southampton FC - Tottenham Hotspur FC
19:00waga półśrednia: Errol Spence Jr. - Lamont Peterson
17:00mecz: KRP Legionowo - SPR Stal Mielec
19:15mecz: Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
17:30boks
20:00mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
od 16:40mecz: Heracles Almelo - PSV Eindhoven
18:50mecz fazy grupowej: Munster Rugby - Castres Olympique
20:50bieg ze startu wspólnego kobiet
17:00program informacyjny
18:00program informacyjny
19:00program informacyjny
20:00program informacyjny

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!