Program TV

SOBOTA 26.09
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:20magazyn informacyjny
Jaka to melodia?
17:30teleturniej muzyczny
Sport
19:25magazyn sportowy
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
TVP 2
Czerwona królowa (3/12)
od 16:20serial obyczajowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:25magazyn informacyjny
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Polsat
Więzienie (34)
od 16:45serial dokumentalny
Więzienie (35)
17:15serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (131)
17:45serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (132)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Gość "Wydarzeń"
19:30program publicystyczny
Sport
19:45magazyn sportowy
Pogoda
19:55magazyn informacyjny
TVN
zdjęcieKuchenne rewolucje (8)
17:00program rozrywkowy
36,6°C (4)
18:00program medyczny
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Kac Vegas 3
20:00komedia

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
zdjęciePolicjantki i Policjanci (674)
17:00serial obyczajowy
zdjęciePolicjantki i Policjanci (675)
18:00serial obyczajowy
Galileo (828)
19:00program popularnonaukowy
Święty (37)
20:00serial komediowy
Święty (38)
20:30serial komediowy
TV 6
Prawdziwa historia
od 15:30dramat przygodowy
Wzór (15)
18:05serial kryminalny
Wzór (16)
19:05serial kryminalny
Galileo (325)
20:00program popularnonaukowy
TVP Polonia
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Dziennik regionów
17:30program informacyjny
M jak miłość (1517)
17:50serial obyczajowy
Polonia 24
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:20magazyn informacyjny
Sport
20:25magazyn sportowy

FILMOWE

ale kino+
Sędzia (8)
od 16:45serial kryminalny
Sędzia (9)
17:25serial kryminalny
W domu wszystko dobrze
18:10komediodramat
Czarna wdowa
20:10thriller
AXN
Ja, szpieg
od 16:10komedia sensacyjna
7 sekund
18:05film sensacyjny
Premiera: Inferno
20:00thriller
CANAL+ 1
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 16:25mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
Piłka nożna: Liga niemiecka
19:25mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema
CANAL+ Family
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 15:55mecz: Valencia CF - SD Huesca
Gliniarz z Belleville
19:30komedia kryminalna
CANAL+ Film
Premiera: Aktualności filmowe+
od 16:55magazyn filmowy
Le Mans '66
17:25dramat biograficzny
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Szklane domy
20:00thriller
CANAL+ Premium
Piłka nożna: Liga niemiecka
od 15:25mecz: FC Augsburg - Borussia Dortmund
Piłka nożna: Liga niemiecka
18:25mecz: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema
Supernova
20:30dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Rada ojców (2)
17:00serial obyczajowy
Rada ojców (3)
17:45serial obyczajowy
Rada ojców (4)
18:30serial obyczajowy
Rada ojców (5)
19:15serial obyczajowy
Cela śmierci (3)
20:00serial kryminalny
Strefa mroku (6)
20:50serial grozy
CBS Europa
Pole marzeń
od 16:55dramat obyczajowy
Rzymska wiosna pani Stone
18:55film obyczajowy
HBO
Brexit
od 16:25dramat biograficzny
Sprawa Colliniego
18:05film kryminalny
Premiera: Królowe zbrodni
20:10film kryminalny
HBO 3
Czarownica 2
od 16:10film fantasy
Kompania braci (6)
18:10serial wojenny
Stargirl (4/13)
19:15serial SF
Mrs. America (1/9)
20:00serial obyczajowy
Mrs. America (2/9)
20:45serial obyczajowy
Kino Polska
Ambassada
od 15:45komedia
Kiler
17:50komedia sensacyjna
Miś
20:00komedia
Kino TV
Merlin i wojna smoków
18:05film fantasy
Już za Tobą tęsknię
20:00komediodramat
Stopklatka
Klejnot Nilu
od 15:30film przygodowy
zdjęcieAir America
17:45film sensacyjny
Dobry rok
20:00komediodramat
TNT
Bardzo Dziki Zachód
od 15:45western komediowy
Ostatni samuraj
17:55dramat kostiumowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
od 14:55mecz: Cracovia - Raków Częstochowa
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
17:25mecz: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
19:55mecz: Jagiellonia Białystok - KGHM Zagłębie Lubin
Eurosport 2
Tenis: Turniej French Open 2019
17:00mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn: Dominic Thiem - Rafael Nadal
nSport+
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
od 16:10mecz: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Żużel: eWinner 1. liga żużlowa
18:55mecz: eWinner Apator Toruń - Unia Tarnów
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 14:45mecz: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
17:30mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie
KSW News
20:25program informacyjny
Siatkówka kobiet: TAURON Liga
20:30mecz: Energa MKS Kalisz - BKS STAL Bielsko-Biała
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Hamburgu
od 15:302. mecz półfinałowy gry pojedynczej
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga
17:30mecz: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Pszczółka Start Lublin
Sporty walki: UFC 253
20:00odliczanie
Polsat Sport News
Sporty walki: KSW
od 16:30sporty walki
Piłka nożna: Liga czeska
19:00mecz: SK Slavia Praga - 1.FC Slovacko
Piłka nożna: Liga holenderska
20:55mecz: AFC Ajax - SBV Vitesse

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!