Program TV

SOBOTA 29.06
17:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Teleexpress
17:00magazyn informacyjny
Pogoda
17:15magazyn informacyjny
Wiadomości
19:30magazyn informacyjny
Pogoda
20:05magazyn informacyjny
Alarm!
20:10magazyn interwencyjny
Komisarz Alex 12: Intruz (144)
20:35serial kryminalny
TVP 2
U Pana Boga w ogródku (3/12)
17:00serial komediowy
Panorama
18:00magazyn informacyjny
Pogoda
18:20magazyn informacyjny
Sport telegram
18:25magazyn sportowy
Kroniki F1
18:30magazyn sportowy
Postaw na milion
18:35teleturniej
Lajk!
19:35magazyn kulturalny
Różowa Pantera
20:05komedia sensacyjna
Polsat
Saga "Zmierzch": Zaćmienie
od 15:15film fantasy
Chłopaki do wzięcia (173)
17:50serial dokumentalny
Chłopaki do wzięcia (174)
18:20serial dokumentalny
Wydarzenia
18:50magazyn informacyjny
Sport
19:20magazyn sportowy
Pogoda
19:25magazyn informacyjny
Świat według Kiepskich (487)
19:30serial komediowy
TVN
Dorota inspiruje (8-ost.)
17:00reality show
Weekendowa metamorfoza (3)
18:00program rozrywkowy
Fakty
19:00magazyn informacyjny
Sport
19:25magazyn sportowy
Pogoda
19:35magazyn informacyjny
Uwaga!
19:45magazyn reporterów
Jak w niebie
20:00komedia romantyczna

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Miesiąc miodowy z mamusią
17:00komedia romantyczna
Wkręcające małolaty
18:55program rozrywkowy
Ofiara amora
20:00film sensacyjny
TV 4
Patch Adams
od 16:40komediodramat
Galileo (728)
19:00program popularnonaukowy
Policjantki i Policjanci (513)
20:00serial obyczajowy
TV 6
Dragon Nest: Wojownicy Świtu
od 15:50film animowany
Nowe imperium
17:45dramat historyczny
Galileo (552)
20:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szkoła rocka
od 15:50komedia muzyczna
Liceum Avalon
18:10film dla młodzieży
TVP Kultura
Festiwal Mozartowski
od 16:55reportaż
Literatura na ekranie: Wesele
17:25dramat obyczajowy
The Beatles - Historia nieznana
19:15film dokumentalny
Bilet do kina: Legend
20:20dramat biograficzny
TVP Polonia
Słownik polsko@polski
17:00talk-show prof. Jana Miodka
Teleexpress
17:30magazyn informacyjny
Dom nad rozlewiskiem (7/13)
17:55serial obyczajowy
Rodzina, ach rodzina: Żona (2)
18:45program rozrywkowy
Wiadomości
20:00magazyn informacyjny
Pogoda
20:30magazyn informacyjny
Bodo (5)
20:45serial biograficzny

FILMOWE

AXN
Faceci w czerni 3
od 15:25komedia SF
Bohater ostatniej akcji
17:30komedia sensacyjna
Podróż do wnętrza Ziemi
20:05film przygodowy
CANAL+
Prawdziwe kłamstwa
od 16:45komedia sensacyjna
Nie przegap
19:00magazyn informacyjny
Barry Seal: Król przemytu
19:10film biograficzny
CANAL+ 1
Raz się żyje
od 15:25komedia sensacyjna
Nowa Tonacja
17:15magazyn muzyczny
Prawdziwe kłamstwa
17:45komedia sensacyjna
Nie przegap
20:00magazyn informacyjny
Barry Seal: Król przemytu
20:10film biograficzny
CANAL+ Family
Hot Shots 2
od 16:10komedia sensacyjna
Osobliwość
17:40dramat SF
Granice wytrzymałości
19:10film krótkometrażowy
Łapu-capu
19:25chochliki telewizyjne
Klejnot Nilu
19:30film przygodowy
CANAL+ Film
Wielbicielka
od 16:20thriller
Ingrid wyrusza na Zachód
18:15komediodramat
Łapu-capu
19:55chochliki telewizyjne
Włamanie
20:00thriller
CANAL+ Seriale
Bull (5)
od 16:45serial kryminalny
Bull (6)
17:30serial kryminalny
Materiał nieemisyjny (4)
18:15film krótkometrażowy
Mała doboszka (5)
18:30serial sensacyjny
Mała doboszka (6)
19:15serial sensacyjny
Mała doboszka (7)
20:00serial sensacyjny
Mała doboszka (8)
20:45serial sensacyjny
CBS Europa
Program Hades (2-ost.)
od 15:35thriller
Spotkanie rodzinne
17:20dramat obyczajowy
Małolaty u taty
19:10komedia
HBO
Jumanji: Przygoda w dżungli
od 16:30film przygodowy
Pajęczyna Charlotty
18:30film familijny
Krzysiu, gdzie jesteś?
20:10komedia przygodowa
HBO 2
J. Edgar
od 16:10dramat biograficzny
Mission: Impossible - Fallout
18:30film sensacyjny
HBO 3
Billions 4 (8)
od 16:45serial obyczajowy
Wiktoria 3 (2)
17:40serial kostiumowy
Rozwód (1/10)
20:00serial komediowy
Rozwód (2/10)
20:30serial komediowy
Rozwód (3/10)
20:55serial komediowy
Kino Polska
Tydzień z życia mężczyzny
od 16:20dramat obyczajowy
zdjęciePiąta pora roku
18:00film obyczajowy
Lincz
20:00dramat obyczajowy
TNT
Armageddon
17:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 16:00Valderrama Masters - 3. runda
Piłka nożna: Liga hiszpańska
18:40najlepsi bramkarze sezonu 2018/2019
Rugby: Puchar Sześciu Narodów
19:00mecz: Szkocja - Walia
nSport+
Futbol amerykański: Polska Liga Futbolu Amerykańskiego
17:45mecz finałowy: Panthers Wrocław - Lowlanders Białystok

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!