Program TV

NIEDZIELA 26.01
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Niesamowite tajemnice
13:00serial grozy
Niesamowite tajemnice
14:00serial grozy
Przygoda Archera
15:00film przygodowy
TV 4
Gwiazdy Kabaretu (5)
od 12:55program rozrywkowy
Gwiazdy Kabaretu (7)
13:55program rozrywkowy
zdjęcieSpartakus (2-ost.)
14:55film historyczny
Kuloodporny
16:50film sensacyjny
TV 6
Detektyw Monk (9)
13:00serial kryminalny
Detektyw Monk (10)
14:00serial kryminalny
Policjantki i Policjanci (400)
15:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (401)
16:00serial obyczajowy
TVN 7
Brzydula (109/180)
od 12:40serial komediowy
Synowie szeryfa
13:15western
Rodzinne rewolucje
15:20komedia

FILMOWE

ale kino+
Idol
od 11:25komediodramat
Zwyczajna dziewczyna
13:25komediodramat
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
15:35komedia romantyczna
AXN
Witajcie w dżungli
od 11:45film przygodowy
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (8)
13:50serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles 10 (9)
14:50serial sensacyjny
Grimm 5 (15)
15:45serial fantasy
Grimm 5 (16)
16:45serial fantasy
CANAL+
Przypływ wiary
13:40film biograficzny
Łapu-capu
15:35chochliki telewizyjne
Zgubiłam Alberta
15:50komedia
CANAL+ 1
Przypływ wiary
14:40film biograficzny
Łapu-capu
16:35chochliki telewizyjne
Zgubiłam Alberta
16:50komedia
CANAL+ Family
Jaskiniowiec
od 11:45film animowany
Wakacyjna terapia
13:10komedia
Tito i obcy
14:45komedia SF
Pierwszy człowiek
16:15dramat biograficzny
CANAL+ Film
Status: Singiel
od 11:35komedia
Hot Dog
13:20komedia sensacyjna
Łapu-capu extra
15:05chochliki telewizyjne
Nie przegap
15:35magazyn informacyjny
Mamma Mia! Here We Go Again
15:45komedia muzyczna
CBS Europa
Święta w Pemberley
13:05komedia romantyczna
zdjęcieGdy miłość to za mało
14:50dramat biograficzny
Świece na Bay Street
16:45dramat obyczajowy
HBO
Sztokholm
od 12:35komedia kryminalna
Prestiż
14:10dramat kostiumowy
Venom
16:20film SF
HBO 2
zdjęcieMiss agent
14:55komedia sensacyjna
Córka trenera
16:45dramat obyczajowy
HBO 3
Terminal
od 12:05komedia romantyczna
Puzzle
14:15dramat obyczajowy
Słowo na L: Generacja Q (3/8)
16:00serial obyczajowy
Kino TV
List dla króla
od 12:00film przygodowy
Księżniczka Marsa
14:15thriller SF
Julie i Julia
16:15film biograficzny
TNT
Ricky Bobby - Demon prędkości
13:50komedia obyczajowa
Troja
16:00dramat historyczny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Bundesliga+
13:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga hiszpańska
13:50mecz: RCD Espanyol - Athletic Bilbao
Boks: Gala w Nowym Jorku
16:15waga półśrednia: Danny Garcia - Ivan Redkach
nSport+
Koszykówka mężczyzn: NBA
13:00mecz: Utah Jazz - Dallas Mavericks
Koszykówka mężczyzn: NBA
15:00mecz: Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 12:30mecz: PGE Skra Bełchatów - BKS Visła Bydgoszcz
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
14:45mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Jastrzębski Węgiel
Polsat Sport Extra
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
od 12:05bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Atleci
14:10magazyn sportowy
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Pokljuce
14:50bieg ze startu wspólnego kobiet
Short track: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020
16:00bieg półfinałowy kobiet na 3000 m
Short track: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020
16:10bieg półfinałowy mężczyzn na 3000 m
Short track: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020
16:30finałowy bieg sztafet kobiecych
Short track: Mistrzostwa Europy - Debreczyn 2020
16:40finałowy bieg sztafet męskich

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!