Program TV

PIĄTEK 19.07
13:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
Natura w Jedynce: Nieznana Wenecja
od 12:50film dokumentalny
zdjęcieElif (529)
14:00serial obyczajowy
Wiadomości
15:00magazyn informacyjny
Pogoda
15:10magazyn informacyjny
Alarm!
15:15magazyn interwencyjny
Polsat
Trudne sprawy (547)
od 12:40serial paradokumentalny
Sekrety rodziny (88)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (418)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
Pogoda
16:10magazyn informacyjny
Interwencja
16:15magazyn reporterów
Gliniarze (265)
16:40serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (698)
od 12:30serial paradokumentalny
W-11 - Wydział Śledczy: Okno życia (1150)
14:15serial fabularno-dokumentalny
Szkoła (442)
16:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Telezakupy
od 6:00
Ziemia. Podwodny świat
16:00serial dokumentalny
LOL - śmiech na tysiąc sposobów
16:55program rozrywkowy
TV 4
Detektywi w akcji (80)
13:00serial fabularno-dokumentalny
STOP Drogówka
14:00magazyn policyjny
Policjantki i Policjanci (528)
15:00serial obyczajowy
Gliniarz i prokurator (20)
16:00serial kryminalny
TV 6
Sekrety sąsiadów (79)
13:40serial obyczajowy
MacGyver (120)
14:15serial sensacyjny
Diagnoza: Morderstwo (53)
15:15serial kryminalny
Detektyw Monk (9)
16:15serial kryminalny
TVN 7
Sąd rodzinny (119)
od 12:55serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (156)
13:55serial fabularno-dokumentalny
Szpital (317)
14:55serial paradokumentalny
Kości (16/22)
15:55serial kryminalny
Dr House (10/22)
16:55serial obyczajowy
TVP Kultura
Popielec: Herod (5)
od 12:30serial obyczajowy
Jutro będzie niebo
15:10film obyczajowy
Trędowata
16:35melodramat
TVP Polonia
Powroty (3)
od 12:50magazyn
Na sygnale: To się jeszcze okaże... (217)
13:10serial fabularno-dokumentalny
Dom nad rozlewiskiem (12/13)
13:45serial obyczajowy
Pawlik/Moniuszko: Polish Jazz
14:40koncert Włodka Pawlika
Wiadomości
15:45magazyn informacyjny
BarON24: Potęga miłości (15)
15:55serial komediowy
Domisie: Przygoda z pająkiem
16:55program dla dzieci
WP
Mistrz remontu (6)
15:05serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Mystery Road (6)
13:05serial kryminalny
Lato 1993
15:00dramat psychologiczny
Ale krótkie po polsku: Rozrachunek
16:50blok filmów krótkometrażowych
AXN
Seal Team (12)
od 12:55serial akcji
Designated Survivor (3)
15:35serial kryminalny
Designated Survivor (4)
16:35serial kryminalny
CANAL+ 1
W blasku nocy
13:55melodramat
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
15:25film biograficzny
CANAL+ Family
Maria Magdalena
od 11:45dramat historyczny
Nie przegap
13:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
13:55chochliki telewizyjne
Bazary Europy: Ateny (5)
14:00serial dokumentalny
Bazary Europy: Berlin (6)
14:45serial dokumentalny
Odprawa
15:30film krótkometrażowy
Wielki Kanion
15:55dramat kryminalny
CANAL+ Film
Cannes 1968. Przerwany festiwal
od 12:15film dokumentalny
Spitsbergen
13:25film krótkometrażowy
Łapu-capu extra
13:50chochliki telewizyjne
Nie przegap
16:05magazyn informacyjny
Twój Simon
16:15komediodramat
CANAL+ Seriale
60 kilo niczego
14:50film krótkometrażowy
Nieznajomi (7)
15:30serial sensacyjny
Pisarze. Serial na krótko (3)
16:15serial komediowy
Instynkt (6)
16:20serial kryminalny
CBS Europa
Klasa pana Tourette'a
od 12:40film obyczajowy
Podróż do Bountiful
16:05dramat obyczajowy
HBO
W pogoni za szczęściem
14:05dramat biograficzny
Odpowiednik 2 (7/10)
16:05serial SF
Odpowiednik 2 (8/10)
16:55serial SF
HBO 2
Newsroom 3 (3)
od 12:45serial obyczajowy
Biuro 3 (2)
13:45serial komediowy
Angie Tribeca 4 (4)
16:55serial komediowy
HBO 3
Krypton 2 (1)
13:25serial SF
Mój tata pisał pornografię
14:05program rozrywkowy
Kroniki Spiderwick
15:05film fantasy
Król Artur: Legenda miecza
16:40film przygodowy
Kino Polska
Nowy Kabaretowy Rejs (3)
od 12:20program rozrywkowy
Déja vu
15:45komedia kryminalna
Kino TV
Poirot: Rendez-vous ze śmiercią (3)
od 11:35serial kryminalny
Przesyłka specjalna
13:35komedia obyczajowa
Mistrzyni kierownicy
15:35film obyczajowy
Polsat Film
Nikodem Dyzma
od 10:45komedia obyczajowa
Na fali
13:10film animowany
W rytmie hip-hopu
16:35film obyczajowy
TNT
Więzień Brubaker
od 12:15dramat sensacyjny
zdjęcieArmageddon
14:55film SF

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa
13:50mecz: Piast Gliwice - Lech Poznań
Ekstrapaka: 37. kolejka
16:00magazyn piłkarski
Eurosport 1
Tour de France dziś
od 12:45magazyn kolarski
Kolarstwo: Tour de France
13:5013. etap: Pau - Pau - jazda indywidualna na czas
nSport+
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
od 12:00mecz finałowy: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova
Mali Mistrzowie
14:45reportaż
Motogamia
15:00magazyn sportowy
Polsat Sport
Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów
od 12:15rewanżowy mecz 1. rundy: Piast Gliwice - BATE Borysów
Piłka nożna: Superpuchar Polski
16:30mecz: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Polsat Sport News
Piłka nożna: MLS
od 12:07mecz: Montreal Impact - Toronto FC

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!