Program TV na wczoraj, środa 24.04.2024
POPULARNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (159)
od 11:35telenowela historyczna
Agrobiznes
12:10magazyn rolniczy
Agropogoda
12:30program informacyjny
Rok w ogrodzie extra
12:35magazyn
Natura w Jedynce: U wybrzeży Nowej Zelandii 3: Te Tau Ihu (3/6)
12:55serial dokumentalny
Złoty chłopak (166)
14:00serial obyczajowy
Jaka to melodia?
14:55teleturniej muzyczny
Gra słów. Krzyżówka (856)
15:35teleturniej
TVP 2
Barwy szczęścia (2988)
od 11:50serial obyczajowy
Koło fortuny (1685)
12:30teleturniej
Akacjowa 38 (329)
13:15telenowela
Va banque (764)
14:05teleturniej
Na sygnale: Siurpryza (563)
14:35serial fabularno-dokumentalny
M jak miłość (1800)
15:05serial obyczajowy
Polsat
Gliniarze: Ścigając zwierzynę (723)
od 11:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
12:50magazyn informacyjny
Interwencja
13:20magazyn reporterów
Trudne sprawy: Tajemnice rodzinne (1268)
13:40serial paradokumentalny
Dlaczego ja?: Emerytka z małego miasta wykrywa zmyślne przestępstwo (1314)
14:40serial paradokumentalny
Wydarzenia
15:50magazyn informacyjny
TVN
Kuchenne rewolucje: Styrnol, Zawoja (4/15)
od 11:30program rozrywkowy
Ukryta prawda (1612)
12:35serial paradokumentalny
Ukryta prawda (951)
13:40serial paradokumentalny
Detektywi (12/56)
14:45serial fabularno-dokumentalny
Doradca smaku (29/40)
15:45magazyn kulinarny
Kuchenne rewolucje: Zamość, Karczma Ordynat (14)
15:50program rozrywkowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
Tele 5
Muzyka
12:05program muzyczny
Telezakupy
12:20magazyn reklamowy
Jurajscy wojownicy: Ostatnia walka utahraptora (8)
13:05serial popularnonaukowy
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
14:00serial popularnonaukowy
Telezakupy
15:00magazyn reklamowy
Muzyka
15:45program muzyczny
TV 4
Policjantki i Policjanci (313)
12:00serial obyczajowy
Gliniarze: Pierwszy stopień do piekła (498)
13:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Sprzątaczki szantażystki (437)
14:00serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Toksyczne relacje (438)
14:30serial paradokumentalny
Pomóż mi (77)
15:00serial fabularno-dokumentalny
TV 6
Więzienie (47)
12:05serial dokumentalny
Więzienie (48)
12:35serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (541)
13:00serial obyczajowy
Policjantki i Policjanci (542)
14:00serial obyczajowy
Kobra - oddział specjalny (6)
15:00serial sensacyjny
TV Puls
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Ryzykowna gra (35)
12:00serial paradokumentalny
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: W desperacji (37)
13:00serial paradokumentalny
Lombard. Życie pod zastaw 8 (391)
14:00serial obyczajowy
Lombard. Życie pod zastaw 8 (392)
15:00serial obyczajowy
TVN 7
W-11 - Wydział Śledczy: Nigdy więcej (625)
12:00serial fabularno-dokumentalny
Szpital (1010)
12:45serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (161)
13:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (594)
14:50serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (522)
15:50serial fabularno-dokumentalny
TVP Kultura
Tamte lata, tamte dni: Włodek Pawlik
od 11:55magazyn kulturalny
Szklane życiorysy
12:30reportaż
Mistrzowie muzyki filmowej: The 1980s Part 1
13:05serial dokumentalny
Niech żyje wolność
14:05komedia
Zygmunt Hübner - gra z rzeczywistością
15:40film dokumentalny
TVP Polonia
Gość poranka
12:00magazyn publicystyczny
Operacja zdrowie: Stomatologia kompleksowa (7)
12:25magazyn medyczny
Ojciec Mateusz 23: Gość w dom (302)
12:50serial kryminalny
Ojciec Mateusz 23: Wokaliści (303)
13:40serial kryminalny
Jedyny taki duet na świecie
14:35film dokumentalny
Animowanki: Pamiętnik Florki 2: Stare i nowe (20)
15:35serial animowany
Go-tu-jemy: Quesadilla
15:45magazyn kulinarny
WP
Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy (11)
12:00reality show
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3 (26)
12:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 5 (16)
13:55serial dokumentalny
Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2 (15)
14:55serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 5 (20)
15:50serial dokumentalny
FILMOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
ale kino+
Dopóki mnie pamiętasz
od 10:30dramat obyczajowy
Warzywa i owoce
12:10etiuda filmowa
Gdzie jest Anne Frank?
12:45film animowany
Licho nie śpi
14:30film krótkometrażowy
The Office PL: Broda (7)
14:45serial komediowy
The Office PL: Strona www (8)
15:20serial komediowy
The Office PL: Tolerancja (9)
15:55serial komediowy
AXN
Seal Team 5 (10)
od 11:50serial sensacyjny
Rekrut (17)
12:50serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (17)
13:45serial kryminalny
Agenci NCIS 17 (18)
14:40serial kryminalny
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (5)
15:35serial kryminalny
CANAL+ 1
Szansa na zwycięstwo
od 11:10komedia
Kiler-ów 2-óch
12:45komedia
Łapu-capu extra
14:40chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
15:10film familijny
CANAL+ Family
Ucieczka na wieś 21 (23)
12:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Tajemniczy Dolny Śląsk (9)
13:05serial dokumentalny
Polska z góry 7: Na południe od Wrocławia (10)
13:30serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Zagadka borsuków (1)
14:10serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka: Wesele jelonków (2)
14:35serial dokumentalny
13 posterunek 2 (22)
15:15serial komediowy
13 posterunek 2 (23)
15:50serial komediowy
CANAL+ Film
Światło nocy
14:05film krótkometrażowy
Zbuntowana
14:20film SF
CANAL+ Premium
Kiler-ów 2-óch
od 11:45komedia
Łapu-capu extra
13:40chochliki telewizyjne
Bella i Sebastian: Nowe pokolenie
14:10film familijny
Mormoni: wiara i słowo
15:45film dokumentalny
CANAL+ Seriale
Hollywood Buzz
12:00magazyn filmowy
Łapu Capu
12:55program rozrywkowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (1)
13:00serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (2)
13:30serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (3)
14:05serial komediowy
Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (4)
14:35serial komediowy
Patagonia. Życie na krańcu świata (4)
15:05serial dokumentalny
Duff i Wazowski 3 (5)
15:45serial kryminalny
CBS Europa
Nora Roberts: Księżyc nad Karoliną
od 11:45dramat obyczajowy
Ostrza chwały
13:35komedia
Prawie kobieta
15:25dramat obyczajowy
Epic Drama
Panna Marple: Godzina zero
od 11:50film kryminalny
Poirot 11: Pani McGinty nie żyje (1)
13:50serial kryminalny
Agenci NCIS 13: Braciszek (12)
15:50serial kryminalny
HBO 2
Pępek świata 7: Survey Says... (20)
od 11:40serial komediowy
1000 lat po Ziemi
12:10film SF
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
13:50komediodramat
Zakochany bez pamięci
15:40komediodramat
HBO 3
King: Mój przyjaciel lew
12:00film przygodowy
Wielki zielony krokodyl domowy
13:40film familijny
Lorax
15:30film animowany
Kino Polska
Komedia małżeńska
od 11:45komedia obyczajowa
Mocne uderzenie
13:50komedia muzyczna
Pieczone gołąbki
15:40komedia
Kino TV
Zabójczy miesiąc miodowy
od 11:50thriller
Tragedia w San Andreas
13:50film katastroficzny
Panna Marple: Kieszeń pełna żyta
15:50film kryminalny
Polsat Film
Świat według Kiepskich: Genialny Szopen (199)
12:05serial komediowy
Świat według Kiepskich: Ożenek (136)
12:45serial komediowy
Świat według Kiepskich: Na dobre i niedobre (137)
13:20serial komediowy
Świat według Kiepskich: Właściciele (184)
13:55serial komediowy
Ulubieńcy Ameryki
14:30komedia romantyczna
Stopklatka
Katastrofy w przestworzach: W oku cyklonu (105)
12:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Zabójczy oblot (135)
13:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Pilot kontra samolot (61)
14:00serial dokumentalny
Katastrofy w przestworzach: Oczekiwanie (191)
15:00serial dokumentalny
Warner TV
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (6)
od 11:40serial sensacyjny
Alf 4: Rozśmiesz ich (14)
12:35serial komediowy
Alf 4: Miłość na lodzie (15)
13:00serial komediowy
Alf 4: Barwy prawdy (16)
13:30serial komediowy
Kochane kłopoty (18)
14:00serial obyczajowy
Kochane kłopoty (19)
14:55serial obyczajowy
JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 5 (6)
15:50serial sensacyjny
SPORTOWE
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
CANAL+ Sport
Magazyn skrótów LaLiga
od 11:15magazyn piłkarski
Ligue1 Review
12:20magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga francuska
13:30mecz: Toulouse FC - Olympique Marsylia
8 wspaniałych: Aryna Sabalenka (8-ost.)
15:40serial dokumentalny
CANAL+ Sport 5
Żużel: PGE Ekstraliga
od 9:45mecz: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Magazyn PGE Ekstraliga
12:30magazyn żużlowy
Magazyn Metalkas 2. Ekstraliga
14:15magazyn żużlowy
Żużel: PGE Ekstraliga
15:00mecz: ZOOleszczGKM Grudziądz - ORLEN OIL Motor Lublin
Eurosport 1
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
od 10:555. dzień
Lekkoatletyka: Maraton w Londynie
13:55lekkoatletyka
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
15:255. dzień
Eurosport 2
FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
od 10:53wyścigi motocyklowe
Cycling Show
12:25magazyn sportowy
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
12:543. etap
Kolarstwo: Wyścig dookoła Turcji
13:254. etap
Kolarstwo: Tour de Romandie
15:251. etap
Polsat Sport
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
od 11:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
13:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Tenis: Turniej ATP w Madrycie
15:00mecz 1. rundy gry pojedynczej
Polsat Sport Extra
Sporty walki: Babilon Boxing Show & K-1 w Legionowie
od 11:00walka: Jan Lodzik - Mateusz Polski 20.10.2023
Piłka ręczna mężczyzn: ORLEN Superliga
13:001. mecz półfinałowy fazy play-off: Górnik Zabrze - ORLEN Wisła Płock
Piłka nożna: Puchar Szkocji
15:00mecz półfinałowy: Aberdeen FC - Celtic FC
Polsat Sport News
Piłka nożna: Puchar Włoch
od 11:00rewanżowy mecz półfinałowy: SS Lazio - Juventus FC
Boks: Rocky Boxing Night w Stężycy
13:00waga ciężka: Kacper Meyna - Jakub Sosiński 11.02.2023
Cafe Futbol
15:00magazyn piłkarski
TVP Sport
GOL
od 10:20magazyn piłkarski
Piłka nożna kobiet: ORLEN Ekstraliga
12:15mecz: Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
Pełnosprawni (547)
14:10magazyn dla niepełnosprawnych
Boks: KnockOut Boxing Night 34 we Wrocławiu
14:45podsumowanie
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!