Blondynka 7: Spiski (88)

Blondynka 7: Spiski (88)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Grzegorz Małecki, Katarzyna Ankudowicz, Izabela Dąbrowska
Reżyseria:Mirosław Gronowski
W skrócie:Sylwia dezynfekuje chlew Bronka po aferze z afrykańskim pomorem świń. Rzuca się w wir pracy, by zapomnieć o kłamstwach swojego ojca. Dawid zamyka lecznicę i zabiera żonę nad rzekę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów pięknej pani weterynarz (Natalia Rybicka), która z miasta przeprowadziła się na spokojną wieś. W tym sezonie urocza Blondynka, jak Sylwię nazywają miejscowi, stanie na ślubnym kobiercu ze swym ukochanym Dawidem (Grzegorz Małecki).

W tym odcinku

Sylwia dezynfekuje chlew Bronka po aferze z afrykańskim pomorem świń. Rzuca się w wir pracy, by zapomnieć o kłamstwach swego ojca. Dawid zamyka lecznicę i zabiera żonę nad rzekę. Chce choć na chwilę pobyć z nią sam na sam. Ten romantyczny moment nie trwa długo - pomocy Sylwii potrzebują Jagna i Andrzej. Młody historyk decyduje się bowiem ujawnić prawdziwe zamierzenia Sikory. Razem z Traczykiem i Darią zdemaskują biznesmena podczas festynu historycznego. Tymczasem doktor Fus dowiaduje się, że jego operacja została przyśpieszona. Zabieg ma się odbyć dokładnie za trzy tygodnie. W tej sytuacji Jan postanawia wyznać prawdę Jasiuni. Zabiera żonę na romantyczny rejs łódką. Kiedy chce już wyjawić jej informację o swojej chorobie, parę dobiega przeraźliwy krzyk Starucha. Mężczyzna topi się w płytkiej wodzie. Wszystko przez Kiziora, który wepchnął go do rzeki. Staruch nie wywiązał się z umowy, dzięki której on i Kizior mogli się wzbogacić. Auguścik kończy pracę w dyrekcji Lasów Państwowych. Jest szczęśliwy, że znów zamieszka w ukochanej leśniczówce. Partyka prowadzi prywatne śledztwo w sprawie koni dostarczonych do stajni Szaberków. Okazuje się, że przeczucie go nie myliło. Zwierzęta miały trafić do rzeźni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)