Program TV

POPULARNE

TVP 1
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Wokół mórz: Fale pływowe
8:40serial dokumentalny
TVP 2
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Panorama
11:00magazyn informacyjny
Pogoda
11:05magazyn informacyjny
Pytanie na śniadanie
11:10magazyn poradnikowy
Barwy szczęścia (2040)
11:55serial obyczajowy
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (789)
8:45serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (790)
9:15serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (10)
9:45serial paradokumentalny
Dlaczego ja? (643)
10:45serial paradokumentalny
Gliniarze (204)
11:45serial paradokumentalny
TVN
Dzień Dobry TVN
8:00magazyn
Ukryta prawda (676)
11:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

TV 4
Nasz nowy dom (46)
8:00reality show
Septagon (66)
9:00serial kryminalny
Sekrety sąsiadów (40)
11:30serial obyczajowy
TV 6
Medicopter 117 (76)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (283)
9:00serial obyczajowy
Galileo (540)
10:00program popularnonaukowy
V.I.P. (16)
11:00serial sensacyjny
TVN 7
Szpital (294)
8:05serial paradokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (133)
9:05serial fabularno-dokumentalny
Mango
10:05telezakupy
19+ (144/165)
11:45serial paradokumentalny
TVP Polonia
Pytanie na śniadanie
od 7:55magazyn
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polonia 24
11:00magazyn informacyjny
Rozmowa Polonii (459)
11:25program publicystyczny
Halo Polonia
11:40magazyn
WP
B&B Słowa i słówka (14)
8:05serial obyczajowy
Kocham, ale kłamię 2 (2)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Królowie kiczu 3 (4)
10:00reality show
Nowe życie starych domów (4)
11:00program rozrywkowy

FILMOWE

ale kino+
16.03.
8:00film krótkometrażowy
Mali mężczyźni
8:20dramat obyczajowy
Trepalium (3)
10:00serial SF
Trepalium (4)
11:05serial SF
AXN
Skorpion 3 (18)
od 7:20serial sensacyjny
Elementary 6 (21)
8:15serial kryminalny
Rex Special Unit (1)
9:10serial kryminalny
Maska Zorro
10:05film przygodowy
CANAL+
Pianista
od 6:15dramat wojenny
O co biega?
8:40magazyn sportowy
Jaskiniowiec
9:10film animowany
Łapu-capu extra
10:35chochliki telewizyjne
CANAL+ 1
Pianista
od 7:15dramat wojenny
O co biega?
9:40magazyn sportowy
Jaskiniowiec
10:10film animowany
Łapu-capu extra
11:35chochliki telewizyjne
CANAL+ Family
Wielki Kanion
od 7:35dramat kryminalny
Nie przegap
9:45magazyn informacyjny
Łapu-capu
9:50chochliki telewizyjne
Nocne zwierzęta
10:00film dokumentalny
Andy - okrutne i nieznane (3)
10:55serial dokumentalny
CANAL+ Film
Oko na Julię
od 6:45dramat obyczajowy
Spitsbergen
8:15film krótkometrażowy
Janka
8:40film dokumentalny
Manifesto
9:30dramat obyczajowy
Druga połowa kadru
11:05film dokumentalny
CANAL+ Seriale
The Village (9)
8:00serial obyczajowy
The Village (10)
8:45serial obyczajowy
Jeźdźcy burzy 2 (3)
11:05serial kryminalny
CBS Europa
Przypadkowa przyjaźń
od 6:50dramat obyczajowy
Wiedźmikołaj (1/2)
8:35film fantasy
Wiedźmikołaj (2-ost.)
10:30film fantasy
HBO
Spacer po linie
od 6:00dramat biograficzny
Rio 2
9:50film animowany
Krzysiu, gdzie jesteś?
11:30komedia przygodowa
HBO 2
zdjęciePiękny umysł
8:40dramat psychologiczny
Powiedzmy sobie wszystko
10:55komediodramat
HBO 3
Terminal
od 6:00komedia romantyczna
Somalijscy piraci
8:10dramat biograficzny
Diabeł ubiera się u Prady
10:05komediodramat
All American (4)
11:55serial obyczajowy
Kino Polska
TV okazje
od 7:40
Pestka
8:25dramat psychologiczny
zdjęcieBikini blue
10:10dramat obyczajowy
Polsat Film
Przyjaciółki (88)
8:00serial obyczajowy
Kogel-mogel
10:50komedia obyczajowa
Stopklatka TV
Plebania (249)
od 7:55serial obyczajowy
Plebania (250)
8:25serial obyczajowy
Słodka zemsta
8:55komedia romantyczna

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Ekstrapaka: 14. kolejka
8:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
9:00rewanżowy mecz półfinałowy fazy play-off: Albacete Balompié - RCD Mallorca
O co biega?
11:30magazyn sportowy
Polsat Sport
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
od 6:15mecz: Japonia - Polska
Atleci
9:00magazyn sportowy
Siatkówka kobiet: Siatkarska Liga Narodów
9:45mecz: Korea Południowa - Dominikana
Polsat Sport News
Sport flesz
8:00program informacyjny
Kolarstwo: Tour de Suisse
8:073. etap: Flamatt - Murten
Sport flesz
9:00program informacyjny
Rallycross: World RX Norwegii
9:07wyścigi samochodowe
Sport flesz
10:00program informacyjny
Rallycross: World RX Norwegii
10:07wyścigi samochodowe
Sport flesz
11:00program informacyjny
Rallycross: World RX Norwegii
11:07wyścigi samochodowe

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!