Ogólnotematyczne

8:00magazyn informacyjny
8:10magazyn informacyjny
8:15program publicystyczny
8:40telenowela dokumentalna
9:10magazyn przyrodniczy
9:40cykl reportaży
10:10serial obyczajowy
11:05serial kostiumowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:10serial obyczajowy
8:00serial paradokumentalny
9:00serial fabularno-dokumentalny
9:30serial fabularno-dokumentalny
10:00serial paradokumentalny
11:00serial paradokumentalny
8:00magazyn
10:55serial paradokumentalny
od 7:15serial fabularno-dokumentalny
8:15serial fantasy
9:10serial komediowy
9:45serial komediowy
10:20telezakupy
11:55serial paradokumentalny
od 7:50serial animowany
8:30serial animowany
9:00serial sensacyjny
10:00serial obyczajowy
11:00serial fabularny
8:00serial przygodowy
9:00program popularnonaukowy
10:00program rozrywkowy
9:35magazyn informacyjny
10:15magazyn informacyjny
10:50magazyn informacyjny
11:00program edukacyjny
11:10magazyn informacyjny
11:30program publicystyczny
11:45magazyn
8:00cykl felietonów
8:10magazyn kulturalny
8:25cykl reportaży
zdjęcie
9:00film wojenny
10:30film krótkometrażowy

Filmowe

8:00serial sensacyjny
9:00serial sensacyjny
10:00blok filmów krótkometrażowych
8:00serial kryminalny
9:00serial kryminalny
10:00serial fabularno-dokumentalny
11:00serial kryminalny
od 6:10dramat katastroficzny
8:10film obyczajowy
8:55dramat obyczajowy
od 7:10dramat katastroficzny
9:10film obyczajowy
9:55dramat obyczajowy
8:00serial animowany
8:15serial animowany
8:30magazyn muzyczny
8:50magazyn informacyjny
9:00chochliki telewizyjne
9:05film obyczajowy
10:30chochliki telewizyjne
11:00dramat obyczajowy
od 6:30komediodramat
8:10magazyn informacyjny
8:25komediodramat
10:00chochliki telewizyjne
10:30komedia
od 7:50serial komediowy
8:15serial komediowy
8:40serial komediowy
9:05serial komediowy
9:30serial komediowy
9:55film krótkometrażowy
10:20film krótkometrażowy
10:30serial kryminalny
11:15serial kryminalny
8:00dramat historyczny
10:00dramat historyczny
od 7:45
8:20film familijny
11:00komedia romantyczna
8:00film familijny
9:40film animowany
10:55film familijny
od 7:30dramat obyczajowy
11:45komediodramat
od 6:00dramat biograficzny
9:10dramat obyczajowy
11:25serial obyczajowy
11:50serial obyczajowy
od 7:45
9:00dramat wojenny
11:10film kryminalny
od 7:35serial obyczajowy
8:35film obyczajowy
10:35baśń filmowa
8:50serial obyczajowy
9:50serial komediowy
10:20serial komediowy
10:50serial komediowy
11:25film SF

Sportowe

8:45newsy sportowe
9:00mecz: Manchester United FC - Manchester City FC
11:15magazyn sportowy
11:30magazyn piłkarski
od 6:00mecz: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
8:10magazyn sportowy
8:30magazyn piłki ręcznej
9:00magazyn piłkarski
10:05magazyn piłkarski
11:10mecz: Pogoń Szczecin - KGHM Zagłębie Lubin
od 7:00mecz: MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel
9:10mecz: AZ Alkmaar - Heracles Almelo
11:20mecz: PFK Oleksandria - Dynamo Kijów
od 7:00piłka nożna
9:00mecz: PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
11:00piłka nożna
8:00mecz 1/8 finału: Hiszpania - Norwegia
9:35mecz o 17. miejsce: Polska - Brazylia
11:20mecz fazy grupowej: HNK Rijeka - AC Milan

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!