Program TV na wczoraj, poniedziałek 18.03.2024
POPULARNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
TVP 1
Markiza Angelika
od 23:25film kostiumowy
Marzec '68
1:30dramat obyczajowy
Jaka to melodia?
3:40teleturniej muzyczny
TVP 2
Kino bez granic: Umysł w ogniu
0:00dramat biograficzny
Obywatel
1:40komediodramat
Rodzinka.pl: Upiorne urodziny (201)
3:40serial komediowy
TVN
Czas na show. Drag me out (2/6)
od 23:45program rozrywkowy
Kong: Wyspa Czaszki
0:50film przygodowy
Szpital (276)
3:15serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
Tele 5
Na osi (480)
0:00magazyn motoryzacyjny
Trucker Club (4)
0:35magazyn motoryzacyjny
Amerykański domek na plaży
1:10komedia
Sztuka wyboru
3:00dramat obyczajowy
TV 4
Król Skorpion 2: Narodziny wojownika
od 23:05film przygodowy
Wielkie tajemnice historii: Roswell: Pierwszy świadek: Dziennik (Część 1) (3)
1:30serial dokumentalny
Wielkie tajemnice historii: Roswell: Pierwszy świadek: Dziennik (Część 2) (4)
2:30serial dokumentalny
Disco Polo Life (2250)
3:25magazyn muzyczny
TV 6
Człowiek zasad
od 23:00film sensacyjny
Włatcy móch: Farmagedon (114)
1:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Hur wójuf (115)
1:30serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Muj tata (120)
2:00serial animowany dla dorosłych
Włatcy móch: Du ju spik inglisz (124)
2:30serial animowany dla dorosłych
Benny Hill (59)
3:00program rozrywkowy
Agenci. Biuro detektywistyczne: Brudne pieniądze (36)
3:40serial kryminalny
TV Puls
Syberia
od 22:20film kryminalny
Obserwator
0:25thriller
Zobacz to!: Dyżur 3 (36)
2:30serial dokumentalny
Dyżur 3 (37)
3:10serial dokumentalny
Taki jest świat 9 (11)
3:45program informacyjny
TVN 7
Kac Vegas 3
od 22:30komedia
365 dni
0:35film erotyczny
Mój sąsiad morderca 5
2:55serial dokumentalny
NASA - archiwum tajemnic 2 (2/8)
3:45serial dokumentalny
TVP Kultura
Kino krótkich filmów: Niezrozumiałki
od 23:55film animowany
Kino nocne: Osiem kobiet
0:15komedia kryminalna
Reżyserzy: Ron Howard (3/10)
2:20serial dokumentalny
Niedziela z...: twórczością Anny Jantar
3:15program kulturalny
TVP Polonia
Panorama
0:00magazyn informacyjny
M jak miłość (1776)
0:35serial obyczajowy
Program informacyjny 19.30
1:30magazyn informacyjny
Gość 19.30
1:50program publicystyczny
Dom pod Dwoma Orłami (1)
3:05serial obyczajowy
Przygoda
3:50sztuka Sándora Máraia
WP
Mistrzowie Kabaretu 2: Cezary Pazura, część 2 (5)
0:00program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 5: Kabaret Smile (5)
0:55program rozrywkowy
Kabaret na żądanie (4)
1:55program rozrywkowy
Mistrzowie Kabaretu 6: Marcin Daniec (2)
2:55program rozrywkowy
Morderstwa w Midsomer 10 (6)
3:55serial kryminalny
FILMOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
ale kino+
Ale krótkie: Utrata
od 23:50film krótkometrażowy
Sponsoring
0:40dramat społeczny
Kiler
2:30komedia sensacyjna
CANAL+ 1
Premiera: Wizje
od 22:30thriller
Kiedy ślub? (6)
0:30serial komediowy
Żywa przynęta
1:20thriller
Chłopi
2:50dramat obyczajowy
CANAL+ Family
Rekruci: Życie studenckie (8/10)
od 23:55serial dokumentalny
Poza biurem
0:55film krótkometrażowy
Separacja
1:15film krótkometrażowy
Sukienka
1:30film krótkometrażowy
Polska z góry 4: Wielkopolska południowo-zachodnia (3)
2:15serial dokumentalny
Polska z góry 4: Władysławowo i okolice (4)
2:40serial dokumentalny
Polska z góry 4: Kraina Wygasłych Wulkanów (5)
3:20serial dokumentalny
Polska z góry 4: Zatoka Gdańska (6)
3:45serial dokumentalny
CANAL+ Film
Powodzenia, Leo Grande!
od 23:55komediodramat
Konsekracja
1:35horror
Pornografia
3:05film obyczajowy
CANAL+ Premium
Kiedy ślub? (6)
od 23:30serial komediowy
Żywa przynęta
0:20thriller
Chłopi
1:50dramat obyczajowy
Wiarołom
3:45dramat obyczajowy
CANAL+ Seriale
Belfer 3 (6)
od 23:45serial kryminalny
Belfer 3 (7)
0:30serial kryminalny
Belfer 3 (8)
1:15serial kryminalny
Dexter: New Blood (3)
2:00serial kryminalny
Dexter: New Blood (4)
2:50serial kryminalny
Dexter: New Blood (5)
3:30serial kryminalny
CBS Europa
W pogoni za szczęściem
od 23:25dramat biograficzny
Alfie
1:40komediodramat
Operacja "Halka"
3:45komedia
Epic Drama
Świadek oskarżenia (3-ost.)
od 23:30film kryminalny
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Klątwa (2)
0:30serial kryminalny
Panna Marple: Uśpione morderstwo
2:05film kryminalny
Panna Marple: Zatrute pióro
3:40film kryminalny
HBO
Bez litości 3. Ostatni rozdział
od 22:20thriller
W odwecie
0:10thriller
Jak zamordować męża: Historia Nancy Brophy
1:35dramat obyczajowy
Reżim: The Heroes' Banquet (3)
3:00serial obyczajowy
HBO 2
Wielka: And you Sir, are no Peter the Great (3)
od 23:45serial komediowy
Komedia romantyczna
0:40komediodramat
Wolne
2:20melodramat
HBO 3
Kolejny film o Boracie
od 22:40komedia
Supersamiec
0:20komedia
Dzieci zła (5)
2:15serial kryminalny
Typ: Zabójca (1/6)
3:05serial kryminalny
Kino Polska
Nielegalni (3)
od 23:50serial sensacyjny
Nielegalni (4)
1:05serial sensacyjny
Syberiada polska
2:10dramat historyczny
Polsat Film
Gorący towar
od 23:05komedia kryminalna
Ślad: To tylko kolega (15)
1:35serial kryminalny
Ślad: Message in the Bottle (16)
2:35serial kryminalny
Gliniarze: Wszyscy są winni (107)
3:30serial paradokumentalny
Warner TV
Uznany za niewinnego
od 21:50film kryminalny
W sieci kłamstw
0:20film sensacyjny
Synowie szeryfa
2:48western
SPORTOWE
- 0:00
- 0:30
- 1:00
- 1:30
- 2:00
- 2:30
- 3:00
- 3:30
CANAL+ Sport
Tenis: Turniej WTA w Indian Wells
0:00mecz finałowy gry pojedynczej
Wysoki Pressing
2:30magazyn sportowy
CANAL+ Sport 5
Liga+ Extra
od 23:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa
0:50mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice
Eurosport 1
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
0:00skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
0:30skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
1:00skoki narciarskie
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
1:302. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
2:152. przejazd slalomu mężczyzn
Kolarstwo: Wyścig Mediolan-San Remo
3:00kolarstwo
Eurosport 2
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:002. przejazd slalomu giganta kobiet
Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Saalbach
0:302. przejazd slalomu mężczyzn
Kolarstwo kobiet: Trofeo Alfredo Binda
1:00kolarstwo
Kolarstwo: Cholet-Pays de la Loire
2:00kolarstwo
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
3:00skoki narciarskie
Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Vikersund
3:30skoki narciarskie
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
Boks: Polsat Boxing Promotions w Gdańsku
1:00waga superpiórkowa: Radomir Obruśniak - Piotr Gudel 21.08.2021
Polsat Sport Extra
Tenis: Turniej ATP w Indian Wells
od 22:00mecz finałowy gry pojedynczej
Sporty walki: FEN 33 w Warszawie
1:00walka: Kacper Formela - Damian Frankiewicz 27.03.2021
Polsat Sport News
Sporty walki: UFC Fight Night
od 22:00walka: Tai Tuivasa - Marcin Tybura 17.03.2024
Cafe Futbol
1:00magazyn piłkarski
Sporty walki: Babilon MMA 13
2:30walka: Łukasz Brzeski - Michał Piwowarski 29.05.2020
TVP Sport
Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Canmore
od 23:40bieg ze startu wspólnego kobiet
Boks: Dzierżoniów Boxing Night
0:35waga półciężka: Robert Parzęczewski - Adrian Valentin
Sporty walki: Hexagone 14 w Dijon
1:30sporty walki
Legendy KSW (4)
3:15magazyn sportów walki
Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!