Program TV

POPULARNE

TVP 1
Herkules
od 23:55film przygodowy
zdjęcieJaka to melodia?
1:40teleturniej muzyczny
Operacja "Sofia"
2:35dramat sensacyjny
Polsat
Ślad (98-ost.)
od 23:10serial kryminalny
Bogowie Egiptu
0:10film przygodowy
Tajemnice losu
2:55program rozrywkowy
TVN
Raport Pelikana
od 22:00film sensacyjny
MasterChef (11)
0:55program rozrywkowy
Uwaga!
2:25magazyn reporterów
NOC Magii
2:45interaktywny program rozrywkowy

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Na osi (262)
od 23:55magazyn motoryzacyjny
Na osi (263)
0:30magazyn motoryzacyjny
Żądło namiętności
1:10film erotyczny
W zaciszu alkowy
2:45film erotyczny
TV 4
Osaczony
od 22:35thriller
Kobiety i mafia (5)
1:00serial dokumentalny
Graffiti
2:05program publicystyczny
Graffiti
2:15program publicystyczny
Graffiti
2:25program publicystyczny
Disco Polo Life
2:40program muzyczny
Top 10 - lista przebojów
3:40program muzyczny
TV 6
Tajlandzki łącznik
0:00film erotyczny
Włatcy móch: Muzełum (12)
2:10serial animowany
Top 10 - lista przebojów
2:40program muzyczny
Disco Polo Life
3:40program muzyczny
TV Puls
Zdrada
od 22:00thriller
Operacja Delta Force 5
0:15film sensacyjny
Skorpion 3 (21)
2:10serial sensacyjny
Zobacz to!: Taki jest świat 5 (3)
3:05program informacyjny
TVP Kultura
Dokument.pl: Ziggy Dust
od 23:15film dokumentalny
Legendy rocka: Billy Idol
2:25cykl dokumentalny
Legendy rocka: Beach Boys
3:20cykl dokumentalny
Niestrudzeni wędrowcy
3:45film krótkometrażowy
TVP Polonia
Mała Moskwa
od 22:40melodramat
M jak miłość (1477)
0:45serial obyczajowy
Wiadomości
2:00magazyn informacyjny
Sport
2:30magazyn sportowy
Zniewolona (11)
2:35serial kostiumowy
Zniewolona (12)
3:25serial kostiumowy
WP
Kabaret na żądanie (16)
0:00program rozrywkowy
Kobiety potwory (2)
2:00serial dokumentalny
Kobiety z piekła rodem (1)
3:00serial dokumentalny
Dzień zagłady: Odliczanie (10)
3:55serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Złote miasto
1:00film przygodowy
Rollercoaster
2:50film krótkometrażowy
Misja Afganistan (7)
3:35serial wojenny
AXN
S.W.A.T.: Miasto w ogniu
od 22:30film sensacyjny
7 sekund
0:20film sensacyjny
Poza czasem (5)
2:20serial SF
Poza czasem (6)
3:10serial SF
CANAL+
Wymazać siebie
od 22:40dramat biograficzny
Fighter
0:30film sensacyjny
Wtorek
2:00komedia
53 wojny
3:30melodramat
CANAL+ 1
Wymazać siebie
od 23:40dramat biograficzny
Fighter
1:30film sensacyjny
Wtorek
3:00komedia
CANAL+ Family
Śmierć Stalina
od 23:20czarna komedia
zdjęcieTam i z powrotem
1:05film obyczajowy
Cudownie ocalony
2:45komedia obyczajowa
CANAL+ Film
Sesje
0:00komediodramat
Łapu-capu extra
1:35chochliki telewizyjne
Poranek kojota
2:05komedia
Rodzina
3:40film krótkometrażowy
CANAL+ Seriale
Dwunastu (9)
od 23:35serial kryminalny
Mr. Mercedes 3 (5)
0:20serial sensacyjny
Fuga
1:10film psychologiczny
Szamanka
2:50thriller erotyczny
HBO
Outsider (2/10)
od 23:20serial kryminalny
Wzgórze nadziei
0:20melodramat
Premiera: Outsider (3/10)
3:00serial kryminalny
HBO 2
Prestiż
od 22:40dramat kostiumowy
Slender Man
0:50horror
zdjęcieGlass
2:20thriller
HBO 3
Escape room
od 22:45horror
Straszny film 2
0:25horror komediowy
Batwoman (5/22)
1:45serial przygodowy
Potwór z bagien (1/10)
2:30serial sensacyjny
Armageddon
3:30film SF
Kino Polska
Dublerzy
0:35komedia sensacyjna
Fusy
3:15film krótkometrażowy
Kino TV
Cop Land
od 22:55film sensacyjny
Utalentowany pan Ripley
1:05dramat kryminalny
Koncert
3:35dramat obyczajowy
Polsat Film
127 godzin
od 23:30film przygodowy
Znaki (5)
1:25serial kryminalny
Znaki (6)
2:25serial kryminalny
Gliniarze (229)
3:30serial paradokumentalny
Stopklatka
Twarda sztuka
od 22:00komediodramat
Zabójcze kłamstwa
0:25film sensacyjny
MiłośćKropka.pl: Neapolitańczyk (3)
3:05serial paradokumentalny
TNT
Frankenstein
od 22:45horror
Christine
1:20horror
3000 mil do Graceland
3:10film sensacyjny

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Sport+
0:00magazyn sportowy
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów
1:10mecz: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel
Twardzielki: Sasha Sidorenko (2)
3:40serial dokumentalny
nSport+
Sport News+
1:00magazyn sportowy
Witaj w klubie: Śląsk Wrocław
1:10serial dokumentalny
Witaj w klubie: Lech Poznań
1:45serial dokumentalny
Polsat Sport
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
od 22:30bieg na dochodzenie kobiet
Sporty walki: KSW 46: Narkun vs. Khalidov 2
1:00walka: Mamed Khalidov - Tomasz Narkun
Polsat Sport Extra
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 23:00mecz: Top Volley Cisterna - Cucine Lube Civitanova
Sporty walki: Gala FFF w Zielonej Górze
1:00walka: Paweł Trybała - Marcin Najman
Polsat Sport News
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
od 23:001. przejazd czwórek mężczyzn
Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Innsbrucku
0:302. przejazd czwórek mężczyzn
TVP Sport
Dart: Mistrzostwa świata - Londyn 2019
od 22:50mecz finałowy: Peter Wright - Michael van Gerwen
Snooker: Champion of Champions
0:35mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump
Snooker: Champion of Champions
2:35mecz finałowy: Neil Robertson - Judd Trump

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!