Septagon (15)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Z detektywami kontaktuje się Paweł. Mężczyzna opowiada o swoim życiu, które było szczęśliwe, dopóki jego ojciec nie został potrącony przez samochód. Mężczyzna leży w szpitalu, a policja szuka sprawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Z detektywami kontaktuje się Paweł. Mężczyzna opowiada o swoim życiu, które było bardzo szczęśliwe, dopóki jego ojciec nie został potrącony przez samochód. Mężczyzna od miesiąca leży w szpitalu w śpiączce, a policja nadal szuka sprawcy. Paweł podejrzewa, że stoi za tym młoda żona ojca, Elwira, która stara się przejąć majątek należący do rodziny. Detektywi zaczynają śledzić kobietę, ale nie dowiadują się niczego nowego. Tymczasem w domu żona mówi Pawłowi, że widziała Elwirę, jak wysiadała z auta jakiegoś mężczyzny, z którym na pożegnanie się całowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także